ПЪРВИ за втори във Ваканция

  • 19 507
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 308
И аз се бях отчаяла, никакво желание за четене.Но вчера идва и ме пита:,, мамо как да се науча да чета гладко, като ме посочи госпожата?,, JoyТа снощи голямо четене направихме и съм и приготвила книги, които са и интересни.За протокола и ние ще сме с раницата от миналата година/те всъщност са две/, но са абсолютно здрави.

# 316
  • Мнения: 2 196
И раницата  на Ани е здрава, но пък мисля да я подменя с чанта. Уж  е с ортопедичен гръб, но отпред е толкова мека, че всички учебници ставаха на баница. То не е само от учебниците де. И ученичката има маааалка /според нея/ вина.
 До средата на четенето сме. Играе му се на детето и това си е. Чете с удоволствие всяка книга, която не е в списъка. Дойде ли време за някоя от задължителните книги, настава мъка. Доспива и се, дояжда и се, корема я заболява. Вече спрях да настоявам, да не и убия желанието за четене.
 Някой има ли впечатления от курсовете, които се провеждат в Двореца на децата? Мисля да запиша Ани на художествена гимнастика и на шах там, защото ми е много удобно като местоположение.

# 317
  • Мнения: 3 886
Здравейте и от нас  .вчера се завърнахме от красивата КОПРИВЩИЦА.Крис е много очарован и няма търпение да докладва на госпожата за знаменитостите който посетихме.Спането там беше също страхотно.Крис никак не му се иска да е в СОФИЯ.Каза ми мамо ще си намеря жена от тук и тук ще живея hahaha Joy Joy.Най силно впечатление  ми направи обаче  къщата на  Райна Княгиня (дупката  в която се е крила да шие знамето) навръщане  минахме от там .Вика завинаги ще ми остане в главата.Та ние сме рещили следваща спирка ЕТЪРА.Пообиколихме гробници и прочие много е доволен Hug

# 318
  • София
  • Мнения: 746
А къде спахте там,дай инфо,моля

# 319
  • Мнения: 3 886
А къде спахте там,дай инфо,моля
Ето много е готино и си заслужава ако ходя пак ще е пак там


http://www.tuk-tam.com/?hotel=1230

# 320
  • Мнения: 66
Здравейте мами,
Сега попаднах на тази тема за първолаците. Много ще се радвам ако мога и аз да се присъединя и да споделям емоции- радости и тревоги, както и не малкото лафове на детето. Аз се казвам Мария. Синът ми Александър е роден 07.04.2001. г. ученик в ОУ' Св. Св. Кирил и Методии" - гр. Варна. Имам  и по малко момченце родено на 09.05.2009г. - Борис.


Лек ден Ви желая и много усмивки

# 321
  • Варна
  • Мнения: 2 097
MINOLTICHKA, добре дошли при нас!    bouquet
До къде е стигнал юнака книжките от списъка?  Hug

# 322
  • Мнения: 66
С хиляда зора Embarassed, приключихме с "ПИПИ" и "ПУК" след два дена приключва и "Мечо Пух"  следва "Вълкът срещу козата.." Много бавно се движим, но пък през ден прави диктовки и препис. И е научил таблицата Simple Smile)  Поне не е съвсем голям мързелан Simple Smile))  следствие на тормоза на мама  Rolling Eyes

# 323
  • Варна
  • Мнения: 2 097
С хиляда зора Embarassed, приключихме с "ПИПИ" и "ПУК" след два дена приключва и "Мечо Пух"  следва "Вълкът срещу козата.." Много бавно се движим, но пък през ден прави диктовки и препис. И е научил таблицата Simple Smile)  Поне не е съвсем голям мързелан Simple Smile))  следствие на тормоза на мама  Rolling Eyes
Аз доколкото чувам от приятели и познати и госпожите във вашето училище са доста изискващи, в което няма лошо. Вие в кой клас сте? При коя госпожа?
Браво на детето, ако ти разкажа нашия малчуган до къде е сигнал ще оцениш бързината на Александър.  hahaha Joy

# 324
  • Мнения: 66
Аз доколкото чувам от приятели и познати и госпожите във вашето училище са доста изискващи, в което няма лошо. Вие в кой клас сте? При коя госпожа?
Браво на детето, ако ти разкажа нашия малчуган до къде е сигнал ще оцениш бързината на Александър.  hahaha Joy

Той е "Б" клас при г-жа Нанчева. Добра жена, ама ми се струва, че може и малко по-спокойно да се кара.  Децата редовно биваха наказани да не играят физическо защото са говорили. Мися, че е добре да има баланс, - остави го да се налудува - после ще слуша. А така са препълнени с енергия.. а тя все някъде трябва да избие Simple Smile съответно говорят и се въртят като пумпали - особенно малчуганите.

# 325

Общи условия

Активация на акаунт