С малки деца на кафе??

  • 7 707
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 325
Мисията невъзможна! Кафе от автомата и на пейка в парка. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 269
При мен е така:
С малки деца - в парка /кафе от автомат или от заведение/
С приятелки - на кафе /без деца/

# 137
  • Мнения: 12
Все по-трудно и по-трудно.Не се застоява на едно място Mr. Green
Но,кафето за мен е удоволствие и е по-сладко с приятелки и без деца,а това "на крак"е #Crazy

# 138
  • Мнения: 657
Когато съм с дъщеря ми - кафето от автомат и на пейката.не че  спирам да викам,ама поне не притеснявам хората,които си пият кафето на спокойствие.
Когато искам наистина да пия кафе - категорично сама.

# 139
  • Мнения: X
Ами тя тази тема е безмислена. ССФ НИКОГА не ходи на кафе с малкото си дете, защото това е недопустимо, невъзможно, задушно и опушено занимание.

Аз ходя на кафе с мойто дете. Още откакто е бебе, и после като проходи, и сега като вече е голяма и повече се заседява.
Ходя винаги на открити места или на закрити за непушачи и без цигарен дим. Ако много се върти и иска да обикаля й позволявам и я наблюдавам. Ходили сме на кафе и като прохождаше. Обикаляме малко около масите, после сядаме за малко и така. Нямам на кого да я оставя и ако искам да се видя с някоя приятелка понякога това е единствената ми възможност.
Не виждам защо е този ропот срещу децата по заведенията. Какво толкова ви пречи, че например в открита градина хората си пият кафето, а наоколо щъкат деца. Никъде няма изрична забрана за деца на тези обществени места. Мен дечицата в кафенетата ме радват, не ме дразнят. Ако пък в кафенето има торти, какво по-нормално майките да доведат децата си на по сладкиш и сок?
Някои хора просто си търсят от какво да се дразнят.

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 16:24 от Анонимен

# 140
  • Мнения: 9 990
Kak не те е срам да даваш на детето торта на годинка.Не си никаква ССФ! Laughing
Извинете за спама...

# 141
  • Мнения: 657
E,кой е казал ,че е недопустимо?
Водила съм я на сладкарница, редовно на пицария, даже и на ресторант.Това в случаите когато сме семейно или с приятелско семейство.Но да седна с приятелка да си говоря и да съм с нея при нас не се получава - много е палава.И едното ми око трябва да е на пясъчника или по люлките.Затова съм намерила решение с кафе-автомата и пейката.

# 142
  • Мнения: X
Kak не те е срам да даваш на детето торта на годинка.Не си никаква ССФ! Laughing
Извинете за спама...

 Embarassed не съм не съм, моето яде торта още на 9 месеца...

# 143
  • Мнения: 64
Kak не те е срам да даваш на детето торта на годинка.Не си никаква ССФ! Laughing
Извинете за спама...

 Embarassed не съм не съм, моето яде торта още на 9 месеца...

на гилотината Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 672
на кафе миналата година избягвах да сядам защото аз всъщност не стоя я вървя след детето да не вземе да падне или да направи нещо друго и човека с който съм отишла си стои сам на масата

# 145
  • Мнения: 952
Мисията невъзможна! Кафе от автомата и на пейка в парка. Simple Smile

и аз бях  така до скоро, сега сядам ама когато детето е в детски център и го гледат Mr. Green

# 146
  • Мнения: 6 713
Ние вече на два пъти се престрашихме да посетим такива заведения. Mr. Green Установих, че освен че е доста трудоемко, моето едногодишно звяр, иска да опитва от всичко и по много Crazy. В една бирария направо се побърка да иска от бирата на баща си и й дадох 1 пръст топнат в бирата, аз естествено очаквах да се отврати Sick, но не! Иска още и още.... Друг случай когато й дадох пържено картофче, тъй като щяха да й изтекат лигите да ме гледа... Освен че трудно ходенето по заведения с деца, ами не е една беля. Те искат да опитват от всичко, което не им позволено за ядене. Joy

# 147
  • Мнения: 37
Аз ходя постоянно със синът си на кафе.Той е на 2 годинки.От както се е родил не сме спирали да ходим по кафенца.Е ,естествено като беше бебе беше много по-лесно в количката до мен и спи или си играе ,а сега като излизаме иэбираме заведение с детска площадка и сядаме точно до нея, и ние си пием кафенцето а малкият се пърэаля или си играе в пясъчника.Той също не е от децата които стоят послушни на едно място.Като се събуди и стане от сън не сяда нито за секунда Joy .Но като е на детската площадка кротува много,особенно ако има някое детенце да се заиграят,но при нас на масата въобще не иска да сяда  baby_neutral .

# 148
  • Мнения: 306
Сравнително рядко-само там, където има детска площадка. Първо аз тичам след малката, а мъжа ми си пие биричка, после се сменяме. Само, когато малката хапва е при нас.

# 149
  • Мнения: 1 669
Ходя, но става все по-трудно и по-трудно. Не иска в количката, иска да ходи.  Или пък настоява да опита от всичко на масата.

Общи условия

Активация на акаунт