Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 450
  • 163
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 759
                           По темите, които ме интересуват - чета и уважавам всеки пост. По темите, които не ме интересуват не чета никого. Колкото и да харесвам някого не мога да чета непременно какво мисли той за неща, които не ме интересуват и няма да ме интересуват. Ако темата ми е интересна, чета внимателно постовете дори и на малкото ми несимпатични потребители. И ми е приятно да дискутирам с тях.
                           Ако темата беше за любими потребители, щях да цитирам имена. Различни от миналогодишните. В по-голямата си част.

# 106
  • Мнения: 4 555
Напоследък много ми харесва да чета valerie и ЧеКа. Връщат ми вярата в майчиното съсловие  Laughing
Клото внася силно необходимия здрав разум в Майките  Laughing
Еовин и ДеЩо са ми от задължителния списък за преглед, но адски, адски рядко пишем в едни и същи теми. По-рядко от веднъж на сто теми, груба сметка.
Василиса също обичам да я чета, както и Вълкът.
Кати може просто да те скъса от смях (не го казвам с ирония, има си чувство за хумор момичето) и темите, в които взима отношение, придобиват интересен развой и си струват четенето.
baibibi също я чета. Обикновено не съм съгласна с нея, но ми е интересно какво ще каже. Чета и за Как' Сийка.
Много ми е интересна и Фър-р-р Бъз-з-з или както се пише, нямам време да търся точен правопис Laughing
Блонди пропуснах.
Има и други, ще дописвам по-нататък Simple Smile
Ето, присетих се за Анда.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 22:41 от Ескарина

# 107
  • София
  • Мнения: 2 430

Ух за малко да забравя луда фенка съм на Бабилия..
Бабилия страшна си !Особено в темите са свекървищата Mr. Green дерзай Peace

# 108
  • Мнения: 372
Чета с огромен интерес Монда.

# 109
  • Мнения: 157
Kak' Сийка ми е любимка. Винаги е една крачка напред. Харесва ми й pasinet, защото намира точните думи за всичко.

# 110
  • Мнения: 157
забравих Блонди. Много е дипломатична, добронамерена и позитивна.

# 111
  • Мнения: 743
                           По темите, които ме интересуват - чета и уважавам всеки пост. По темите, които не ме интересуват не чета никого. Колкото и да харесвам някого не мога да чета непременно какво мисли той за неща, които не ме интересуват и няма да ме интересуват. Ако темата ми е интересна, чета внимателно постовете дори и на малкото ми несимпатични потребители. И ми е приятно да дискутирам с тях.
                       

 Peace Това е и моето мнение.

# 112
  • Мнения: 2 478
Има потребители, чийто пост пропускам. Знам, че са ми скучни и не ги чета. Но имам и много фаворити, които винаги предлагат нещо интересно за четене. Сред тях има такива, чиито мнения са на другият полюс, но въпреки всичко ги харесвам заради стила, изказа, интерпретацията.
Не пропускам valerie, crazy chic, Дренка, палавата монахиня, Sedada, pasinet, Василиса, Лу, минзухар, Жозефина, Вълкът, Никол, Дона, Флор и всички мацки от кежуал темата  Wink

# 113
  • София
  • Мнения: 2 623
Искам да си призная обаче, че не пропускам
никога да прочета и съфорумци, които .....
абе същото заради, което гледам проф. Вучков  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
демек, за да се кефя на простотията им  Wink

# 114
  • Мнения: 2 757
Аааа не съм съгласна че Вучков говори простотии. Това че е интересен и се изразява перфектно като ми това, че говори много не значи че са простотии. Той за мен уникум. Жорж Ганчев е малко от неговия тип, само дето оня наистина простее на моменти.

# 115
  • Мнения: 1 181
не се бях замисляла кои са ми любимци... може би обръщам повече внимание на постовете на Не се сърди, човече (Никол ми е фаворитка от едно време  Simple Smile ) и на Фър-р-р Бъз-з-з

# 116
  • Мнения: 1 192
И аз в повечето случаи обръщам внимание на смисъла и хумора в постовете,всеки пишещ понякога има просветления...Но фаворитите ми имат кодова дума- поне по веднъж са използвали паролата " чукчаWink

# 117
# 118
  • Мнения: X
не пиша много, но четях наталина с рецептите
тая жена ме срива с готварските си умения  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 370
не пиша много, но четях наталина с рецептите
тая жена ме срива с готварските си умения  Simple Smile
Офф топик- Наталина и като човек е страхотна!
Имам удоволствието да я познавам лично.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт