Саниране на ясли и градини във Варна

  • 26 967
  • 538
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 100
Бихте ли ми дали линк с графика за саниране...  bouquet

Намерих го  Blush

Последна редакция: пн, 01 мар 2010, 16:42 от Джиджа

# 496
  • Мнения: 306
 В Гълъбче ремонта за сега се отменя за  22.03! Но не било сигурно! Някой знае ли нещо повече по въпроса? Че ние сме болни и съм малко в невидение...

# 497
  • Мнения: 4 187
  Няма лъжа няма измама , почва ремонта от 15.03! Но аз съм много доволна от нашата директорка , уредила е всички деца , супер! Ние сме в калина малина разпределени , дано свикне детенце , малко ще е стрес , на нова градина , с нови деца , госпожи , ама няма как!

Браво на нея !
За нашата градина само подготвителните групи са уредени с места, съвсем малко от другите деца ще имат възможност да посещават ДГ, само най - належащите .
Ремонта започва Април, но не знаем точно от коя дата !

При мен нещата се застъпват с майчинството , така ще за щастие, не ме бърка !
Дано ремонтите почват на време и свършват в срок  Wink !

# 498
  • Мнения: 2 100
При нас са уредили едва по 10 деца от яслена група в друга ясла, а ремонта ще продължи 4 месеца....Незнам как я мислят, пуснали са списък, на който да запишем кой иска детето му да посещава и кой не ясла...ами почти всички пишат, че искат....как ще се реши кои деца да са, хич не ми се мисли.... Sad

# 499
  • Мнения: 4 187
Ясно е , че ще е трудно, но няма как  Rolling Eyes ! Дано поне си свършат качествено работата !

# 500
  • Варна
  • Мнения: 773
В Гълъбче ремонта за сега се отменя за  22.03! Но не било сигурно! Някой знае ли нещо повече по въпроса? Че ние сме болни и съм малко в невидение...

Ами на 22.03 в Славейче! Всъщност ние сме там, вие незнам Simple Smile До края на тази седмица трябва да се плати таксата, за да можеш с квитанцията да започнеш в другата градина. Ние ще бъдем известно време в яслена група , защото имало варицела в градината. Дано свикнем, че до скоро големи ревове падаха.

# 501
  • Мнения: 306
 Ние първо бяхме за Калина малина, но сега ще бъдем в ОДЗ 14 Дружба! Ох да видим утре как ще бъде Simple Smile

# 502
  • Мнения: 2 124
Под "ние" Мечо Пух ли имате предвид, смао ще се санира или ще започва новия строеж на допълнителен корпус, дайте повече инфо - кога се предвижда да са готови newsm78

# 503
  • Мнения: 306
 Под ние имам предвид ЦДГ 15 Гълъбче!

# 504
  • Мнения: 2 100
Ние първо бяхме за Калина малина, но сега ще бъдем в ОДЗ 14 Дружба! Ох да видим утре как ще бъде Simple Smile

Извинявай, какво за ОДЗ14? Какво е ставало? Синът ми е там, но е болен и незнам...има ли нещо ново?

# 505
  • Мнения: 306
 Нищо не е станало Simple Smile Просто понеже нашата градина е в ремонт и са ни пренасочили във вашата градина! В продължение на 2 месеца поне ще бъдем ваши гости Simple Smile

# 506
  • Мнения: 2 100
Нищо не е станало Simple Smile Просто понеже нашата градина е в ремонт и са ни пренасочили във вашата градина! В продължение на 2 месеца поне ще бъдем ваши гости Simple Smile


 Thinking Хм...много странно, защото ОДЗ-то ни казаха, че ще го затварят за ремонт след 1 месец, дори вече имаше списък за месеците на ремонта - на кое дете родителите искат да му бъде осигурено място в друго ДЗ.   newsm78

# 507
  • Мнения: 4 187
Под "ние" Мечо Пух ли имате предвид, смао ще се санира или ще започва новия строеж на допълнителен корпус, дайте повече инфо - кога се предвижда да са готови newsm78


По графика на Общината ремонта ще е 3 месеца ! Вчера разбрах, че към 16 Април  ще стартира ремонта !
Мисля, че само ще санират , но ще попитам утре за по- сигурно !

# 508
  • Мнения: 306
 Да днес питах в ОДЗ 14 Дружба и ми казаха че по план от 01.05 излизат в ремонт , незнам какво се случва с нас в такъв случай ! Като наближи ще ходя да разпитвам!

# 509
  • Мнения: 306
 Знае ли някой , как вървят нещата със санирането! Интересуваме за ОДЗ 14 Дружба и как върви ремонта на ЦДГ Гълъбче , че сме болни от 2 седмици и незнам как вървят нещата!

Общи условия

Активация на акаунт