тъмнина и бебешки дрешки

  • 4 666
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 1 107
е това пък суеверия не бях го чувала...какво ли още ще научи човек? Shocked

# 92
  • Мнения: 830
Аа как бе бабите, казват до 40-я ден да не замръкват дрешките на бебето на вън. Орисници идвали, едно друго и после бебето щяло много да реве   Laughing Laughing Laughing Почти като приказка звучи  Laughing

# 93
  • Мнения: 1 107
Аа как бе бабите, казват до 40-я ден да не замръкват дрешките на бебето на вън. Орисници идвали, едно друго и после бебето щяло много да реве   Laughing Laughing Laughing Почти като приказка звучи  Laughing

ами, направо като трилър си е  Wink

# 94
  • Мнения: 198
Това не го бях чула.  Shocked Tired

# 95
  • Мнения: 568

По въпроса на авторката вчера питах бабите и казаха ,че и след 40-я ден не било хубаво за бебетата ,трябвало да поотраснат още Mr. Green


Добре, че съм модерна и начетена жена и не питам бабите и не слушам глупостите им.

Тя модата в отглеждането на деца се сменя толкоз бързо,че нищо чудно да не си първа мода вече Mr. Green

Е , може и да не съм първа мода, ама поне съм с ума си и от таласъми и караконджули не се страхувам  Mr. Green

П.С. Моля някой да даде определение за караконджул? Що е то? Или питайте бабите...

Ами да !Не мога да дам точно определение,но ако питам бабите ще обяснят.
Знам ,че караконджулите ги гонят кукерите на определен ден в годината ,и си е цял обичай.А като такива се обличат млади хора ,ама съвсем са си с ума Mr. Green

# 96
  • Мнения: 542
до 40 ден,но аэ не съм го спазвала!

# 97
  • Мнения: 641
Това не бях го чувала.
Интересни неща научава човек по форумите Mr. Green

# 98
  • Мнения: 228
....
карадонджули ще ги тафнат за малките караконджулчета...
....лелеееееее  ooooh! Joy Joy Joy

Ама на вас ви е смешно, ама една вечер един ми чукаше на вратата и за памперси newsm78
пълни ли ги искаше  Joy Joy Joy

# 99
  • Мнения: 6 713
И аз възнамерявах да ползвам сушилня ,обаче вади дрехите толкова измачкани ,че едва
успявам да ги изгладя после и пак си карам по старомодния начин на простора.

Каква ти е сушилнята? Моята вади дрехите намачкани, не по-малко от пералнята! Общо взето това също е мит според мен. Сушилнята ми е супер помощник в домакинството. Wink


Ми че пълни, как иначе ще им бае??? Joy Joy

# 100
  • Мнения: 830
Аа как бе бабите, казват до 40-я ден да не замръкват дрешките на бебето на вън. Орисници идвали, едно друго и после бебето щяло много да реве   Laughing Laughing Laughing Почти като приказка звучи  Laughing

ами, направо като трилър си е  Wink
Ами явно четенето на Спящата красавица и трите феи които я орисали ми идва в повечко последно време  Laughing Laughing Laughing Ама и сюжет за трилър мога да спретна  Wink

# 101
  • Мнения: 1 107
Ето още малко идеи за трилъри (от друга тема го копирам) Joy Joy Joy

# 102
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 329
Не бях го чувала. Обогадих малко общата си култура  Mr. Green, но не мисля да го прилагам в действителност.

# 103
  • Мнения: 194
Здравейте!

Извинете ме за тъпия въпрос, свързан с бабините деветини Crazy, но ще ми припомните ли, до коя възраст на детето/бебето, дрехите му немогат да остават да съхнат на простора на вън по тъмно (да ги настига мрака)? newsm78

  bouquet
Е,  не, няма такова нещо, аз по навик например си пера и простирам по нощите  hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт