сешоар

  • 5 844
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 39 759
E.L.  и Kpuccu проблемите със снимки в подписа и титли решавайте с ЛСта Simple Smile

# 106
  • София
  • Мнения: 3 271
Никога не ми е минавало и през ум такова нещо

# 107
  • Мнения: 3 453
E.L.  и Kpuccu проблемите със снимки в подписа и титли решавайте с ЛСта Simple Smile

  Аз проблеми нямам Laughing

# 108
  • София
  • Мнения: 39 759
Аз съм длъжна да си кажа Simple Smile Да не стане размяна на реплики и дуплики Simple Smile

# 109
  • Мнения: 697
Ей в тоя форум става все по-весело Simple Smile Първо години наред разни хора се опитваха да налагат осоляването на бебетата и всякакви подобни езически ритуали. Сега гледам бебетата се подгряват със сешоар. Следваща фаза какво е? Слагаме бебето на парти грила до получаване на хрупкава коричка  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 469
Чакайте сега и аз на всяка манджа мерудия,ама да си кажа Peace
Колко гънки пък толкоз има едно бебе,пак чак и до сешоар да стигаме.Врат,мишници и слабините илииииииииииии newsm78
Не го разбирам аз това,още по-малко пък авторите на това книжле.Вярно,че цитати и линкове с извадки немога да ти дам,за да се обоснова,но пътя на мойта логика е такваз(пък виждам и не само мойта).Още при мисълта за подобен род действие ми светва една червена лапичка в главата.

# 111
  • Мнения: 1 546
Не съм използвала сешоар за подсушаване на гънки никога. А имам зимно бебе.  Peace

# 112
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И аз не съм използвала сешоара за детето. Заради липса на време обаче го ползвах пред нея и явно я беше страх, защото голям рев падаше.

# 113
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не съм ползвала сешуара за сушене на гънките на бебето никога  ooooh!

# 114
  • Мнения: 164
На моята бебка косата е редичка и къса и много лесно изсъхва сама.
Аз лично много мразя да ползвам за себи си сешоар,започва да ме боли главата.

# 115
  • Мнения: 511
Попивах с тензух и хавлийка. А освен другите изказани доводи, в тази жега не ми се струва разумно да се иползва сешоар.

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моята дъщеря също се роди с доста косичка и сега вече е дълга до раменцата. Никога не съм сушила нито косата, нито гънките със сешоар. Подсушавах дори през зимата само с хавлийка, а косата изсъхваше на стайна температура. Случваше се да я къпя преди сън - дори тогава не съм я сушила със сешоара.
Струва ми се, че е вредно да се използва сешоар по принцип - косъмът и кожата се дехидратират. Затова аз самата рядко го използвам, въпреки че е професионален, а за детето изобщо да не говорим.
Между другото малката никога не е харесвала шума от сешоара - и досега я плаши.
Но всяка майка си решава и не мисля, че е удачно тази процедура да се сравнява с осоляването. Последното е опасен абсурд, който трябва да се забрани публично!
E.L., много ти е сладко детенцето от снимката с тази косичка!

Общи условия

Активация на акаунт