След раждането...........

  • 9 209
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
...всички казват,че колкото по-късно ражда жената,толкова по-големи са пораженията по фигурата.

По-скоро зависи от разтегливостта на кожата. Както и от големината на корема по време на бременността.

# 106
  • Мнения: 1 208
Почнах темата,защото когато забременях бях 60 кг. ,влязах да раждам 105.Сега година по-късно тежа 75 кг.и ми е невъзможгно да ги сваля.

на теста който попълних при поръчката на личната ми книга излезе, че след раждането нормалното ми тегло трябва да е 47.7 кг и дори да постигна по-малко, ще е изключително трудно да го задържа. Прави се оказаха френските лекари, но и аз съм упорито животно - от есента планирам да се вталявам с тренировки. Mr. GreenЩе видим какво ще стане...

Къде мога да направя този тест  newsm78

# 107
  • Мнения: 15
За три месеца. От 72 км, си възвърнах формата и фигурата на 52 км.

# 108
  • Мнения: 1 907
Аз на изписването бях по-малко, отколкото забременях. Но все пак бях на 18 години, а и бях качила само 9 кг, а бебето беше 4  Party Иначе знам, че до 9 месеца би трябвало да си възстановил килограмите. Впрочем, повечето ми приятелки са по-слаби сега, когато вече са майки, отколкото преди.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 123
ами не - няма как просто да имам вече тази фигура.Да ,по-слаба съм от преди забременяването ,но не само това е важно.Аз качих 27кг(толкова бяха 10 дни преди раждането,но за това време може и повече да са били).С раждането от 97 ,станах 83 .За 2 месеца с Дюкан свалих до 65 кг. и за още 3-5 месеца ту на диета ,ту не - свалих още 5 и станах с 10 кила по-слаба от тези ,на които забременях.Но после му отпуснах края и качих 5-6 кила и все пак съм по-слаба от преди.
Сега обаче кожата на корема,гърдите и краката е цялата в стрии,гърдите висят,корема също - виси ужасно над операцията.Това се получи с моята фигура,но не съжалявам ,че родих разбира се - Жоро е най-голямото ми съкровище.

# 110
  • Мнения: 1 554
килограмите си ги върнах още първата година ,но шкембето си седи Crazy

# 111
  • Мнения: 1 208
килограмите си ги върнах още първата година ,но шкембето си седи Crazy

И моето шкембе си седи,макар че качих само 6кг с първата бременност миналата година и 5кг. с втората сега. Шкембака ще си е там винаги май но не ми пречи- да са живи и здрави децата ни.Иначе за кг. съм по-малко от преди бременността.

# 112
  • Мнения: 993
Къде мога да направя този тест  newsm78

От тук

Ще се оправиш ли с френския?

# 113
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
килограмите си ги върнах още първата година ,но шкембето си седи Crazy

И моето шкембе си седи,макар че качих само 6кг с първата бременност миналата година и 5кг. с втората сега. Шкембака ще си е там винаги май но не ми пречи- да са живи и здрави децата ни.Иначе за кг. съм по-малко от преди бременността.

Диди, да попитам, ако не възразяваш...
Имаше ли разлика при теб в прибирането на корема след първото и второто дете? По-голям ли остана след втората бременност, отколкото след първата? Коремни преси и прочее помагат ли?

# 114
  • София
  • Мнения: 18 679
Да ви ъпдейтна - почти съм готова. Влязох си в дрехите, само в талията има още малко да се поработи, още 2 кг. и съм пърфект Mr. Green
Шкембак се сваля с преси, особено при генетична предразположеност към него - голям е зор. Аз отдавна съм се отказала от мечтата за плосък корем и се радвам, че моят поне изглежда прилично. Неам нерви за преси всеки ден, не съм спортен тип, уви Embarassed

# 115
  • Мнения: 98
Най-бьрзо отслабнах когато се върнах на работа - детето не спеше спокойно нощем, защото още му избиваха зъбите. Така че и моето безсъние продължи доста дълго. Имах и много раздвижване, защото моята кукла не знае да ходи, само тича. И аз след нея. Плюс напрежението на работа и така си върнах килограмите.

# 116
  • Мнения: 1 208
килограмите си ги върнах още първата година ,но шкембето си седи Crazy

И моето шкембе си седи,макар че качих само 6кг с първата бременност миналата година и 5кг. с втората сега. Шкембака ще си е там винаги май но не ми пречи- да са живи и здрави децата ни.Иначе за кг. съм по-малко от преди бременността.

Диди, да попитам, ако не възразяваш...
Имаше ли разлика при теб в прибирането на корема след първото и второто дете? По-голям ли остана след втората бременност, отколкото след първата? Коремни преси и прочее помагат ли?

Ами минали са 53-54 дни откакто съм родила второто и още предполагам,че се прибирам от към тяло.Но досега като гледам положението е едно и също.Още повече,че аз си имам коремче и преди бременостите и не си правя илюзии,че ще се прибере съвсем.Но разлика няма в корема.Лошото при мен е,че растях само на корем и стана доста голям.Всичките ми 5-6кг. бяха само там.И четох,че пресите помагат за стягане но не и за махане на мазнини от корема.Не се отслабвало с преси.Но и аз нямам нерви и търпение да ги правя - каквото такова. Laughing

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Аз общо взето не зная колко съм качила и свалила - не се сещам да се тегля. По принцил като забременях качих само на корем. Но сега 25 дни след раждането ако съдя по дрехите май съм малко по-сляба отколкото преди да забременея. Съкровището ми изпива жизнените сили  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт