тъмнина и бебешки дрешки

  • 4 668
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 165
И аз съм чувала до 40- я ден.Но аз така или иначе вкъщи си простирах на простора, защото е зимно бебе.Пък и ние живеем до булевард и голям прахуляк се вдига от колите.

# 76
  • Мнения: 2 478
Ако се съобразявах с всички лудости на селските баби, едва ли щях да имам дете.

# 77
  • Мнения: 521
Da не ги полазят вещери и всякакви такива зли...
Най- много някой пеперуда да снесе яйцата си в тях  Crazy

Абе, вие чувате ли се изобщо? ooooh!
Луната ще ги облъчи, вещери ще ги полазят...
карадонджули ще ги тафнат за малките караконджулчета...
....лелеееееее  ooooh! Joy Joy Joy

Това направо искрено ме разсмя.  Joy Joy Joy Joy
Наистина, и аз мен са бабини девитинини

# 78
  • София
  • Мнения: 17 592
 Shocked

Боже, Боже, колко глупост има по тоя свят...

# 79
  • Мнения: 360
Аз съм се застраховала срещу караконджули и таласъми- купихме си сушилня   
 
 това ме уби Joy
ей сега отивам да си прибера сушилката от терасата че ме хвана шубето Twisted Evil
 

# 80
  • Мнения: 6 713
Аз съм се застраховала срещу караконджули и таласъми- купихме си сушилня   

Ами дааа! Това е решението!  Party Mr. Green

# 81
  • Мнения: 568
Въпроса не е "Вярно ли е или не "поверието",а "Вярваш или не".Ако вярваш ще намериш и доказателства ,че е така.
По въпроса на авторката вчера питах бабите и казаха ,че и след 40-я ден не било хубаво за бебетата ,трябвало да поотраснат още Mr. Green
Така ,че който го мързи да купува сушилня Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 478

По въпроса на авторката вчера питах бабите и казаха ,че и след 40-я ден не било хубаво за бебетата ,трябвало да поотраснат още Mr. Green


Добре, че съм модерна и начетена жена и не питам бабите и не слушам глупостите им.

# 83
  • Мнения: 998
И аз възнамерявах да ползвам сушилня ,обаче вади дрехите толкова измачкани ,че едва
успявам да ги изгладя после и пак си карам по старомодния начин на простора.

# 84
  • Мнения: 568

По въпроса на авторката вчера питах бабите и казаха ,че и след 40-я ден не било хубаво за бебетата ,трябвало да поотраснат още Mr. Green


Добре, че съм модерна и начетена жена и не питам бабите и не слушам глупостите им.

Тя модата в отглеждането на деца се сменя толкоз бързо,че нищо чудно да не си първа мода вече Mr. Green

# 85
  • Мнения: 93
За първи път чувам подобно нещо!

# 86
  • Мнения: 1 437
бабешки работи

# 87
  • София
  • Мнения: 368
Лелеле, живееме в 21ви век, още ли има хора, който се връзват на бабешките щуротии......просто паднах от коня! 

# 88
  • Мнения: 2 478

По въпроса на авторката вчера питах бабите и казаха ,че и след 40-я ден не било хубаво за бебетата ,трябвало да поотраснат още Mr. Green


Добре, че съм модерна и начетена жена и не питам бабите и не слушам глупостите им.

Тя модата в отглеждането на деца се сменя толкоз бързо,че нищо чудно да не си първа мода вече Mr. Green

Е , може и да не съм първа мода, ама поне съм с ума си и от таласъми и караконджули не се страхувам  Mr. Green

П.С. Моля някой да даде определение за караконджул? Що е то? Или питайте бабите...

# 89
  • Мнения: 1 571
Момичета, благодаря ви   bouquet
Направихте темата разведряваща. Всеки път като вляза да чета и се развеселявам  Joy Направо сте върха. Все едно съм пуснала тема с вицове.
За съжаление незнам какво е караконджул. Ако някой знае, ще ми бъде интересно да прочета тълкованието.
 Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт