Малък ДЕКЕМВРИйски Лъв, дреме в маминия си търбух !

  • 12 620
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 104
Колибри, кажи на мъжо си, че ние всички ги раждаме божествени  Joy 

Eстествено, че са божествени - особено ако да от мъжки пол Mr. Green

# 241
  • Мнения: 1 391
абсолютно вярно хахаахах
Пък и ако се следва максимата : Бог е българин!!! хахахах И новия ще да е  Flutter Mr. Green Laughing

# 242
  • Русе
  • Мнения: 621
Благодаря на всички, които ми пратиха паролата! Качих и аз няколко снимчици.

# 243
  • Русе
  • Мнения: 621
elly_  , виждам че и ти си от Русе, ще ми кажеш ли при кого си се регистрила да ти следи бремеността, защото аз още се чудя...

# 244
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Суперски неща чета, бравос за Collibri   smile3501
eta ти що нищо не казваш за прегледа? Как мина, следя те ...
Още не се мажа с козметика за бременни, ама ще се наложи, като
гледам как се раздувам.Олиото изглежда готско... и аз ли да се зарибя?
portman за теб имам предчувствие за мъжко бебе...
Отивам да вирна малко краците, че от 12 часа мерим Морската,
/не се е удължила/ вече ми е леко уморено  Wink

# 245
  • Мнения: 2 768

eta ти що нищо не казваш за прегледа? Как мина, следя те ...



Утре сутринта съм  Grinning Ще разкажа, може ли иначе?

Гледах до преди малко филм на NG за близнаци, тризнаци и четиризнаци. От зачатието до раждането им.
Уникално! Имаше кадри от 4Д ехографии как се закачат, ритат, смучат си ръце-крака, дори се целуват!  Grinning

# 246
  • Мнения: 95
Момичета аз да попитам- на 12.06 имам час за ФМ и БХС в клиника "Малинов", а нали генетични се правят само в МД newsm78
Сигурно те си изпращат пробите, а как ще си получа резултата newsm12
Някой, ако знае процедурата да пише    love001

# 247
  • Мнения: 155
Момичета здравейте!!!
Флор,много съжалявам за твойте болежки,но не се притеснявай нормално е по време на бременност да се получават тези кризи.И при мен мислиха ,че ще е бъбречна криза ,а се оказаха контракции!Не се притеснявай за спазмалгона и бусколизина,маже да се прилага,но не и постоянно,при необходимост!
Аз вече изперквам,днес изобщо не съм се залежавала даже излизах 3 пъти Crazy
Не съм била толкова време сама и така вкъщи,моят живот е страшно динамичен и сега имам чувството че часовникът е спрял....даже и сериалите гледам....ужас,но си заслужава.
Колибри браво доста неща си свършила,поздравления за добрите новини!!!
Поздрави и много гуш Hug

# 248
  • Русе
  • Мнения: 621
Милата, съчуствам ти. Много е гадно така от пълна къща и хоп гробна тишина. Незнам дали ще те успокои, ама с всичко се свиква. Аз съм динамичен и жив човек, свикнала съм да съм с много хора. И като ми казаха да стоя и да лежа и направо откачих. Следобед вече започвах сама да си говоря и на ритам от яд. Ама свикнах и сега ме мързи да излизам даже. Днес с мъжо бяхме на шопинг, нали имах РД и той да се отчете с подаръци. Сега съм труп и умирам от главоболие. Един тур по центъра и ми се взе тока. Отивам да хапна и марш в леглото, въпреки че невярвам хич да заспя преди 11-12ч.  Wink

# 249
  • Мнения: 344
Гледах до преди малко филм на NG за близнаци, тризнаци и четиризнаци. От зачатието до раждането им.
Уникално! Имаше кадри от 4Д ехографии как се закачат, ритат, смучат си ръце-крака, дори се целуват!  Grinning
Аз съм си го записала на хардиска на ТВ-то и си го гледам от време на време ... много е интересно филмчето  Grinning

Браво, момичета! Чудесни неща прочетох тази вечер, но е време вече да полягвам, че съм доста уморена от работата...(по-точно умрях за сън и само се чудех къде да се дяна да почина малко, но и това е уморитено) Laughing

# 250
  • Мнения: 363
Добро утро момичета.
Вчера мина и моят преглед. Бях на ФМ и ми взеха кръв за БХС. Резултатите от ФМ са добри, а след 2 седмици ще се обадя да видя и БХС. ФМ правих във Фемина при д-р Врагалева. Беше мила и обясни всичко надълго и нашироко. Доста време гледа, че бебчо все едно акробат. Не застава мирен за секунда. Каза, че ще е момче. А аз исках момиче, че с трима мъже в семейството newsm78. Но да е живо и здраво. Бащата и синът са видимо доволни от новината.
Кръв за БХС взехме в Шейново и от там ще я пращат в МД.
За кихането аз също го имам от известно време и си помислих да не е алергия към нещо.
Вчера си купих едно панталонче и една туника от Премама. Наистина шопинга действа добре на самочувствието.
От две седмици се мажа с Мустела, миналата бременност също бях с Мустела. В началото имах малко стрии отсрани на корема, но те бързо изчезнаха след раждането. Баха тънки и къси. Но продължавах с мазането и имаше ефект. Сега се мажа от по-раничко и дано не се появят. Досега не смеех, но вече се чувствам по-добре и мисля да започна с упражнеия за бременни. С първата бременност си бях взела касетка с упражнения и отвреме на време тренирах.
Евил, много са ти свежи постовете и винаги ме изпълват с настроение. Peace
Колибри, дано резултатите от следващия БХС и ФМ не налагат амниоцентеза и страховете ти да са напразни.
Памиво, не си сама. Ние всички сме с теб и се надявам така да изтече по-бързо времето до срещата с твоите слънчица.
Фиор дано болежките ти вече са минало.

# 251
  • Мнения: 2 768
rush, много добри вести! Честито!  Grinning
Две деца еднакъв пол в семейството никак не е лошо! Важното е да е здраво!

А мазаненето се сетих още нещо. За стрии дали толкова помага не знам, мисля че еластичността на кожата е заложена генетично.
Обаче след раждане някак корема се прибира по-бързо, ако е добре хидратирана кожата. Поне моите наблюдения са такива.

Ай, отивам да си говорим с епилатора, че по-късно съм на преглед. 

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 08:39 от eta

# 252
  • Мнения: 84
rush, честито за хубавите новини!
Аз също сега се боря с епилатора - ще ходя на плаж, но исках да ви попитам: може ли някой да ми припомни онзи сайт, в който са посочени антибиотиците, които могат да се приемат по време а бременност? Нещо не го намирам с търсачката или не търся както трябва! Просто след последната консултация, споделих с моя лекар, че имам течение, и без никакво изследване /на какво се дължи, как изглежда,  и т.н./, ми изписа глобули Макмирор. Искам просто и друго мнение за тях, преди да започна лечението!

# 253
  • Мнения: 1 745
Eta,ще стискаме палци всичко да е Ок и чакаме добрите новини! Wink
Аз също съм за епилиране,ама мойте хора още спят! Rolling Eyes Ама малката щеше да падне от спалнята и се разсъних в 8 и няма заспиване!
rush,браво!
Ама нещо много мъже ми се струва ще има декември! Thinking

# 254
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!
Да се отчета и аз за вчера:)....72мм, ехографа показа 13г.с. и 2дни, оформено носле, дадох кръв за БХС, другите резултати (кръв и урина) са напълно в норма. Трябва да проверим кръвната група и резус фактор на таткото, защото аз съм с минус РФ, ако и той е с минус (в което е почти сигурен) ще отпаднат допълнителните изследвания за антитела и т.н.
Докторката май видя мъжки атрибут, но каза: "все едно нищо не съм ти казала", защото не беше сигурна:)
Моля сложете ме в графичка 9.12.2009, предварително благодаря!
Имам и три невероятно сладки снимки, ще ги сканирам днес и ще се оптам да ги споделя!
  bouquetхубав уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт