Разделно хранене - част 37

  • 14 915
  • 387
  •   1
Отговори
# 330
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте, момичета!

Отдавна май не съм ви навестявала!  Rolling Eyes

Горе-долу съм разделна, ако не друго, поне комбинациите не ми затормозяват стомаха. Чувствам се добре. Вчера се случи така, че хапнах нещо много НЕразделно и веднага ме заболя стомаха, та бързо ми мина мерака за прегрешения!  Laughing

Опитвам се да ви следя, но нещо не ми се получава. Опитвам се да уча за държавния си изпит... и това нещо не ми се получава. Ама здраве да е!

Приятен ден на всички!   bouquet

# 331
  • Мнения: 1 073
   Много ми е натоварено в работата и почти не ми остава време за лична кореспонденция, дори по телефона не мога да се чуя с приятели, само отказвам обаждания.Близките ще спрат да ме търсят вече...  Cry Наминавам да ви хвърлям по едно око, но не мога да изчета всичко, само дето ви се радвам, че ви има и че сте толкова активни.
  С моите килограми не знам какво се случва, защото съм си извадила едната батерия на кантара, за да се сетя най- на края да си купя ( или по-скоро я връчих на шофера във фирмата да ми търси  Mr. Green ) В Неделя понеже се почувствах малко по- лека ( а аз само тогава се меря, само когато очаквам кантара да ме зарадва иначе се де мотивирам ) , та качвам се аз на кантара един път, втори път, трети и какво се оказва, че ме мери все с някакви разлики, стигна до интервали от 2 килограма- от 54,5 до 56,5  Shocked .
  54 СУПЕЕЕР, но като видях 56 щях да побелея за 3 секунди ...    и така . Извинявайте за празните приказки, но трябваше да се оплача, то вие момичета можете да ме разберете най- добре...    bouquet
   Утре ще хапвам за обяд картофи на фурна с копър и чесън (  Naughty имам четка и паста за зъби в офиса )   Wink
  Yonito упражненията на Синди  Peace Страхотни са, аз съм ЗА

# 332
  • Мнения: 2 999
Дубрутруууууууу сладуранки мили и красиви  Hug

Алексчеееееееее, къде си мила, чакам си кафето - нищо не мога да почна преди да си го сервирала  Sad а повярвай имам доста работа отново  Hug
Хайде ще влезна пак по-късно, а на всички вас ви пожелавам хубав и слънчев ден  Hug

# 333
  • Мнения: 2 724
Добро утро .
Отдавна съм станала аз, но май... с рогите напред Twisted Evil......................
Специално за Дунди Hug 
Напоследък всички ми се разхождат по нервите, даже и зайчето ooooh!.
Иначе денят е прекрасен, все още е прохладничко .
Сега мисля да пийна второто си кафенце и да го споделя с всички :

Желая ви страхотен ден  bouquet!

# 334
  • Мнения: 559
Здравейте,милички!!!

Алекс,кафето е парфектно!!!Аз също ставам с рогата напред много често и така си и лягам,защото съм зодия овен и съм ужасно инатлива!Чак незнам как ме търпят у дома!?
Закусвам с диня, а сега изчезвам да правя 2 торти.Ужасно ми е притеснено дали ще се справя,така че стискайте много палци!

Цунки Hug

# 335
  • Мнения: 679
здавейте девойки   bouquet,

как сте тази сутрин?
аз току що идвам от гинеколожката ми. пуснахме някои изследвания и ми взеха кръвчиза за прогестерон, та сега ми е леко гадно. хич не обичам да ме бодат.
с разделното нещата вървят. лошото е, че вчера един колега имаше ден ден и беше донесъл такава прекрасна торта, че развали диетата на всички колежки в офиса. не знам антоан как издържа като по цял ден торти прави Simple Smile
днес съм решила да съм на разтоварване, че след прегрешенията събота и неделя и вчерашната торта, сутринта пак ме разсърди кантара. днес ще съм на кайсийки и кисело мляко, а довечера мъжо ще ме води на пицария, но обещава да хапна само салатка Wink

хубав ден на всички  Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 48
 Flutter   хммм...вкусно кафенце    Simple Smile   аз май вече само виртуални кафенца пия    Joy

Хубав ден и от мен!

# 337
  • Мнения: 1 500
tansu , ако ти се хапва пица си поръчай такава , която да е разделна . Аз хапвам една със зеленчуци и кашкавал отгоре , с черен блат . Първо , че ми идва лека , задоволява ми апетита и желанието за пица (ядох преди около 10 дена и сега не ми се поглежда , понеже беше  бая голяма) и също така не ми текат лигите по пиците на другите , а аз да ръбам салата . Аз съм добре иначе , излекувах се , сега почвам малко имунотерапия с природни срeдства - ще наблягам на плодовете и зеленчуците (плодовете малко ги бях позабравила) и лимон с мед ще гледам да пия всеки ден за витамин Ц.

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 11:43 от Elizabett

# 338
  • Мнения: 679
Елизабет, радвам се, че се стабилизираш. ужасно е неприятно да си болен лятото, но хубавото е, че е пълно с природна храна през този сезон и можеш да си подсилиш имунната система.
тестото и кашкавала/сирената не са ли неразделни? аз единствената пица, която обичам е маргарита или с четири сирена, но дори и от тях се отказах, защото смятам, че не е разделна комбинацията.

# 339
  • Мнения: 1 500
Значи аз мислех също , че тестото със сирене и кашкавал не може , но момичетата тук казаха , че ако кашкавалът е високомаслен може да се комбинира с тесто , защото по - скоро спада към групата на мазнините .При сиренето нещата не стоят така - то си е към белтъчините .  Аз лично си правя сандвичи с много тънък слой кашкавал , а пицата която ям със зеленчуците и кашкавала (мисля , че се казваше Вегетариана) няма много кашкавал , така че мен идеално ме устройва този вариант. Смея да кажа  , че тази комбинация - кашкавал / тесто я прилагам доста честичко (не всеки ден разбира се , но 1 път в седмицата задължително , много ми харесва) и мога да кажа , че няма някакво отражение в кантара в посока нагоре .                                         

# 340
  • Мнения: 679
супер! аз също обожавам сандвичи с кашкавалче на фурна  Grinning
и всъщност, като се има в предвид, че едва ли слагат истински висококачествен кашкавал от краве мляко на пицата, а по-скоро от тези с растителните мазнини, то със сигурност няма да навреди една зеленчукова пица от време на време.

# 341
  • Мнения: 63
здравейте момичета къде разделни къде не  Outta Joint
хайде и аз да се включа с нещо вредно и неразделно..... снощи чопках семки, /бяха си ми минали часовете от предното ядене/  Rolling Eyes до сега им устоявах, но снощи незнам какво ми стана... не издържах  #2gunfire та си хапнах 1 пакетче
това за пицата ме ощастливи  Laughing ще взема и аз да я пробвам
и още нещо само - вчера се качвах на кантара, не ме зарадва, но не ме и натъжи, просто не съм мръднала ...  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms
хайде приятна вереч на всички ви
целувам ви и много ви  Hug всички

# 342
  • Мнения: 63
Elizabett,  понякога се налага да се пият антибиотици.
Аз принципно съм против лекарствата като цяло, но в твоя случай е било наложително.
Важното е да оздравееш, а после ще си засилиш имунната система  Peace.
antoan2006,  приятно изкарване на рождения ден Hug.
sesa bg bs , в теб ми е надеждата  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig!
Ти нали работиш в Несебър, имаш ли отзиви за този комплекс Аполон?
И изобщо около Несебър къде е най- добре според теб да се почива ?
Имам предвид нещо средно, нито голям лукс, нито мизерия...


Здравейте разделнички
АЛЕКС  аз също съм между Равда и несебър но Аполон не ми харесва външно
разгледай за аурелия има  хотел и апартаменти под наем много е хубав на брега на 1ва линия и има и басейн
може и хотел далия мн добре изглежда нов модерен и много близо до плажа
сега само места да искаш на всякъде дават под наем  и са мн добри условията
ако  имаш трудности пак пиши ако мога да помагам


Поздрави на всички   Hug

# 343
  • Мнения: 1 073
  Аз да ви кажа когато бях на 90- дневната диета във въглехидратния ден ми беше позволено пица със зеленчуци, но без кашкавал. В една пицария ме бяха научили и ме питаха всеки път "без кашкавал, нали? ".  Та мисълта ми е, че на мен много ми харесва и така. Аз си поръчвах с кис. краставички, маслини, чушка, гъби,лук, понякога тиквички и уточнявах да ми слагат пресни домати малко преди да е готова. Тази пица със сос чили е страхотна, ммммм мисля утре да отида да хапна една...
 Аз имам едно питане, яйцата с какво се съчетават?    . И много ли е лошо яйца и сирене в комбинация, защото си правих кюфтета от тиквички, а в сместа слагам и двете.

# 344
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
sesa_bg_bs,  благодаря ти за информацията Hug.
Харесах Аполон, защото има доста спортни съоръжения, тенис кортове, голяма фитнес зала ,4 басейна и тнт ...
Вси пак аз гледам само снимки, а на тях комплексът изглежда доста добре.
Също и цените ми харесаха. Май е най- добре на място да се огледа и да се направи избор.
Ако решим да сме там, ще си направим срещичка Wink Grinning.
Tonichkа, сирене и яйца не е добра комбинация, опитай само с жълтък.
van4etto88 ,семките са хубаво нещо, полезно, особено ако са сурови .
Можеш да си поръсваш салатката с тях.
tansu ,ако кашкавалът е високомаслен ,няма проблеми, стига да не се прекалява с количествата.
Elizabett, радвам се, че вече си добре  Hug.
Лимон с мед е чудесно средство за подсилване на имунитета, плодовете също.
@->-- wild flower , много бързо мина през темичката  Laughing.
за теб ще потърся чайче, щом не си кафеджийка.
Как си ?
antoan2006,  аз съм зодия лъв ,но от време на време и рога ми се появяват на главата  Mr. Green.
И как може да се съмняваш, че няма да се справиш с тортите?!
След златното сватбено вълшебство, не вярвам нещо да ти се опре.
Направи ли ги вече ?
Dundy Sladurska, сега каква работа ти се отвори и свърши ли я вече? Grinning
Ками, къде изчезна, нова тема няма ли да пуснеш или аз да се заема?
Добре ли сте?
Днес закуската ми е диня, като започна, не мога да спра ...
Страхотен ден ви желая момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт