Бюбхен или Чико?

  • 4 359
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Бюбхен.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 115
Сериозно ли? Аз като питам все нямат. Е, вече не питам.  Rolling Eyes

http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=10_19& … rt=20a&page=1 eто тук има част - по 1,90....в повечето магазини където продават бюбхен съм ги виждала...поне преди докато се заглеждах по тях....

# 32
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Аз ползвам гела за измиване от глава до пети  и слънцезащитния лосион на Бюбхен а млякото ми е на Хип

# 33
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Чико  Peace

# 34
  • Мнения: 1 740
Бюбхен

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз съм адски доволна от Бюбхен.
В началото се бях насочила към Чики, но това което търсих го нямаше и ми препоръчаха Бюбхен, та от тогава сме само с него и не бих го сменила Peace

# 36
  • Мнения: 1 354
Аз съм доволна от Бюбхен повече, но според мен е доста индивидуално за всяко дете.

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Изпробвала съм и двете, предпочитам Бюбхен.

# 38
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Ползвала съм и двете, нямам оплаквания. Шампоанът на Чико с пшеничен зародиш е страхотен  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
Имаш още доста време до раждането. Няма смисъл още от сега да купуваш каквато и да е козметика.
От изброените две марки съм използвала само Бюбхен. Доволна съм.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Бюбхен. Peace

# 41
  • Мнения: 141
Аз пробвах 5-6 фирми и Бюбхен най-добре действа и оставам на Бюбхен  Wink с другите излизаха разни обривчета

# 42
  • Мнения: 568
Ползваме Бюбхен и съм доволна.Не прекалявай обаче която и да избереш,бебето особено новороденото няма голяма нужда от козметика.А медицинска купувай само ако се налага.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз съм твърдо за Чико и само на Чико вече повече от 3 години! Да не говорим, че от близо една цялото семейство ползваме техните бебешки сапуни! Шампоан, сапун и крем за подсичане и си абсолютно готова!  Peace

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 09:53 от LaDiDa

# 44
  • Мнения: 2 521
И аз съм за Бюбхен PeaceХип също ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт