Бюбхен или Чико?

  • 4 367
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
коя козметична серия е по добрата за новородено?

# 1
  • Мнения: 3 621
коя козметична серия е по добрата за новородено?
Колкото майки толкова и мнения ще получиш, ако искаш пусни си анкета ще ти е по-лесно да се ориентираш
Моя отговор е Бюбхен

# 2
  • Мнения: 6 713
Бюбхен, Себамед, Weleda

# 3
  • Мнения: 344
Аз ползвам А Дерма/синята/и съм много доволна , не бих избирала м/у тези две марки.Защо не се поогледаш , сега в аптеките има доста голям избор на бебешка козметика , коят оопределено е по - добра от посочените от теб марки.

# 4
  • Мнения: 378
Аз съм доволна от чико,сега ползвам Мустела.

# 5
  • Мнения: 485
по принцип ми препоръчаха Бюбхен за новородено ... което е  ...
другите марки ми казаха че повечето деца се  изприщвали от тях а тази серия била с Ph- и тя най-недразнела кожата на бебето.


макар че то си е до бебето ... на едни понася една марка други не ...

# 6
  • Мнения: 804
Бюбхен,макар аз да ползвах и Нивеа и sanosan/крем и шампоан/.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ползвах Бюбхен, но я смених със Себамед ,която е медицинска и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 6 442
И аз ползвах Бюбхен.
Доволна съм. Peace

# 9
  • Мнения: 240
Ползвам Себа Мед и Мустела, но и за Бюбхен съм чувала много добри отзиви- моя позната ползва и е доволна  Peace

# 10
  • Мнения: 9 439
Бюбхен  Peace

# 11
  • Мнения: 485
даже бюбхен казват че епо добра от чико ....
тя също си е скъпа серия ... но то не цената определя качеството !

# 12
  • София
  • Мнения: 44 120
Всичко зависи от детето....спорд моето и двете са мн зле....
Вземи си тестерчета...или по-добре заложи на някоя медицинска козметика.

Какво й е скъпото на бябхен.....цените са им нормални, а един шампоан за бебе се ползва месеци наред.....

Всъщност единственото хубаво на бюбхен е крема за подсичане....

За мен хубави са - себа мед(като евтин вариант), а-дерма, линола, клоран и разни такива....

От мустела стелатопия хич не останах доволна....

А ти като си имаш мнение вече защо пускаш тема Wink

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 16:27 от Angel_Dust

# 13
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз ползвах Бюбхен
Но ти препоръчвам която и марка да избереш си вземи тестер.

# 14
  • Мнения: 4 292
На Бюбхен ми харесва само млякото за тяло. На Чико нищо.
Аз съм за А-Дерма или Клоран.

П.П. Тестери почти никъде не се предлагат, малко трудно ще намери такива на Чико или Бюбхен.

# 15
  • Мнения: 11 004
Ползвала съм и двете марки, и от двете съм еднакво доволна.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Предпочитам Бюбхен.

# 17
  • Мнения: 1 043
Ползввах Бюбхен, доволна съм

# 18
  • Мнения: 666
ПОлзвам само Бюбхен и съм много доволна. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 139
Ползвам Бюбхен от самото раждане.Доволна съм,не е имал някакви проблеми.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
на бюбхен тестери почти навсякъде съм срещала просто се купуват и са мънички опаковчици....

# 21
  • Мнения: 4 292
Сериозно ли? Аз като питам все нямат. Е, вече не питам.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 40
Бюбхен  Peace

# 23
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз съм доволна от различни продукти - от олиото и душ- гела на бюбхен. Сапуна на Чико. Крема на Бюбхен на моето бебе не действа- подсича му се дупето от него.

# 24
  • Мнения: 269
За Чико не мога да кажа нищо,но Бюбхен само мога да похваля.Нямаме абсолютно никакви проблемис кожата,а напротив.Много сме доволни от козметиката.

# 25
  • Мнения: 805
Много съм доволна от Чико.

# 26
  • Мнения: 245
Бюбхен или Чико- за мен Бюбхен.

# 27
  • Мнения: 9 776
Сапун Джонсън, от глава до пети на Чико Peace.

# 28
  • Мнения: 198
За мен Бюбхен, от Чико не бях доволна.

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
За мен и двете са еднакво ...  Sick
Предпочитам, а и използвам Мустела.

# 30
  • Мнения: 5 026
Бюбхен.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 120
Сериозно ли? Аз като питам все нямат. Е, вече не питам.  Rolling Eyes

http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=10_19& … rt=20a&page=1 eто тук има част - по 1,90....в повечето магазини където продават бюбхен съм ги виждала...поне преди докато се заглеждах по тях....

# 32
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Аз ползвам гела за измиване от глава до пети  и слънцезащитния лосион на Бюбхен а млякото ми е на Хип

# 33
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Чико  Peace

# 34
  • Мнения: 1 740
Бюбхен

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм адски доволна от Бюбхен.
В началото се бях насочила към Чики, но това което търсих го нямаше и ми препоръчаха Бюбхен, та от тогава сме само с него и не бих го сменила Peace

# 36
  • Мнения: 1 354
Аз съм доволна от Бюбхен повече, но според мен е доста индивидуално за всяко дете.

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Изпробвала съм и двете, предпочитам Бюбхен.

# 38
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Ползвала съм и двете, нямам оплаквания. Шампоанът на Чико с пшеничен зародиш е страхотен  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 39 764
Имаш още доста време до раждането. Няма смисъл още от сега да купуваш каквато и да е козметика.
От изброените две марки съм използвала само Бюбхен. Доволна съм.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бюбхен. Peace

# 41
  • Мнения: 141
Аз пробвах 5-6 фирми и Бюбхен най-добре действа и оставам на Бюбхен  Wink с другите излизаха разни обривчета

# 42
  • Мнения: 568
Ползваме Бюбхен и съм доволна.Не прекалявай обаче която и да избереш,бебето особено новороденото няма голяма нужда от козметика.А медицинска купувай само ако се налага.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз съм твърдо за Чико и само на Чико вече повече от 3 години! Да не говорим, че от близо една цялото семейство ползваме техните бебешки сапуни! Шампоан, сапун и крем за подсичане и си абсолютно готова!  Peace

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 09:53 от LaDiDa

# 44
  • Мнения: 2 521
И аз съм за Бюбхен PeaceХип също ми харесва.

# 45
  • Мнения: 2 090
Бюбхен Peace.Имат и нова серия за новородени-без аромат.
На Нивеа мога да похваля крема п/в подсичане-страхотен е,влажните кърпички също са много хубави-почистват като чиста вода.Останалите им продукти не ги харесвам.

# 46
  • Мнения: 1 310
Бюбхен разбира се! newsm10
Все още използвам олио за тяло и крем за бузки /да не изпръхват през зимата/. Peace

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз бих заложила на медицинска козметика.На Себамед не са толкова скъпи продуктите и са добри.
Но ако трябва да избирам м/у двете посочени,бих избрала-чико Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 116
Бюбхен Hug

# 49
  • Мнения: 485
 да вярно е че имам доста време - 1мес. и половина .. 2мес. кажи речи но искам просто да се ориентирам... и така като гледам повечето са за бюбхен

а каква е тази мед. козметика ?

# 50
  • София
  • Мнения: 44 120
най-общо казано....пречистена, хипоалергична, тествана, качествена....
Към нормалните козметики много деца правят реакции....кам медицинските - общо взето не....
Има различни марки...някои съм писала по-напред в темата...от които съм останала доволна.....продават се в аптеките.....

# 51
  • Мнения: 485
много благодаря !

 Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 165
     Ползвам шампоан Мустела , сапун Клоран и за кратко шампоан и гел за тяло на себа мед. И от трите съм доволна. Забравих да кажа  за крема с витамини срещу подсичане на Мустела е страхотен.

# 53
# 54
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
цялата серия продукти ползваме на Бюбхен и съм много доволна

# 55
  • В мечтите
  • Мнения: 639
     Ползвам шампоан Мустела , сапун Клоран и за кратко шампоан и гел за тяло на себа мед. И от трите съм доволна. Забравих да кажа  за крема с витамини срещу подсичане на Мустела е страхотен.
аз ползвам Клоран и Hipp и съм адски доволна

# 56
  • Мнения: 485
и за този клоран ми казаха че бил хубв ... той е за подсичане нали ?

# 57
  • Мнения: 1 881
Аз пък давам глас за Чико, дори в момента продължавам да ползвам шампоаните им за детето:)

Много чистички като миризма, не имало продукт, който да понесе зле на детето, а от един слънцезащитен крем на Бюбхен й излязоха пъпки /детето не е алергично/.

# 58
  • Мнения: 524
Ние ползваме слънцезащитен лосион на Бюбхен. Други продукти на тази козметика не съм ползвала. Ползваме Seba Med и съм много доволна от нея  Peace.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 120
и за този клоран ми казаха че бил хубв ... той е за подсичане нали ?
Клоран си имат пълна серия продукти....и за подсичане и за къпане и за слънце и за всичко Wink

# 60
  • Varna
  • Мнения: 191
И двете, макар че май повече продукти на Бюбхен сме ползвали. Зависи от детето и реакцията на кожата му, как понася и т.н.

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 1 735
Детето ми ползва продукти и от двете марки.Особено доволна съм от крема за смяна на пелените на Бюбхен.Сапунът на Чико по ми хареса от този на Б.Сега съм взела мляко за тяло на Ч. и ми харесва.И на двете марки слънцезащитното мляко е добро.Кремът за лице на Б. също много ми допадна и особено това,че имат много малки разфасовки по 15мл.Влажните кърпи на Б. са приятни,но нищо кой знае какво,а са доста по-скъпи примерно от Нивея.Шампоанът за коса и коса и тяло на Б. са мн. хубави и миришат страхотно.
Като цяло не мога да определя коя марка е по-добра и двете имат продукти,които ми харесват и се понасят добре от детето и затова пиша,а не участвам в анкетата.

# 63
# 64
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Бюбхен  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 300
Аз ползвам Бюбхен и Себамед (към аромата на Себамед съм пристрастена - едва доловим, нежен, на бебе), но най-добре Гола вОда (сериозно)  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт