Жената ЛЪВ - II част

  • 14 524
  • 372
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
addrianna, Честито  smile3501
                                 

На мен ми остана още малко и трябва да се стегна, ноооо материала е доста-целия от всичките четири години  #Crazy

# 301
  • Мнения: X
stefka.k, заповядай  Hug
Май ще се налага да ходя до близката сладкарница, че и на мен ми се прияде торта  Embarassed

                             

# 302
  • Мнения: 3 998
Искам да ви се оплача! Не мога вече да издържам на тая проклета диета без сладкории. Вече ще стане месец и половина как не съм вкусвала нищо такова. И постоянно ми се въртят в главата разни - Сахер, Лешници, Стоичков... от Неделя. И пак в същия ред - Сахер, Лешници, Стоичков....

Те те т'ва не е живот.

# 303
  • София
  • Мнения: 708
Месец и половина без сладко???  #Shocked

Определено не е живот!

# 304
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
E вие друга работа нямахте ли си та го обърнахте на торти  Rolling Eyes.
stefka.k защо ли и на мене тия същите торти са ми любими, като че ли сме една зодия. Grinning
addrianna честито ти изпит! Ще продължаваме да стискаме палците пък ти после ще почерпиш по една тортичка а  Wink

Ама сте големи любопитковци значи, обърни камерата та обърни камерата ... айде сега юруш обратно към линка да ме видите ква съм убавица под чадъра  Mr. Green

И благодаря за кафенцата, че нещооооо ми се спииииииии..

# 305
  • Мнения: 3 998
Ама сте големи любопитковци значи, обърни камерата та обърни камерата ... айде сега юруш обратно към линка да ме видите ква съм убавица под чадъра  Mr. Green

Каква камера, бре? Аз докато се замаявам тук да се обяснявам за торти и зъболекари е имало някъде нещо, свързано с камери??? Е, па защо така ме низвергнахте Cry

Lord of the Dark, моля те, де го този линк, че ще се гътна от любопитство!

# 306
  • Мнения: X
Lord of the Dark, много си готина под чадъра  Hug Меджу другото преди 5-6 години имах същия пръстен като твоя, но не знам как успях да го счупя  Embarassed Много си го обичах и сега като видях твоя се сетих за него  Rolling Eyes

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Lord of the Dark,  newsm10

А къде е това моренце?
Харесвам такива дълги пуусти плажове.... Wink

# 308
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Специално за тебе стефкеее:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=392947&pid=13151496

На другите благодаря  Blush

А моренцето е на ММЦ Приморско, ама сезона тепърва започва и затова още е безлюдно, ама ни беше много спокойно и готино да сме си сами на плажа, няма кой да ти хвърля пясък, няма лудница.... морето беше малко бурно, ама последния ден ставаше за плуване.

Хриска между другото този пръстен ми го подари сестрата на човека, който ми причинява трепети в сърцето.

# 309
  • Мнения: 3 998
Специално за тебе стефкеее:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=392947&pid=13151496

На другите благодаря  Blush

А моренцето е на ММЦ Приморско, ама сезона тепърва започва и затова още е безлюдно, ама ни беше много спокойно и готино да сме си сами на плажа, няма кой да ти хвърля пясък, няма лудница.... морето беше малко бурно, ама последния ден ставаше за плуване.

Аааа, благодаря ти, Lord of the Dark, супер спокойно изглежда там. Щом не се виждат поне още дузина крака значи сте били на хубав плаж. А не като на Слънчев бряг където моят иска да ходим. Хем ще ни се разпорят джобовете, хем няма да има къде да положим кълки.

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 16:36 от stefka.k

# 310
  • София
  • Мнения: 708
Lord of the Dark, ако знаеш как ти завидях за това моренце.....
Много си сладка под чадъра  Hug

# 311
  • Мнения: X
А моренцето е на ММЦ Приморско, ама сезона тепърва започва и затова още е безлюдно, ама ни беше много спокойно и готино да сме си сами на плажа, няма кой да ти хвърля пясък, няма лудница.... морето беше малко бурно, ама последния ден ставаше за плуване.
Ооо миналата година като бяхме на Китен и ходихе точно там на плаж и беше страхотно, защото нямаше много хора, а и плажа беше супер  Heart Eyes

# 312
  • София
  • Мнения: 6 210
Оохо, докато съм бачкала какво приятно раздвижване има в темата  Hug!
Поздравления на adrianna за шестицата по лицево-челюстна хирургия, браво момиче! Все така да ги взимаш изпитите, пък ние имаме грижата за палцестискането  Wink. На Хриска, на която също й предстоят изпити - пожелавам същото!
Lord of the Dark, присъединявам се към мнението на момичетата - страхотни снимки и страхотна симпатяга под чадъра  Wink! Ако знаеш как ми става едно такова мило, като те четях преди да заминеш и сега, след като си се върнала, та си представям ти какви трепети си имала! Плюс това си отглеждам овен в къщи и съм пристрастна  Mr. Green! Дето каза една колежка лъвица: пу-пу, да не урочасаме работата!

Аз да ви се похваля, в крайна сметка ще ходя на море! Съпругът ми си уреди малко отпуска от средата на август и ще си топна гъзеца в морето Party. Така се зарадвах, почти бях отписала ходенето на море тази година.

# 313
  • Мнения: 71
Ехаааа! Голямо отприщване настанало тук!  newsm10

Браво и още палцестискане за adrianna и Хриска!!!

Lord of the Dark  Mr. Green много хубава снимчица! ММЦ - Приморско казваш, затова се  newsm78 защо ми е познато. Едно обучение карах там. Супер местенце, особно ако се уцели да няма хора Peace

 Confused Стигате с тия торти бе хораааа  newsm22  Mr. Green
Гери, на мен линковете на 1-ва не ми излизат (  newsm78 що ли? ), а че съм сложила твоя профил на моето имеее..... амиии...  oops
Вени***   - супер за моренцето! Дано си изкараш добре и ... снимкииии - под чадъра  Mr. Green
Аз за тази година не знам дали на море, ама едно излитане съм си планувала - има няма 4 часа със самолет до едно любимо място  Embarassed

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 16:29 от wee.jess

# 314
  • Мнения: 3 998
Пък аз изпити защото не държа и на моренце, и аз като Вени*** , ще ида вероятно чак август и... с какво да се похваля?  newsm78 Ами в неделя съм на сватба. И искам нова рокля! И не ща каква да е. И искам много да съм хубава. Направо понякога трудно изтърпям сама себе си с тая суета.  Sad Не знам вие как сте. Пък джобът ми.... и той трудно вече изтърпя.  Embarassed Като дойде пролетта и лятото, че като живна... нямам спирачки.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт