Жената ЛЪВ - II част

  • 14 486
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз имам проблем с темата за смъртта. Изпитвам див ужас от нея  Confused. Губила съм баба и дядо през годините и не бях малка. Имам предвид, че съм била наясно, че живота има начало и край. Имам чудесно семейство и всички сме много привързани един към друг, много ги обичах и много страдах (и продължавам да страдам) за тях. Губила съм и не толкова близки, но харесвани от мен хора... Другото, с което ми е трудно да се справя, е самото погребение, самия акт, ритуалът.
Уф, че тема зачекнахме! Но понякога споделянето действа... пречистващо  Hug.

И да ви кажа, че и аз съм от почитателките на Елвис Пресли  bowuu. Преди доста години някъде бях чела, че е починал на 19-ти август 1977 г. (а в действителност май е било на 16.08). Пък аз съм родена на 20-ти, същата година. Ако поне един тон можех да изпея вярно, щях да се фръцкам, че се е преродил в мен, ама тцъ - не е, хич ме няма в пеенето. Иначе се дера като животно на заколение, но само когато съм сама, че иначе плаша хората  Mr. Green!

# 346
  • София
  • Мнения: 708
Аз имам проблем със смъртта на млади хора. И имам ужас от старостта и от това да остана сама. Избягвам да мисля по въпроса.
Покрай ученето съм се сблъсквала с Нея- и под формата на вече починали хора в дисекционна, а по-страшното- като живи, но обречени. Не можете да си представите какво е чувството да видиш такъв човек. Разбираш че всъщност всичките ти проблеми са нищожни-с работата, с познати, с пари... и просто не си осъзнавал колко щастлив си всъщност, как тези хора биха дали всичко само и само да имат твоите проблеми. Опитвам се да обясня това на близките ми, които се тормозят за глупости, но е трудно да го предадеш на човек, който не го е изпитал лично.

Ох, вярно зачепкахме една тема......

# 347
  • Мнения: 71
#Cussing out  Един бе, един ден ще имам да спя и моя ***** ще си навие телефона за 8 часа. И сега спи!!! Питам го - що ти звъня телефона, няма ли да ставаш - "нееее, аз ей така да ме подсеща" и пак си захърка сладко !!!!!!!  ooooh! #2gunfire #Cussing out Иде ми да му лична една кофа с вода!!!!

Е, момичета, дано Вашия ден започне по-добре! Слагам кафето - така и така съм будна  Tired

# 348
  • Мнения: 4 111
Аз също не се наспивам от доста време насам, в съседната сграда дострояват 2 етажа и започват в 7,30 да лопат и тракат всеки ден  Sad
Пожелавам на всички зареждащи почивни дни и хубави емоции!

# 349
  • София
  • Мнения: 8 140
е аз станах към 6, и не знам защо. Като съм на работа ми се спи, като почивам ставам по нощите #Cussing out

# 350
  • Мнения: 9 776
Ставам си рано без проблеми и ми е много хубаво всички да спят, пък аз да си шетам Laughing.
Мерси за кафенцето  bouquet!

# 351
  • Мнения: 3 963
Добро утро и от мен. Всички сте на крак.

Четох нещата, които съм пропуснала вчера. Тъжна тема. Трудно е да мислиш за тези неща, но най-зле все пак е за този, който си е отишъл. Иначе дори и да ти е много много близък, все ще намериш сили да понесеш. Е, нерядко има случаи когато изведнъж и окончателно ти прегарят бушоните, но като цяло човек притежава много сили, за които не подозира.

( Малко off от лъвската темичка, ще ме извините. Вени***, за Елвис... понеже каза, че го харесваш. Има ред  съмнителни неща около смъртта му. Ако ти е интерсно виж това. http://www.pressboard.info/Preview.aspx?prj=25402 . Макар че ти сигурно ги знаеш тези неща де. Не знам... може да е глупаво, но аз твърдо вярвам, че е не е умрял тогава. А и за разлика от Джако, колкото и да е губел, все пак е имал огромни финансови възможности, за да постави начало на нов живот. (Джако виж какви съветници е имал - оставяли са го да харчи на воля))

# 352
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро! И аз станах рано, ама не по принуда. Събирам малко багажец и се изстрелваме на вилата при сестра ми и зет ми. Стискайте палци да не ливне дъжд точно, когато си правим вратните пържоли на барбекюто на двора  Mr. Green.
Приятен уикенд  Hug

Стефка.к, мерси за линкчето ще му хвърля едно око  Peace

# 353
  • Мнения: 413
Еййй така ми стана драго като се видях на първа страничкааа Hug
 

# 354
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
..проспала съм цялата втора тема ooooh!..но поне се записвам към края Laughing

# 355
  • Мнения: 71
Добре дошли на Izida и ДАН   bouquet

Izida Супер аватарче, явно сме фенове на Supernatural и двете... еххх... къде е Септември  Rolling Eyes

Като стана дума, момичета, какви филми харесвате? Аз лично съм по всичко с вампири, върколаци, духове, страхотии... От там скачам на филми ала Dirty Dancing (Неприлични танци), после фантастика от рода на Междузвездни Войни и Трансформърс. От сериалите: Supernatural , Приятели, и кримки като Убийства в Мидсамър

А! И да почерпя преди лягане  Mr. Green


Дружката ми има Р.Д.

Вени*** Приятно изкарване, дано има и слънчице да се попечеш  Flutter

А сега...лека Ви нощ  Hug

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 23:20 от wee.jess

# 356
  • Мнения: 3 963
Чакайте...Ама ще си лягаме ли?

# 357
  • Мнения: 71
Чакайте...Ама ще си лягаме ли?

Абе.... уж... ама от това вино нещо трудно цяля клавишите  Mr. Green

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 23:30 от wee.jess

# 358
  • Мнения: 3 963
То днес май сме си само ние. Събота вечер... кой е луд да стои на компа?! Аз.  Grinning

# 359
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
..и аз Simple Smile

Аз харесвам фантастика много, ужаси, исторически филми, както и разни приключенски от рода на Инди Джоунс Simple Smile

... явно сме фенове на Supernatural и двете... еххх... къде е Септември  Rolling Eyes

..ще дойде, ей го де е Grinning..Заслужава си чакането Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт