Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-13

  • 82 696
  • 1 011
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте мили борбени момичета!  bouquet

Първо ще ме извините, че нахлувам нахално в темата ви, но искам специално да благодаря на Хули за подкрепата, съветите и безценната информация, която ми даде, когато Милмич все още не беше си дотътрила безценното тяло тук  Mr. Green

Миленооооо, ще ти скъсам ушите, ако продължиш още малко да се тръшкаш! Heart Eyes

Хули, именно Милена е девойката заради която толкова много те тормозих на ЛС. Наистина ти благодаря много!

Прегръщам ви всички момичета и много вярвам, че всичко това, през което преминавате ще остане зад гърба ви съвсем скоро.  Hug

# 46
  • Мнения: 20
milmich,съгласна съм на 100% с Хули.
Най-добре е да отидеш в Младост и да се разбереш с тях.Това са хората,които ще те наблюдават и лекуват през следващите години.Вече трябва да си в Националния раков регистър и данните да са в компютрите на диспансера.
Имам много горчив опит от това,че ми беше объркан адреса и никой не ми обясни,че трябва да отида и да се регистрирам за наблюдение и лечение.Добре че съм отличничка с ХЕР-2-отрицателен и минах само лъчетерапия и в момента съм на хормонотерапия с Нолвадекс.След лъчетерапията обикалях коридорите на Дървеница и напразно очаквах някой да ми каже какво и как да продължа терапията.Една химиотерапевтка ме прати на изследвания и каза,че трябва да мина през химиотерапия.Не мога да опиша какво преживях в този момент.Добре че отидох при доц.Александрова и тя ме насочи към диспансера.
В онкото в Дървеница вървиш по пътеки с направление от личен лекар или си плащаш /именно това са имали в предвид,като са те питали дали си избрала химиотерапевт/.Един вид при тях избираш лекуващ лекар и екип и трябва да си платиш.
Аз съм в момента към Пета градска.В диспансера никой не ми е поискал досега направление за преглед или заплащане на изследвания/кръв,ренген,ехография на коремни органи/ за контролните прегледи на които ходя.Изследвания като мамография например,за които при тях се заплаща,те съветват да направиш по местоживеене за да ти спестят 30 лв.Не съм сигурна,но мисля,че те издават и болнични от ЛКК,а също и ТЕЛК комисия,като ти спестяват много време и нерви за това.

# 47
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Хайде на черешите!
Току-що прочетох тази статия и който иска нека се възползва.
http://health.actualno.com/news_244351.html
Сиско77, днес не си ли малко по-добре? newsm10. Като ти е възможно ще ни пишеш. Hug Hug Hug
Сониад, благодарим ти за посланието и ти го връщаме към теб, защото те обичаме!
Аз го получих от една приятелка на скайпа, но нямам на кого да го изпратя, защото нямам скайп адреси-само2-3.
Слънчево настроение на всички! newsm03

# 48
  • Мнения: 708
Да, прочетох за черешите. Има статия в почти всеки вестник. Дали не пишат за това, че сега е сезонът им  Joy та да ги изкупим.  hahaha Съмнявам се вече във всичко прочетено по вестниците!

Сиско77
, как си? Пиши, когато можеш!

# 49
  • Мнения: 972
Здравейте, всички!
Вчера вливката мина без проблеми.
Като се прибрах започна да ми се спи и си легнах още към 19.00ч.
Днес се чувствам общо взето добре-малко ми е тежко под лъжичката,но си пиинах деган и успях да изям една печена филиика и малко сиренце.
Наливам се с айрян -цели 3 чаши!
Спи ми се зверски!
Дано и утре да се чувствам добре!
Миналият път ми беше гадно третият и четвъртият ден. Но каквото дойде...
Ще премине каквото и да е!
Благодаря ви ,че мислите за мен!!! Hug Hug Hug

Вчера се запознах лично с Лалева!
Очарована съм!!! Прекрасно мило създание!
Но аз съм сигурна ,че всяка една от вас е такава!
Много ви обичам!

# 50
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте мили дами и от мен! Вече успях да избягам от махмурлука след поредната вливка! Mr. Green
Виждам, че сте започнали и нова темичка! Laughing Хули поздравявам те! Hug
Колкото до черешите в момента след химиото те са ми основната храна! Наистина ми действат добре, както и салатката от зеле и моркови!
Лалева макар и със закъснение ти честитя хубавия празник, като от сърце ти желая много здраве и късмет ! Two Hearts

# 51
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Здравейте, тази наша здравна система ще ме довърши, но аз не смятам на болестта да се дам, та камо ли на системата smile3533 С усилие успявам да не мисля за пачивката, а за това ,че като се върна все пак ще трябва НЯКЪДЕ все пак да почна терапия. Нещата за сега уж ще се наредят в ИСУЛ! Дано - Дай Боже newsm17
Като разбера повече, ще пиша.
Днес цял ден пак ходих по болници и не успях да ви кажа по - рано "Здрасти"!
Виждам, че тук нещата са наред, за което се радвам, както и за това, че Сиско и Маргич химиите минават добре. Дано да е все така!!!
Целувки от мен Hug

# 52
  • Мнения: 663
Здравейте ,момичета  Hug
Утре ще пътувам за София ,за  да ми  определят час за третото вливане на 11.06
Сиско много се радвам че всичко е минало ,както трябва.Дано Praynigи в  другите дни , да е така .Иииии ......,мерси за комплимента  Embarassed,чувствата са ни взаимни . Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
Сискоооооо, Маргич - ама вие сте железни . Като стихотворението на Вапцаров - "Не човек, а стомана " Перефраза, ама истинска, нали  Peace
Не като мен едно време -  виждах в очите на хората, които ме заобикаляха, едно съжаление, като че ли съм прокажена.
Искам да споделя, че днес мъжа ми се е срещнал с един негов приятел от едното време. От лаф на лаф, оня го попитал - ама жена ти добре ли е ?
А мъж ми му рекъл - ами добре е, продължава да се лекува, бачка като луда, все едно работата ще се свърши, пие си водката и пет пари не дава.
Та това от мен за днес  Wink
Лалева, не можем ли да си чукнем една бърза срещичка, а newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Не като мен едно време -  виждах в очите на хората, които ме заобикаляха, едно съжаление, като че ли съм прокажена.

Това само е показвало колко елементарни и глупави са самите те.

Хули  Hug

# 55
  • Мнения: 3 914
Не като мен едно време -  виждах в очите на хората, които ме заобикаляха, едно съжаление, като че ли съм прокажена.

Това само е показвало колко елементарни и глупави са самите те.

Хули  Hug
Кой тоя ,да му звънна а??? Mr. Green Joy

# 56
  • Мнения: 1 567
Здравейте мацки. Днес денят беше супер натоварен и аз изпълнена с енергия.
Купихме и боя за вратите.... Утре ще бъда арт-бояджия... hahaha bowuu
Жегата почна да души.. в момента (22:05 ч), а вътре в апартамента е 30 градуса... Климатикът работи на фул... Whistling
Най-сетне се спрях на хладилник - Samsung. Сега остава и да го поръчам... Party
това от мен...

Сисико, маргич, браво...

# 57
  • София
  • Мнения: 5 074
Не като мен едно време -  виждах в очите на хората, които ме заобикаляха, едно съжаление, като че ли съм прокажена.

Това само е показвало колко елементарни и глупави са самите те.

Хули  Hug
Кой тоя ,да му звънна а??? Mr. Green Joy
Знаеш, знаеш - и тоя днешния го знаеш  Joy Joy Joy

# 58
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Еййй, Нана от теб човек не може да се покрие. JoyНамери ме и тук. Hug
Благодаря ти за всичко Peace Тук се чувствам мнооого добре  love001

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Еййй, Нана от теб човек не може да се покрие. JoyНамери ме и тук. Hug
Благодаря ти за всичко Peace Тук се чувствам мнооого добре  love001

Прекалено си ми ценна, за да си позволя да те загубя някъде  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт