Какво ползвате по време на цикъл?

  • 6 642
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 473
Абе, хора, само на мен ли са ми изпускали тампоните??? Като чета, направо ви завиждам...
Аз денем съм задължително с тампон (първите дни макси) + превръзка (нормална), защото редовно ми се случва след 3-тия час тампонът да пропусне, а за съжаление работата ми е свързана с много обикаляне и нямам на разположение всеки път тоалетна. Нощем съм с ултра-мега-хипер-свръх нощни превръзки (тип памперс), като доста често се събуждам (особено първите 2-3 нощи) от усещането, че мазалото започва, и тичам в тоалетната. На всичкото отгоре веселбата, наречена "моят цикъл" продължава по 7-8 дни....
Не мога да си представя да карам само на превръзки, а пък само на тампони знам, че не е полезно, за това когато съм в нас гледам да я карам само на превръзки. Абе някакъв малък ад. Баща ми винаги се е бъзикал с мен, че всеки месец съм зареждала едно АГ...


Това все едно аз съм го писала Tired
+ всичко гореспоменато добавям много обилен цикъл Close, придружен с ужасни болки и цялостен дискомфорт!
Изобщо периодът на месечният ми цикъл е слабо казано кошмарен! ooooh!

# 76
  • Мнения: 1 951
Аz съм на тампон и тънка превръzка 2 първите дни, после оставам само на ежедневка.

# 77
  • Мнения: 77
А я кажете от кои превръзки и тампони сте доволни,щото аз днес стоях пред един щанд с превръзки поне 15 мин. докато си избера.Сума ти видове смених и сякаш все не попадам на подходящи.Единствено Оливия не са ми пропускали, но те пък не са с памучен горен слой.. newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз само превръзки. Тампоните са ми много неприятни. Моето лично мнение е, че някак си не са особено хигиенични като задържат кръвта вътре в организма, но пак подчертавам това е мое мнение и никого не задължавам с него.
Ок. съгласна съм че това си е твое лично мнение и всеки си има мнение ама можели да ми обясниш как тампона задържа кръвта вътре в организмаа.Това е кръв която организма изхвърля и по никакъв начин неможе да бъде спряна.

# 79
  • Мнения: 5 539
kimba,
jullianna може би има предвид, че тампоните задържат за няколко часа във влагалището кръвта, която иначе би излязла навън. Това предизвиква развитието на бактерии Confused

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гласувах с "превръзки". Кофти ми е поставянето и махането фна тампона.

И тампоните и превръзките не са особено хигиенични, ако не се сменят често. Но когато става въпрос за бактерии, превръзките са по-благоприятна среда за развитието им.

# 81
  • Мнения: 479
....... с един солиден слой лигнин и отдолу нощна и тва сичкото се сменя през 2-3 часа  #Cussing out #Cussing out #Cussing outИде ми да се  #2gunfire по тва време............ Cry
И аз съм така, само че лигнина ми е твърд и слагам солиден слой памук и отдолу от най-големите превръзки - това само 1, 2, и 3 ден. После карам само на превръзка /естествено от големите/. Никога не съм ползвала тампон. Толкова ми е кофти по време на М., че не мога да си представя да си завирам нещо отдолу, че и да ходя с него, пък и с моя обилен цикъл ще трябва да сменям тампоните на всеки 20 мин.
Направо им завиждам на тези дето я карат само на превръзки, па някои и без тях - нощем.  При мене е направо Баташкото клане. На цикъл ми отиват 1 пакет превръзки и 1 пакет памук.

# 82
  • Мнения: 2 142
ТАМПОНИ! +ежедневна превръзка  newsm10
Всичко друго ме изнервя и ме кара да се чувствам несигурна.

Общи условия

Активация на акаунт