Разделно хранене - част 37

  • 14 905
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 371
Привет  , мили мои дружки !  bouquetМного ми липсвате , но ми е толкова  натоварено и нервно , че предпочитам да не пиша за момента !Ама вие не ме забравяйте , нали ?! Praynig
Алексче ,  Heart Eyes толкова се радвам за теб , мило ! Като знам каква борба беше Grinning!Да си изкарате хубаво , много да си починеш и да се заредиш с много положителна енергия! И , моля те , изплацикай се и заради мен няколко пъти ! Praynig
Сладурска ,  Hug ще ги пребориш тези няколко килограма - хич не ги мисли  Peace!И тук , София , времето напоследък не е хубаво  - всеки ден вали  Sad!Дано вече да се оправи , че лятото и без това е много кратко  ! Много  Hug и дано времето да се оправи по- бързо , че пак да  се усмихнеш !
Сладкишче ,  Hugголеми сте куклички и двечките  Peace! Сама се убеди , че хич не е случайна приказката "С деца на море ....." Но пък , както ти е казала и Алексче - това са  незабравими моменти и трябва да се изживеят максимално , че децата мнооого бързичко порастват!
Мимче ,  Hug Даме оздравя   ли  ? PraynigТи как си , как се чувстваш , направи ли скрининга? Много целувки от нас !
Антоан ,  Hug прекрасни торти !Наистина си вълшебница   bouquet!
Тансу , стискам палци  Praynig Praynig Praynig!
Милички , много цунки на всички и    не ме забравяйте , особено в края на седмицата , ще имам нужда от силната ви подкрепа ! Praynig
Хубав , слънчев ден ви пожелавам ! А ние целокупно отиваме да гласуваме ! Peace

# 376
  • Мнения: 1 380
И ние гласувахме. Peace

# 377
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
gospojata, всеки ден ще се плацикам и за теб  Heart Eyes.
Като си спомня миналата година каква хубава срещичка си спретнахме с теб и Мим4ето, жалко че тази няма да има такава Sad.
Щях да те питам, ти имаш ли снимки от срещата ,че аз моите ги затрих, много ме е яд  #Cussing out?
Dundy Sladurska,  аз като една досадница да кажа- нали ти казах  Laughing Hug.
Днес и утре ме чака доста работа, защото в сряда пътуваме  newsm68.
Милото като се е развихрило в кухнята тези дни ooooh!, бях се притеснила, че ще надебелея за морето, но след неговите подвизи обикновено се налага основно чистене, така че каквото хапна и го изгарям  hahaha.
Вчера приготви пържоли с гъби, печени и пържени пилешки крилца .
Днес няма да го пусна в кухнята hahaha!
На всички желая прекрасен летен ден  Hug.

# 378
  • Мнения: 2 999
Дубрууууутруууу мили момичета  Hug

Алексче страхотно е това кафе на сърчица  Hug Flutter Ще се възползвам от него, ама днес под формата на инка кафе. Започнах вчера чистене и се чувствам превъзходно.  Party
В сряда големия ден на морето, моля плицикай се и за мен  Flutter
Госпожата с теб съм и ще стискам палци, не се тревожи всичко ще мине така както го планирате  Hug
Сладкишче  Hug браво на теб   bouquet вие ще ходите ли пак до морето и това ви беше почивката? newsm78
Мимче вие ще си идвате ли до БГ? Как сте днес?
Момичета аз определено средата на септември ще съм в София, здраве и живот, разбира се, така че искрено се надявам да се запознаем лично.  Blush
Хубав ден ви желая на всички. А между другото някой знае ли как е Ками?  newsm78

# 379
  • Мнения: 2 724
Dundy, в първия момент не разбрах за какво чистене става дума  Laughing.
Ками не се е появявала доста време.
Доколкото знам са се преместили в новия апартамент и може би още нямат интернет.
Надявам се всичко да е наред  Praynig.
Чудя се да пускам ли нова тема или да изчакам, докато се върна от морето, ще запълните ли страничките?

# 380
  • Мнения: 678
здравейте сладурки Simple Smile
как сте тази сутрин?
гледам алекс вече е на море  Grinning. да си изкарате много хубаво и да се плицикате и за нас.

дунди и аз така се мъча с 3-4 кг. и не мога да ги преборя. тъкмо бях започнала да влизам във форма с разделното и миналата седмица беше неконтрулируемо, та сега започвам от начало.

госпожата мерси за палците, както и на всички други момичета. за съжаление, МЦ ме изненада даже по-рано този месец. даже не успях да си помисля, че може да закъснее. явно чудото няма да е сега. но с моя хубавец сме оптимисти и сме решили този месец вече по-сериозно да действаме.

Мим4е, гледам че си качила още много рецепти. браво. започваме да ги ползваме Simple Smile
довечера сме репили да сме на миш-маш. ще сложа повечко яйца, че баба ме зареди и мног малко сиренце, колкото за вкус.
като казах баба, да отговоря на алекс: бях във Видин. ние с моичкия сме от там, но вече много години живеем тук. в момента той си стяга селската къща. превръща се в истински палат  Laughing, та всяка седмица почти пътува. аз от време на време за разнообразие тръгвам с него и успявам да навестя бабинка сладинка и да се заредя с домашни плодове, зеленчуци, яйца и месце.
тази седмица има да готвя....   chef

хубав ден на всички   bouquet

# 381
  • Мнения: 2 999
Алексче  Flutter имах предвид за тялото  Embarassed че почнах да чистя, но се чувствам и леко отпаднала. Нормално е винаги при първите 2-3 дни на плодове и чай с мед ме боли глава и се чувствам така сякаш са ме били в продължение на месеци  Joy А за темичката може би е добре да пуснеш нова, за да не ни затворят, докато ти си дойдеш  Whistling
tansu разделното много помага за премахване на килограми и изчистване на организма, но аз съм толкова години вече на него, че чистене правя само с плодове, чай и мед. Два пъти в годината правя задължително по 20 дена на този режим със задължително захранване от още 20 дена и после пак съм си разделна. Сега мисля да чистя 5 дена и 5 захранване. Че съм под голям стрес и имам ужасно много работа.

# 382
  • Мнения: 1 495
Здравейте момичета. Ох , ако знаете как я загазих вчера...отново . Реших аз още от сутринта да се тъпча с боклуци , започнах с едни шоколадови бисквитки , след това 2 сандвича (от бял селски хляб) с луканка и кашкавал , брускети марети , банани , ябълки и картофи за вечеря и хораааа....умрях от корем , по принцип от години имам проблем с дебелото черво (точната диагноза е "раздразнено дебело черво") и когато ям някоя дразнеща храна откачам от силна , режеща болка отляво. Господи толкова силна тая болка не е била. От боклуците , които ядох се подредих хубаво Sad.
Също така преди малко се изплаших ужасно понеже имаме една стара женица тука дето чисти и все не е добре със сърцето , та преди малко , имаме една преходна врата тука в офиса , която се заключва (по принцип тази жена има ключ за нея) , вратата е от тия прозрачните , но през , които не можеш да виждаш хубаво , виждат се само сенки , цветове и т.н. Такива врати се слагат на тоалетни , бани и т.н. Разбрахте ме . Както и да е , гледам аз през вратата , че нещо ми се синее долу на пода , бая голямо беше и не мога да разбера какво е , по едно време не знам защо ми хрумна да не би да е паднала тая бабичка понеже тя ходи със синя престилка . Брех казвам ви откачих от страх , хукнах през един друг вход от където мога да видя за какво иде реч , слава богу не беше тя , беше детско столче в синьо . Изкарах си акъла . Не знам защо така се изплаших , но казвам ви , помислих , че е тя , че хич не е добре , викам в тия горещини да не й е станало зле .
Оф малко ви натоварих с моите глупости .
Алекс приятна почивка  Hug.
Дунди , tansu целувки и  Hug.

# 383
  • Мнения: 2 999
Елизабет какво стана с теб бе мило  ooooh! направо се разби от гадости  Thinking ох дано днес се оправиш и знам колко е трудно понякога човек да си сложи спирка, ама понякога се случват и такива неща. Не се самообвинявай да се надяваме, че всичко ще е ок.  Hug

# 384
  • Мнения: 1 495
Ми кофти период нещо . Това с корема не ми е от сега , доста стар проблем е , ходила съм на лекар , не е нищо сериозно , просто тая болка така ще си я влача от време на време като ям нещо дето не ми понася , пих снощи и хапче специално за този случай ама не ми помогна особено . Много неприятен проблем е  Sad. Аз си го направих , заради пустата ми лакомия стана всичко , ха от това да хапна , ха от онова и какво стана...

# 385
  • Мнения: 678
Елизабет много ми стана мъчно! като знаеш, че не ти е добре от определени храни защо се самоистезаваш и ядеш така безразборно!? като те гледам каква храна си хапвала....и мен ме заболя Sick
ама това е то, понякога си знаем какво ще ни се случи, но въпреки всичко си навредяваме. аз бях така цялата минала седмица до преди да ми дойде - няправо не можех да се сдържам, а после цяла вечер болки, гадене, отпадналост...от вчера съм си стриктно обратно на РХ и ми е вече добре. тази сутрин съм на пъпеш. за обяд съм си приготвила една салата Цезар с парчр пиле, а за вечеря миш маш.

# 386
  • Мнения: 1 495
tansu  , мила ако знаеш как се лишавам от  много храни , които обичам заради тоя ми проблем , гледам да съм си стриктна с РХ , защото само така се чувствам добре ама какво да правиш , душа нося и аз, прияде ми се и то зверски . Не предполагах , че ще ме заболи между другото , защото рядко много много рядко си позволявам такива волности , но .... Майка ми по същия начин преди няколко дни милата седна на масата и яде от всичко като невидяла и после без малко да загуби съзнание от болка в корема (има язва) .

# 387

Общи условия

Активация на акаунт