моля спешно за помощ

  • 5 436
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Съвестта ми е много гузна,чувствам се отвратително,но когато погледна в очите на сина си -съм сигурна че трябва да го направя и да издържа до края. Cry

И с право си гузна. Дано ти е обица на ухото.
Не го лъжи повече - кажи му, че цикълът ти не е дошъл заради хормонални проблеми. Бебе не е имало.

# 46
  • Мнения: 2 556
Аз изобщо не бих била гузна, ако мъжът ми ме е метнал пръв. Даже с кеф бих го излъгала, е не чак за бебе, но за каквото си реша, никаква гузна съвест няма да ме подгони

# 47
  • Мнения: 10 629
Според мен трябва да използва най-простата лъжа - фалшив +тест или липса на цикъл от стрес.
Такива истории с кухо яйце, аборти..... няма смисъл само да се оплита в сложни схеми. Колкото и да й вярва мъжа и да няма намерение да ходи с нея на лекар - определено ще се усъмни как така точно по време на неговото отсъствие е абортирала.

# 48
  • Мнения: 2 556
Според мен всеки мъж ще се върже и на най-простото обяснение, не са чак такива разбирачи.

# 49
Според мен всеки мъж ще се върже и на най-простото обяснение, не са чак такива разбирачи.

И аз подкрепям мнението ти.Този заслужава това,при положение,че имат болно детенце е хукнал да гони фустите,вмето да си гледа семейството.Все пак това дете има нужда от баща в къщи,а не от разстояние.И аз съм готова да ти помогна,изпратих ти на лично съобщение скайпа си,свържи се когато можеш,знам,че ще имаш нужда от помощ и съм с теб,мила.Горе главата.Заради семейството си и аз бих направила същото.Това сме ние жените....

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?

# 51
  • Мнения: 139
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?
Авторката спомена, че мъжът й почти не се е прибирал, а после се е даже изнесъл от общия им дом. Едва ли е било трудно при това положение. Освен т'ва и цветна бременност имало, казват. Ама колко дълго би могло да се спекулира с бременност, за Бога?
Все си мисля, че има неща, с които човек не бива да злоупотребява каквито и да са обстоятелствата.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
A как си успяла да прикриеш цикъла си от мъжа ти през тези три месеца?
Аууу, това е най- важният въпрос в момента! ooooh!
Елица, имаш една виртуална прегръдка от мен. Този твой хубостник си е заслужил всичко, което си му сервирала. Даже му е малко! Тия мъже са........ нямам думи!
Кураж мила, виждам, че много момичета са готови да ти помогнат.
Изобщо не се чувствай гузна, нямаш никакво основание!

# 53
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз изобщо не бих била гузна, ако мъжът ми ме е метнал пръв. Даже с кеф бих го излъгала, е не чак за бебе, но за каквото си реша, никаква гузна съвест няма да ме подгони

А като те е метнал пръв ти лъжейки автоматично ставаш същата - лъжкиня. Е, такова падение не е за аплодисменти нито за едната, нито за другата страна.

# 54
  • Мнения: 370
Кофти история...
Ама лъжите рядко водят до нещо добро.
Въпреки това може би е добре да излъжеш за последен път, защото ако си признаеш лъжата, мъжът ти може и да те зареже окончателно. Никой не обича да го лъжат.
и аз така мисля,въпреки ,че той има по-голяма вина от нея,защото я е принудил да прибегне до тази лъжа с бременността.ох,мила,доста си се оплела.успех. Peace

# 55
  • Мнения: 2 556
Е, не всички сме с чисти и извисени души, какво сега  Twisted Evil Аз никога не съм имала угризения да лъжа, ако мен са ме излъгали първо, такава съм си и хич не се притеснявам  Simple Smile Остава да седна да бъда честна с нечестни хора - ами няма как да стане.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158

Аууу, това е най- важният въпрос в момента! ooooh!


За мен е важен. Опитвам се да си разясня ситуацията.

Дори и да прикрие лъжата си, не знам за в бъдеще как ще живее с мисълта за нея.

# 57
  • Мнения: 370
Според мен трябва да използва най-простата лъжа - фалшив +тест или липса на цикъл от стрес.
Такива истории с кухо яйце, аборти..... няма смисъл само да се оплита в сложни схеми. Колкото и да й вярва мъжа и да няма намерение да ходи с нея на лекар - определено ще се усъмни как така точно по време на неговото отсъствие е абортирала.
и това е доста добър варинт.използавй го като издебнеш подходящ момент.чувала съм и за мнима бременност.т.е. жената има такова голямо желание за дете ,до така степен си втълпява,че даже започва да пълнее ,чуства се като бременна и има всички показатели и признаци.като при някои кучета,също се среща.кажи на мъжа ти ,че си ходила на лекар и това са установили.а ти всъщност не си била бременна а поради всички проблеми цикала ти го е нямало 3 месеца.причини за това обясними има много. смятам,че ще се върже.помисли и опитай.

# 58
  • София
  • Мнения: 12 554
Е, не всички сме с чисти и извисени души, какво сега  Twisted Evil Аз никога не съм имала угризения да лъжа, ако мен са ме излъгали първо, такава съм си и хич не се притеснявам  Simple Smile Остава да седна да бъда честна с нечестни хора - ами няма как да стане.

Не става въпрос за души. Става въпрос за принципи. Като е изневерил за чий го дири изобщо да го връща. Това едно. Ама хайде, искала го, върнала го. Но това ли е начинът? Да лъжеш? Връзка, която се основава на лъжа е обречена. Какво ще постигне? Просто става същата - лъжкиня. Няма значение подбудите.

# 59
  • Мнения: 2 556
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт