Малък ДЕКЕМВРИйски Лъв, дреме в маминия си търбух !

  • 12 594
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5
pamivo, супер снимки!
Описах ги с "pamivo" всичките. Ако трябва да се редактира, не се колебай!

# 286
  • Мнения: 240
И аз поразгледах какво сте качили в албума, много сте готини и вие и дечицата, дай боже и ние дето чакаме първо детенце да имаме такива сладки деца.

В този слънчев ден май всички сте на разходка, но аз не съм. Да ви се оплача и на вас, че мъжа ми почти всяка неделя ходи да играе 1 игра подобна на пейнбол и по цял ден го няма, вместо да се поразходим някъде, той ми зачезва да си гледа кефа. А на всичко отгоре през седмицата работи до късно и се прибира изморен и никъде не му се ходи, та за мен остава само съботата следобед, защото господина трябва да се наспи.

Е оплаках ви се и ми поолекна.
Приятен ден

# 287
  • Мнения: 155
La Fee благодаря ти,и ти си супер,страшно ме кефиш!Извинявай ,че ти збърках името одеве,отдай го на бременноста! Hug
petia_sport май-наистина си се ядосала smile3516 не се тревожи,така е!Всички си мислим,че в този период трябва най-много да ни обгрижват и да ни обръщат по-голямо внимание,но май нестава!Само като чели в самото начало,а после всеки си гледа работата.А ние ставаме все по-чувствителни и нервни,това е нормалното.Слушай сега: аз с първата бременност към края,толкова много го ревнувах,че направо полудявах-следих го hahaha,следих му телефона,sms абе глупости ,глупости...записвах километража и засичах къде е ходил и др. простотии... но кошмара продължи някъде до годинката на Нанси,и после осъзнах,че са хормони на бременността,добре че и тай го отдаде на това.
И сега е така,от 3 дни както са заминали не се е сетил да ми звънне,и снощи му викам"Абе ти един път не се сети за мен да звъннеш да видиш как съм!!!"а той вика "С никой не ми се говори,толкова съм изморен"" и аз млъкнах,то наистина е така,човека гледа да свърши работа и да се прибере по-бързо при мен а аз....
Поговори с него спокойно и мисля,че ще те разбере!!!А след няколко месеца ще имаш най-хубавите снимки на бебчо и ще ни ги покажеш нали?
Горе главата момичета,дръжте хормоните gydi

# 288
  • Мнения: 5
pamivo, няма проблем. Даже не бях забелязала.
Как издържате на жегите в България?
Тук пак застудя. Днес не е повече от 15 С ... Дано се затопли скоро пак.
Като прибавим и лошото ми настроение, поради денонощното гадене..
Силно се надявам вече да спира !

Лека вечер на всички !  bouquet

# 289
  • Мнения: 2 768
La Fée, мани! Днес беше особено тежко, дишах като риба на сухо  sweating
В къщи аз пусна климатик, след малко скъпия го изключи, че да не се простуди рохкото яйце, сиреч аз.

evil, ми аз съм била вероятно Grinning Ходихме с дребните на кино от 20ч
Никой не беше гладен освен мен, пък аз трудно взех решение какво точно да ям... та обиколих всички заведения с лош поглед  Rolling Eyes
хубаво, че не си ме видяла после как се боря с един бургер  Mr. Green
Ама трябваше да ме сръчкаш  Grinning

pamivo, приятно ми е да се запознаем!  Simple Smile

# 290

Общи условия

Активация на акаунт