Саниране на ясли и градини във Варна

  • 26 968
  • 538
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 178
По наблюденията ми от предното вдигане (от 35 на 48 лв), когато детето беше в яслата, нищо не се промени нито за децата, нито за персонала  Rolling Eyes
За момента нямам кой знае какви впечатления от храната в градината. Дори издирвам нещото, което алергизира вече два пъти детето ми. Дано не се потрети, но е факт, че детето яде там или ползват препарат, от който му избива едно червено петно до устата и започва да кашля  doh

# 481
  • Мнения: 4 187
От както Рая ходи на градина, това ще е трето увеличение за нас ( ако го приемат). От 30 на 40лв - инициирано от родителите, от 40 на 48лв,с 20лв твърда такса !
Нямам особени забележки към храната в градината, ясно е , че не може да е кой знае какво, но преди две месеца може би попаднах на миниатюрна порция попара за закуска  Rolling Eyes, поне на Рая със сигурност нямаше да и стигне  Crazy.

Коте
, ще ни порицаят  Embarassed, дай да се преместим в темата за Отзивите....

# 482
  • Мнения: 1 046
По повод на учебните пособия, на нас ни съобщиха, че Общината е отпуснала по 25 лева за дете точно за учебни пособия и материали, за които преди ни събираха пари.

# 483
# 484
  • Варна
  • Мнения: 773
По повод на учебните пособия, на нас ни съобщиха, че Общината е отпуснала по 25 лева за дете точно за учебни пособия и материали, за които преди ни събираха пари.

Връчиха ни ужасно голям списък точно с такива учебни способия, които трябва да закупим. От родители разбрах, че сумата е около 30 лв. Е , защо пак трябва да ги плащаме ние?!

# 485
  • Варна
  • Мнения: 773
Съжалявам, писали сме по едно и също време и не съм видяла, че разговора е преместен.

# 486
  • Мнения: 390
Виждам че темата е стара има ли друга такава свързана със санирането. Нашата градина трябва по план да излезе март в ремонт, но дали се спазва този график?

# 487
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 440
аз говорих миналата седмица с учителките, но те не знаеха още нищо.


П.С. за ЦДГ Гълъбче става въпрос

# 488
  • Мнения: 390
И аз за Гълъбче се интересувам  Wink

# 489
  • Варна
  • Мнения: 773
За сега е решено за март.Дано го отложат. Скоро ще разберем.

# 490
  • Мнения: 4 187
В "Мечо Пух" плановото саниране е обявено за април, в сайта на общината. Не знам обаче дали ще се спазват стартовите дати  Rolling Eyes .
В общи линии съм се настроила , че от април до септември Рая няма да е на градина  Tired !

# 491
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 440
Ние утре сме на родителска среща, но госпожата каза, че още не знаят от коя дата ще е ремонта. Явно да се организира кой ще ходи на градина, кой ще си стои вкъщи с мама/баба Simple Smile

# 492
  • Варна
  • Мнения: 773
Ние сме на родителска в четвъртък. Днес учителката каза, че със сигурност няма да започнат първата седмица на март. Тогава ще е и тържеството ни.

# 493
  • Мнения: 306
  Няма лъжа няма измама , почва ремонта от 15.03! Но аз съм много доволна от нашата директорка , уредила е всички деца , супер! Ние сме в калина малина разпределени , дано свикне детенце , малко ще е стрес , на нова градина , с нови деца , госпожи , ама няма как!

# 494

Общи условия

Активация на акаунт