Какво ви липсваше най-много по време на бременността ?

  • 5 823
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 587
Липсваше ми спането по корем до към осмият месец,после спането като цяло  Cry

# 46
  • София
  • Мнения: 17 592
Свободата.
Но пък май никога няма да си я върна...

# 47
  • Мнения: 97
Липсва ми коктейла на приятно място вечер като сме с приятели и това, че трябва да си премислям всяко действие и движение - хранене, поза за спане или секс и тн.
Но в крайна сметка всички малки неудобства си заслужават заради малкия човек на финала

# 48
  • Мнения: 2 013
Липсваше ми пушенето,понеже съм заклета пушачка,биричката,а към края на бременноста ми липсваше предишната подвижност и жизненост...купоните с приятели...
Спането по корем,а и невъзможността да плувам под вода (докато бяхме на море).
Но всичко е оправдано  Grinning

# 49
  • Мнения: 609
цигарите, алкохола и лудите купони

# 50
  • Мнения: 14 654
Походите на Витоша в неделя и почивката в Семково, която ще пропусна това лято, понеже не мога да се катеря по баирите.
О, да - и спането по корем ми липсва.
Пиенето на кафе, не самият вкус, той в момента ме отвращава, ритуалът ми липсва.
Друго нищо засега, може би калций, но това е само предположение.

# 51
  • Мнения: 1 107
засега само едно- мазна баница, купена от квартална баничарница...може и без боза. Признах си!  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 673
засега само едно- мазна баница, купена от квартална баничарница...може и без боза. Признах си!  Mr. Green

Че какво те спира? Аз докато бях бременна поне такива работи ядох, сега гледам да не ям, че шкембата и задника ме дразнят

# 53
  • Мнения: 789
Обедното и следобедното кафе - разрешаваха ми само едно на ден.

# 54
  • Мнения: 19
Липсва ми бурния и страстен секс ,кафенцето с цигарката сутрин ,спорта и спането по корем .Не съм голям почитател на алкохола но си пийвам биричка от време на време ,от храна и лакомства пък въобще не се лишавам .

# 55
  • Мнения: 1 096
Не ми липсваха много неща, но основно спането по корем, цигарите / още не съм пропушила / и кафето / имах високо кръвно/.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нищо не ми липсваше. Угаждах си, не съм се ограничавала особено в каквото и да било.
също

# 57
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нищо не ми е липсвало.
Карах мн лека бременност и от нищо не съм се лишавала.

# 58
  • Мнения: 9 973
нищо...само да можеше синът ми да не ме язди нон-стоп...

# 59
  • Мнения: 281
Шофирането и спокойния сън Grinning

Общи условия

Активация на акаунт