Бюбхен или Чико?

  • 4 364
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 090
Бюбхен Peace.Имат и нова серия за новородени-без аромат.
На Нивеа мога да похваля крема п/в подсичане-страхотен е,влажните кърпички също са много хубави-почистват като чиста вода.Останалите им продукти не ги харесвам.

# 46
  • Мнения: 1 310
Бюбхен разбира се! newsm10
Все още използвам олио за тяло и крем за бузки /да не изпръхват през зимата/. Peace

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз бих заложила на медицинска козметика.На Себамед не са толкова скъпи продуктите и са добри.
Но ако трябва да избирам м/у двете посочени,бих избрала-чико Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 116
Бюбхен Hug

# 49
  • Мнения: 485
 да вярно е че имам доста време - 1мес. и половина .. 2мес. кажи речи но искам просто да се ориентирам... и така като гледам повечето са за бюбхен

а каква е тази мед. козметика ?

# 50
  • София
  • Мнения: 44 115
най-общо казано....пречистена, хипоалергична, тествана, качествена....
Към нормалните козметики много деца правят реакции....кам медицинските - общо взето не....
Има различни марки...някои съм писала по-напред в темата...от които съм останала доволна.....продават се в аптеките.....

# 51
  • Мнения: 485
много благодаря !

 Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 165
     Ползвам шампоан Мустела , сапун Клоран и за кратко шампоан и гел за тяло на себа мед. И от трите съм доволна. Забравих да кажа  за крема с витамини срещу подсичане на Мустела е страхотен.

# 53
# 54
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
цялата серия продукти ползваме на Бюбхен и съм много доволна

# 55
  • В мечтите
  • Мнения: 639
     Ползвам шампоан Мустела , сапун Клоран и за кратко шампоан и гел за тяло на себа мед. И от трите съм доволна. Забравих да кажа  за крема с витамини срещу подсичане на Мустела е страхотен.
аз ползвам Клоран и Hipp и съм адски доволна

# 56
  • Мнения: 485
и за този клоран ми казаха че бил хубв ... той е за подсичане нали ?

# 57
  • Мнения: 1 881
Аз пък давам глас за Чико, дори в момента продължавам да ползвам шампоаните им за детето:)

Много чистички като миризма, не имало продукт, който да понесе зле на детето, а от един слънцезащитен крем на Бюбхен й излязоха пъпки /детето не е алергично/.

# 58
  • Мнения: 524
Ние ползваме слънцезащитен лосион на Бюбхен. Други продукти на тази козметика не съм ползвала. Ползваме Seba Med и съм много доволна от нея  Peace.

# 59
  • София
  • Мнения: 44 115
и за този клоран ми казаха че бил хубв ... той е за подсичане нали ?
Клоран си имат пълна серия продукти....и за подсичане и за къпане и за слънце и за всичко Wink

Общи условия

Активация на акаунт