Дали пък не е вярно ??

  • 2 643
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
За първата част не знам,моя мъж си е без пороци...за втората -вярно.Колкото повече ми угажда, толкова повече ми се иска... 

# 16
  • Мнения: 2 175
Има някакъв смисъл..макар вероятно преводът да не е съвсем точен..

Любовта променя хората..особенно онази в по-зряла възраст..когато осъзнаваш колко е ценно да си истински обичан..
Ако под "пороци" се разбират навици - да, виждала съм много подобни промени..
А за връзката между любовта на мъжа и щедростта - какво да й коментира,? Всеизвестна е.. Laughing

# 17
  • Мнения: 0
пълни глупости

# 18
  • Мнения: 5 370
Абсолютно вярно е според мен. Не че опира до промени в другия, не...Просто един мъж, когато се чувства обичан, това вади от него най-хубавите му качества, някак си го предизвиква да се самоподобрява.
Твърдо нЬе, ше ме прощаваш.
Когато един мъж се чувства обичан, той почва да си вади рогата. Понеже ТЯ, така или иначе, знае той, го ОБИЧА и ЦЕНи, извод, "моем си прайм каквото си щем".
Справка-един особен подфорум.

# 19
  • Мнения: 3 641
Естествено,че не!
Трябва винаги да се остави нптка съмнение в него, малко потайност. Да не приема жената за даденост, щото ще и се качи на главата.Так се разглезорват някои Whistling

# 20
  • Мнения: 183
Мадам Пумп -всеки казва променил си се или променила се е от както...... за това питам  Peace

belinda -нека да е странно ,няма лошо  Wink от страни е интересно да се види мнението и виждането на другите !

# 21
  • Мнения: 2 388
Жозефина, много точно си го написала.  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 175
Чакайте, нали мисълта беше китайска?
 Sunglasses
Недейте да набърквате в нея наште балкански субекти.. Joy

# 23
  • Мнения: 148

Казват, Обичта (любовта) била сляпа.... :

НО КОМШИИТЕ ВИЖДАТ ВСИЧКО!  Joy

# 24
  • Мнения: 2 448
Първата част е вярна. Може да ти се качи на главата някого,когото обичаш само ако той не те обича, иначе направо пречистващо действа любовта. Много може да се промени човек,когато се усеща обичан от някой , който му е на сърце.
За прищявките не знам, аз просто не съм "лигла" и трудно се отпускам да си искам разни глезотии, но ми хрумват дори да не ги изричам гласно.
Така, че за разлика от повечето отговорили аз съм съгласна с китайците.

# 25
  • Мнения: 1 181
Съгласна съм с Жозефина за първата част - не е вярна. Втората е вярна  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Когато един мъж се чувства обичан, той почва да си вади рогата.
Абе, Жозииии, не говорим за нашите, а за китайците все пак Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 365
Тез китайци с ченгел са си ги вадили поговорките  newsm78

# 28
  • Мнения: 183
Аде сега китайците ви виновни,че не ви изнаса на вас казаното  Peace Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 107
Има една китайска поговорка която гласи следното - Колкото повече една  жена обича мъжа си, толкова повече го очиства от пороци; колкото повече един мъж обича жена си, толкова повече умножава нейните прищявки. Такива ли неща прави обичта?

Може да е вярна, но за китайците. У нас- не.

Общи условия

Активация на акаунт