Дали пък не е вярно ??

  • 2 640
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
Даже и да има промяна, то тя е краткотрайна.

После, всичко лъсва и блясва.

" Вълкът козината си мени, нравът - не".

Залагам на българската поговорка.

# 31
  • Мнения: 5 370
Когато един мъж се чувства обичан, той почва да си вади рогата.
Абе, Жозииии, не говорим за нашите, а за китайците все пак Mr. Green
Да де, но Гил не е уточнил за китайци ли иде реч?
Според мене, говорим за всичкото народ с масури в панталона. Whistling

# 32
  • Мнения: 20
На100000000% не е вярно.

# 33
  • Мнения: 183
Аде да уточня тогава  :l самоol: :lolа:  Слушате Фвнимателно  нямаа да поФтарям  Peace
Поговорката е каитайска и като е такава какво само за китайците ли важи  Laughing Едва ли е валидна само при тях  PeaceИма си клишета които вървят навсякъде,независимо от техния народностен произход!

# 34
  • Мнения: 593
Има една китайска поговорка която гласи следното - Колкото повече една  жена обича мъжа си, толкова повече го очиства от пороци; колкото повече един мъж обича жена си, толкова повече умножава нейните прищявки. Такива ли неща прави обичта?

Ето как го разбира аз:
Колкото повече една  жена обича мъжа си, толкова повече го очиства от пороци - т.е. колкото повече една жена обича мъжа си, толкова повече тя го идеализира и не вижда неговите пороци. "Очиства го от пороци" - да, но в съзнанието си.


колкото повече един мъж обича жена си, толкова повече умножава нейните прищявки. Ами то е ясно - човек колкото повече има, толкова повече иска. Особено ако е жена. Щом ми е позволил 1, следващият път ще поискам 2. И защо да се задоволявам с 2, след като знам, че мога да получа 4...  Mr. Green

Май от всички присъстващи само аз говоря китайски.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт