Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 132
Отвръщаваше ме миризмата на чесън, а много обичам по принцип. В края на бремеността ми мина и това, абе в девети месец си бях като ламя  Mr. Green

# 166
  • Мнения: 31
Ами аз по време на бременността проядох  сладолед. Като дете ме оперираха от апендисит вследствие от преяждане със сладолед и просто бях спряла да го консумирам.

# 167
  • Мнения: 164
Кисели краставички ядех на поразия, спрях сладкото ,умирах за него преди това.

# 168
  • Мнения: 49
Много заобичах течен шоколад с кисели краст.авички.Намразих всичко мазно

# 169
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Нищо не намразих,но спрях любимите ми люти чушлета Sad ,просто не ми понасяха-имах много киселини.

# 170
  • Мнения: 1 949
Нищо не намразих,но спрях любимите ми люти чушлета Sad ,просто не ми понасяха-имах много киселини.

Аз сега се сетих, като каза люти чушлета. Имаше един период, в който така ми се ядяха люти чушки, че почвах с манджите от сутринта, понеже с обикновена закуска не вървят  Mr. Green Слава богу, не продължи много дълго този период - само около месец  Crazy

# 171
  • Мнения: 432
През първата ми бременност имаше един период, през който ядях  плодове-от всичко друго ми се гадеше ,само като го погледнех.А от миризмата на готвено кисело зеле.... Sick Вкъщи бях забранила дори да му споменават името.Ама през последните месеци бях като ламя -вечно гладна 25 часа в денонощието.Сега като мина покрай баничарница, ще се строполя.Миризмата хич не ми понася.В бърз ход минавам и покрай топлата витрина в магазина до нас, въпреки че преди ми миришеше много апетитно.У дома има огромен шоколад ,който изобщо не ме изкушава и седи повече от месец....преди убивах за шоколад и такъв съм го унищожила максимум за два дена #Crazy

# 172
  • Мнения: 1 043
Аз не проядох нищо странно.
Единствената промяна, и то добра, бе че започнах да ям много плодове и да пия много течности. Нещо, което не правех преди да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт