Анкета за име на момче

  • 3 965
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде
  • Мнения: 4 956
константин от изброените, но ми е много дьлго и малко ми се преплита езика докато го кажа, а какво ли остава за чужденците
гласувах друго редложение-  Алекс , Виктор, Емил Peace

# 46
  • Мнения: 0
Гласувах за Теодор и Андре Simple Smile и двете имена на много хубави и се произнасят лесно където и да живееш Simple Smile Успех с избора   bouquet

# 47
  • Мнения: 801
Попитай местните хора, какво мислят по въпроса. Избери име, което е популярно и всеки знае как се пише и изговаря. В различни държави, различни течения. Едни имена трябва да се спелуват; втори не се четат или произнасят, както трябва; а други са толкова демоде, че са отмрели.

# 48
  • Мнения: 11 607
Самуил Peace

# 49
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 319
Теодор  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 631
Константин  Peace
Бубс, даже съм се замисляла ако имаме 2ро и да е момче - така ще е  Laughing


# 51
  • Мнения: 3 804
Тома/с/

# 52
  • Мнения: 2 149
Боян, Самуил
друго: Севар /старо българско е / и ...Сава

# 53
  • Мнения: 3 205
Гласувах за Константин. Но как ти звучи Кристиан?
Ако не бяхме решили още като се роди Иво как ще се казва брат му  Mr. Green така щях да го кръстя малкия. Освен това е и интернационално, макар и на инглиш да звучи по-иначе.

# 54
  • Мнения: 2 381
Теодор (Божидар) - Ted
Константин - забелязах, че го произнасят правилно, но с ударение на първото о.
Други - Филип

# 55
  • Мнения: 2 185
Бубка, от изброените само Боян ми харесва, на галено може и Боби, а Дани и Боби е сладка комбинация  Heart Eyes . Ако се изпише Boyan не вярвам да имат проблем с произнасянето  Thinking . От предложените ти досега Тома също не е лошо  Peace
Като цяло мен ме притеснява, когато имената на Бг и Англ. са близки по изписване, но се произнасят по коренно различен начин. Например Юлиан, на който ще му викат Джулиан или Петър, който ще е Питър, но стига теб това да не те притеснява имаш доста широк избор  Peace .
Към "Друго-предложете" ще добавя:

Адам   Grinning , Емил, Ерик, Борис, Олег, Мартин, Калин, Крум, Антон, Асен, Деян, Калоян ( но то е доста популярно )

# 56
  • Мнения: 948
Адам   Grinning , Емил, Ерик, Борис, Олег, Мартин, Калин, Крум, Антон, Асен, Деян, Калоян ( но то е доста популярно )

Ass-en - е молба за безкрайни подигравки  Crazy
Калоян - всъщност е много трудно за писане и доста затруднява англичаните. Редовно го четат Кейлън. Или Кайлан.
Крум го пишат като "троха" и четат Кръм

Много е трудно с мъжките имена. Боян ми харесва; при нас не стана само, защото мъжът ми сложи вето върху серия имена, които съвсем не бяха лош избор. Деян има подобно благо звучене  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 185
Хаха да, Асен наистина е малко щекотливо, игнорирайте го от списъка  Mr. Green .

Иначе за Калоян и Крум...те биха имали проблем с прочитането на всяко име, което не е американско... няма пълна угодия  Confused . Поне Крум е лесно за спелване...представи си да спелваш Константин по Н броя пъти на ден, ако изписано по различен от стандартния за щатите начин. Иначе където Кръм, там и БОрис, Ентън, Кейлин...всичко ще прочетат по изкилифенчен начин. Даже Даниел сигурно е Даниъл.

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Иначе за Калоян и Крум...те биха имали проблем с прочитането на всяко име, което не е американско... няма пълна угодия  Confused . Поне Крум е лесно за спелване...
Ти пък, от Хари Потър насам всеки може да го спелва, особено ако е с Виктор отпред.

# 59
  • Мнения: 11 028
Гласувах за Боян и Константин.
Други възможни варианти - Филип, Мартин, Тома, Денис, Антон.

Общи условия

Активация на акаунт