Жената ЛЪВ - II част

  • 14 485
  • 372
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Ами в неделя съм на сватба. И искам нова рокля! И не ща каква да е. И искам много да съм хубава. Направо понякога трудно изтърпям сама себе си с тая суета.  Sad Не знам вие как сте. Пък джобът ми.... и той трудно вече изтърпя.  Embarassed Като дойде пролетта и лятото, че като живна... нямам спирачки.  newsm03
И аз съм в събота на сватба  Peace  Simple Smile
По принцип и аз трудно се стърпявам да си купувам нещичко, но в момента гледам много много да не съм толкова суетна, защото като си взема нещо и след една  седмици ми е вече малко с моя растеж в момента  Mr. Green

# 316
  • София
  • Мнения: 6 210
Дааа, ще сложа някоя снимчица, само да се кокопам до морето! Луда съм на тема море, мога от сутрин до вечер да се излежавам на плажа и няма да ми писне. Лошото е, че до този момент винаги почиваме с близки приятели. Така ние, жените си висим на плаж, децата си играят, а мъжовете ходят за риба или проверяват колко е студена бирата по капанчетата  Mr. Green. А пък тази година заминаваме само тримата - аз, съпружеството и детето! Ако в средата на август съобщят по новините, че в Синеморец мъж е убил жена си - да знаете, че моя не е издържал на темпото с плажуването и ми е видял сметката  Joy.

Аз за тази година не знам дали на море, ама едно излитане съм си планувала - има няма 4 часа със самолет до едно любимо място  Embarassed
Мммм, твоето звучи много екзотично, нали ще върнеш жеста със снимките  Wink?

stefka.k, ха дано намериш желаната рокля и да се повеселиш едно хубаво.
Иначе и аз съм суетна. Понякога ставам сутрин в 6.00, за да се изкъпя и да имам време да си изправя дивата грива! А за сватбата на сестра ми, се наложи да тегля пари от кредитната карта, защото купих две рокли, а не една  Embarassed. Съпругът ми смята, че поговорката "Жена с пари е като луд с картечница", е писана специално  за мен.

# 317
  • Мнения: 71
Аз за тази година не знам дали на море, ама едно излитане съм си планувала - има няма 4 часа със самолет до едно любимо място  Embarassed
Мммм, твоето звучи много екзотично, нали ще върнеш жеста със снимките  Wink?
Mr. Green  Ще, ще... ама само някои  Whistling
Съпругът ми смята, че поговорката "Жена с пари е като луд с картечница", е писана специално  за мен.
 hahaha Joy hahaha Това трябва да го слагат като предупреждение върху кредитни /дебитни карти и тем подобни разплащателни средства

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 17:14 от wee.jess

# 318
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Малеее суетна съм си  и аз да ви кажа. Винаги ми се иска да съм облечена така, че да изпъквам отдалеч. А в гардероба си имам вече толкова много дрехи, че ме е срам, и въпреки това сутрин като затръгвам за работа се почва едно ровене..... Обичам и аксесоарчета  Grinning, и сега от морето се върнах с герданче (като никога ми го купиха  Flutter). И да ви кажа, когато разбрах, че трябва да сложа очила бях най-щастливия човек на земята  Sunglasses, защото те са страшен аксесоар и вече имам два чифта да си ги сменявам според тоалетите  Crazy (моят трепет на една от първите ни срещи каза,  че ще ме остави само по очила  Mr. Green)
И така, вече съм се зарекла да не си купувам нищо докато не изхвърля поне половината дрехи, защото джоба ми поизтъня напоследък, ама като знам колко са ми широки пръстите..... и някак си все като си харесам нещо все се случва, че имам пари на разположение и няма спасение.

# 319
  • Мнения: 71
...и някак си все като си харесам нещо все се случва, че имам пари на разположение и няма спасение.

newsm26 Ей те това ми е основния проблем!  ooooh!

# 320
  • Мнения: 3 963
(моят трепет на една от първите ни срещи каза,  че ще ме остави само по очила  Mr. Green)
Боже, Lord of the Dark, толкова си ми забавна!!!   bouquet И дори мъничко ти завиждам. Ама ти наистина си фол ин лав!!! По-ярки са цветовете на всичко, нали? Някак са по-шарени.

А суетата при мен зимата сякаш понамялява. Обаче с пукването на пролетта... обичам да си се харесвам сама себе си, обичам да знам, че и другите ме харесват. Не че се възползвам, но ми е спокойно да знам. То е като да имаш удобна възглавничка на дивана - не че ще я ползваш задължително, ама друго си е да знаеш, че винаги можеш да се облегнеш.

# 321
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Боже, Lord of the Dark, толкова си ми забавна!!!   bouquet И дори мъничко ти завиждам. Ама ти наистина си фол ин лав!!! По-ярки са цветовете на всичко, нали? Някак са по-шарени.


Шарено е като на циганска сергия  Mr. Green. Ама тоя път гледам да не изглупявам съвсем, някъде там вътре дълбоко ми свети една червена лампичка и ми напомня, че все някой ден ще се наложи да сваля розовите очила.... ама до тогава се наслаждавам на мига.

# 322
  • Мнения: 116
 wee.jess,  Grinning не можем нещо се разберем с тебе душичкааааа  Peace Аз се заемам утре - вдругиден и ще направя това, дето го даде като идея. Peace още в тази тема.  Hug А на първа страничка само твоя акаунт е с линк към профил. Само него направих така, за да видя дали съм те разбрала.  Laughing
 Lord of the Dark, е-е-е... фук, фук  newsm03  love001

 Охххх, как обичам моренцето...... И аз обичам много да се излежавам на плажа  sun Ама мойто ВОДНОТО /Мъжът ми Рак/ не ме оставя. Иска постоянно да сме във водата и да си играйкаме  Mr. Green Аз затова все гледах да намеря по-голяма компания, за да ме оставят на мира, за да се излежавам под един огрооомен фикус /тва в Кипър/. И да не ми завидите са, че ме закарал на почивка там? Да, почивахме в седмицата един ден, през другото време на работа и така две години  Mr. Green

 Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.  #Crazy е днес не мога да се доредя  Laughing Айде пак с начале да ви чета... Давайте в същия дух момичетааааа.
 Кога да пусна новата тема? Докоя страница да чакаме?

# 323
  • Мнения: 71
wee.jess,  Grinning не можем нещо се разберем с тебе душичкааааа  Peace Аз се заемам утре - вдругиден и ще направя това, дето го даде като идея. Peace още в тази тема.  Hug А на първа страничка само твоя акаунт е с линк към профил. Само него направих така, за да видя дали съм те разбрала.  Laughing

А аз гледах всички други,но не и моя  ooooh! Joy Някой ден, Гери, някой ден...  Grinning

# 324
  • Мнения: 116
 Аааааааааааааа, сега се сетих..
 Знаете ли от кога искам да ви питам нещо и все като седна на компа, забравям! Имате ли някакво такова вътрешно чувство, че сте "идеални". В смисъл, ако някой примерно си тактува или свири с уста, някоя песен и вие си мислите, че неговото не е правилно, а този начин по-който вие го правите е много по-добър и сте сигурена в това... Питам ви, щот на мен ми се случва постоянно  Mr. Green
 Изчезвам да ви дочета сега... lovekiss

# 325
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Мен ако питаш почвай я новата тема, че с тия темпове днеска може да ударим 25 без проблем. Нещо музата ни е ударила всички, дали защото не е такава жега навън или вече сме се поизлежавали и ни е писнало...
И  ДА все имам чувството, че съм малко по-идеална от другите простосмъртни зодиакални знаци  Mr. Green
И ще ме прощавате, че ви занимавам с моите сърдечни трепети, ама любовта ни е обвита в тайнственост и няма с кой друг да споделя   bouquet    bouquet   bouquet

# 326
  • Мнения: 3 963
[ Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.  #Crazy е днес не мога да се доредя  Laughing Айде пак с начале да ви чета... Давайте в същия дух момичетааааа.
 Кога да пусна новата тема? Докоя страница да чакаме?

Нека да не е сега. Тъкмо виж мохабетът как тръгнал! И не иде реч за к'во да е! За любов става дума, за суета, пари, море...

Ух, тук, в Пловдив заваля такъв силен дъжд, че всичко притъмня, та малко трудно сега ще се пренастроя на други честоти понеже днес бях планувала хайка по магазините. Нищо де.

Гледам, че си говорите за половинките. Моят приятел е стрелец. Не ми харесва тая зодия заради следното - те са ми малко снобари мъжете стрелец. Аз все искам хубави работи да имам, да имам по принцип от всичко по много, но го искам заради самата мен си, а той иска, за да покаже, да се изфука. Обича етикетите, скъпотиите. И аз ги обичам. Обаче мога да мина и с по-простичкото. Понеже смятам, че по природа на хубав човек всичко му бива.

И да си призная как обичам да го дразня.  Embarassed Винаги когато ми каже, че съм дебела примерно, му отвръщам, че за сметка на това на него в този живот не му е съдено да познае що е това "природна красота". "Трябва ти все много ъпгрейдване - му казвам - табели, пари...инак не става". След което си виря носа и го оставям да се дави в жлъч щото ме е обидил.

 Имате ли някакво такова вътрешно чувство, че сте "идеални".
Абе не точно в смисъл на музика, но ние поначало сме си едни разкошници. А пък то от "разкошник" до "идеален" разстоянието много малко! И скромен, скромен... та се не търпи! Grinning Laughing

# 327
  • Мнения: 71
И ще ме прощавате, че ви занимавам с моите сърдечни трепети, ама любовта ни е обвита в тайнственост и няма с кой друг да споделя   bouquet  bouquet  bouquet

Ааааа споделяй си на воля  Mr. Green Ние ще ти се радваме Hug Hug Hug Обещавам!

Гери...аз съм вечния музикален критик и същевременно Музикален инвалид. Винаги пълна със съвети и идеи как нещата да станат "по-добре", "по-бързо" и по-... всичко. Но пък обикновено СЪМ права  Flutter

# 328
  • София
  • Мнения: 6 210
Знаете ли от кога искам да ви питам нещо и все като седна на компа, забравям! Имате ли някакво такова вътрешно чувство, че сте "идеални".
Ми ти остави, че го имам това вътрешно чувство за перфектност, ми на всичкото отгоре и често на вън го пускам  Joy! Като заобяснявам нещо на някого, много често се чувствам като последна инстанция, а не съм!!! И знам, че не съм, че има по-компетентни от мен... ама на, такова животно съм.

Lord of the Dark, споделяй! Струва ми се, че изживяваш нещо много красиво и на мен, а като гледам и на другите ни е приятно да си бърборкаме така. А щом има и тайнственост, ехеее  Party...
Мммм, твоето звучи много екзотично, нали ще върнеш жеста със снимките  Wink?
Mr. Green  Ще, ще... ама само някои  Whistling
Аааа, сега клюкарката в мен ще умре  Joy!

# 329
  • Мнения: 116
Мен ако питаш почвай я новата тема, че с тия темпове днеска може да ударим 25 без проблем. Нещо музата ни е ударила всички, дали защото не е такава жега навън или вече сме се поизлежавали и ни е писнало...
   Аз мислих само да копирам старата и да внеса новата идея от wee.jess в нея. И докато е време имате ли и някоя друга нова идея за новата ни тема? Казвайте какво да подобрим и какво да махнем, дето не ви харесва. Няма да се разсърдя мацункииии...

 Днес ме е ударила лигата. Първо яко се ядосах, пуснах си една песничка дето е една от малкото, които ми повдига настроението и сега съм СУПЕР. На вълна гръцко съм и си изтеглих 3-те ми любими и само си ги въртя.Айде ще я споделя с вас едната, айде, от мен да мине. Mr. Green Може да не харесвате гръцко, но тези дето не слушат да не цъкат тук  Naughty
 Lord of the Dark много се радвам за теб. А това в предния ми пост се отнасяше за снимката. Споделяй!  bouquet

 
Абе не точно в смисъл на музика, но ние поначало сме си едни разкошници. А пък то от "разкошник" до "идеален" разстоянието много малко! И скромен, скромен... та се не търпи! Grinning Laughing
Аз го дадох като пример, защото съм на музикална вълна  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт