Изчезна самолет на Air France

  • 38 506
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Това са кадри от "Изгубени" - вижда се откъсната опашка на самолета, а в кадър е окованата Кейт и изпадналия в безсъзнание шериф.

Ще издиря епизода за да съм сигурна. ето го - http://www.youtube.com/watch?v=6kXmSHPjc3M&feature=related - 1.04

Някои хора имат извратено чувства за.... не мога да го определя

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 11:06 от Miriel

# 736
  • Мнения: 1 312
Това са кадри от "Изгубени" - вижда се откъсната опашка на самолета, а в кадър е окованата Кейт и изпадналия в безсъзнание шериф.

Ще издиря епизода за да съм сигурна. ето го - http://www.youtube.com/watch?v=6kXmSHPjc3M&feature=related - 1.04

Някои хора имат извратено чувства за.... не мога да го определя


Наистина са от филма.
Ужасно вулгарно от страна на "авторите" на снимките.

# 737
  • Мнения: 22
На всичкото отгоре тези снимки първоначално са пуснати в интернет като снимки, които някой си Паоло Мюлер е направил при катастрофата на Embraer Legacy 600 business jet с Gol Linhas Aereas Boeing 737-800 в Бразилия през 2006г. Отдавна циркулират в И-нет пространството. За съжаление това си е много извратено. ooooh!

# 738
  • Мнения: 746
къде могат да се видят тези снимки?

# 739
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
къде могат да се видят тези снимки?

Пусни клипчето, което към дала. Около 1.04 има кадри. От тях са взели 2 снимки.

# 740
  • Мнения: 335
Ето го и "Боинг":


”Боинг” кацна аварийно заради дупка в корпуса/14 юли 2009
"Самолет "Боинг 737-300" на американската авиокомпания "Саутуест еърлайнс" със 131 души на борда кацна аварийно в Чарлстън, Западна Вирджиния, след като в корпуса му се появила дупка с големината на топка за американски футбол, предаде ДПА.
Никой не е пострадал, съобщи за телевизия СиЕнЕн говорителка на компанията, цитирана от БТА. Полетът е бил от Нашвил за Балтимор, пътниците са продължили пътуването си за Балтимор с друг самолет.
Заради настъпилата декомпресия обаче се е наложило пътниците и екипажът да използват кислородните маски. Все още не е ясно как се е появил отворът, довел до аварийната ситуация..."

# 741
  • Мнения: 2 386
Мдам, и антиеърбъс концепцията се провали.

Настръхва ми косата. Не искам и да си помислям, че онази, омразната ми петбуквена дума криза е причината за всичко това..

# 742
# 743
  • Мнения: 17 546
Нова самолетна катастрофа... Tired
http://www.focus-news.net/

# 744
  • Мнения: 13 512
този път с Туполев 154

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 12:48 от monda

# 745
  • Мнения: 335
По-същественото май е, че е в Иран.

# 746
  • Мнения: 17 546
А най-същественото, че 150 невинни човека са загинали!

# 747
  • София
  • Мнения: 1 480
Настръхвам, за 2 месеца толкова трагедии.

# 748
  • Мнения: 592
В новия брой на сп.Аеро пише накратко за предварителния доклад по катастрофата на французите. Бахти и смотаните неандерталци - над 4 часа са се спитвали бразилци, сенегалци и нам кви си къде е аджеба тоя самолет и реално едва на 7 час е обявено че е изчезнал и е започнало издриване. Нищо не е изяснено почти. Най-интересното за мен е че след като вече всякакво търсене на тела и парчета е спряно, пише че след време ще се поднови търсенето на кутиите !!! но с други методи!!! Който знае да разкаже нещо! Иначе тази катастрофа си остава загадка!

# 749
  • Мнения: 4 380
За теб е загадка. За експертите отдавна не е. Затова е и спряно всичко.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт