Дали бракът ми е свършил?

  • 11 070
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 648
Ще отговоря вместо Птица на моя колко време му трябваше, за да се усети какво е сътворил - точно, докато разбра, че вече нямам нищо към него, а го разбра, когато вече имаше друг.

Объркана, много ми е мъчно, че си тръгнала по моя път! За съжаление си гост и немога да ти пиша на лични. Ако имаш ник, пиши ми ти. Доскоро бях като теб и мисля че направих грешката да чакам, докато загубя чувствата си към него и тогава да предприема стъпки за раздяла. Преди това просто нямах сили.

# 76
  • Мнения: 1 030
ptica, колко време му трябваше да се понасити на новата си любов? Интересно ми е, защото май съм в същото положение.
Подкрепям всичко казано от Объркана и Вени,но в такава ситуация,е строго индивидуално.
Аз си прецених,че няма да позволя,да ме ме манипулира до безкрай.

Наистина,много ми и гадно,че сте като гости,това да не ви притеснява,наистина можем много да си помагаме,като си споделяме,защото това е рана за цял живот,дори и да си намери-ме други половинки.

# 77
  • Мнения: 1 030
ptica, колко време му трябваше да се понасити на новата си любов? Интересно ми е, защото май съм в същото положение.
Подкрепям всичко казано от Объркана и Вени,но в такава ситуация,е строго индивидуално.
Аз си прецених,че няма да позволя,да ме ме манипулира до безкрай.

Наистина,много ми и гадно,че сте като гости,това да не ви притеснява,наистина можем много да си помагаме,като си споделяме,защото това е рана за цял живот,дори и да си намери-ме други половинки.

# 78
  • Мнения: 63
Ето и при мен как се развиха нещата - след 5 месеца нпрекъснати усилия от моя страна, съдействие от страна на психолог, и какво ли не.... помолих мъжът ми да напусне жилището ни - той ми обеща че ще се изнесе до неделя. Всичко свърши въпреки услилията ми.... Объркана, дано всичко при теб има различен край.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 648
Хубавице, съжалявам, маже би така ще се почувстваш по-добре. Аз също чакам да намери нещо под наем и да се изнесе. Надявам се така да се тушират караниците и негативите от последните месеци - вече 10 от самото начало на забежката му до сега.

# 80
  • Мнения: 1 030
Недеждата крепи,до последно,всяка една от нас в такава ситуация.
Но и аз,ти пожелевам,дано се разминете с развода!!!

# 81
  • Мнения: 63
Вени, Птица, благодаря ви за подкрепата. Мисля че това е краят на брака ми. Но вътрешно в себе си знам че не трявбваше да свършваме така....

# 82
Ето и при мен как се развиха нещата - след 5 месеца нпрекъснати усилия от моя страна, съдействие от страна на психолог, и какво ли не.... помолих мъжът ми да напусне жилището ни - той ми обеща че ще се изнесе до неделя. Всичко свърши въпреки услилията ми.... Объркана, дано всичко при теб има различен край.

Благодаря ти за пожеланието, въпреки че много се съмнявам края да е различен. Но аз съм длъжна да опитам, заради себе си. Пък накрая "каквото сабя покаже".
Умнице, съжалявам, че всичко при вас е свършило по този начин. Няма ли някаква надежда все пак? Той още ли е с  другата? Няма ли надежда да я остави. Или ти не можеш да приемеш това, че ти е изневерил и се е влюбил в друга? Толкова ми се иска да има някаква надежда  за вашия брак.  Hug

# 83
  • Мнения: 63
В неделя се изнесе най-сетне. Признавам си 4е накрая сама го помолих за това. Половин година се борих как ли не и накрая реших - нека си тръгне, оба4е като си тръгва ще си тръгне при моите условия. Отразях го напълно, взех ключовете от жилището, казах му по никакъв повод да не ме търси и да не се обажда с регламентиран достъп до детето. Той май не беше подготвен за това и ми каза - ама ти си готова да зачеркнеш 7 години съвместен живот .... Абе тия мъже луди ли са - кво означава раздялата ако не това - да му закача снимката на стената вкъщи ли ?

# 84
  • Мнения: X
Вече си мисля, че и изневяра съм способна да простя. Човек сам се ражда и сам умира, независимо дали е в двойка. Устоите са си, лични, вътрешни. Не зависят от другия човек. Те са си твои бе, само от тебе си зависи да се чувстваш добре със себе си, сама, или с мъжа си, в брака, или връзката. Всичко свършва, после идва друго, което не е непременно по-добро. Опитай се да гледаш позитивно, ще се оправим и ще живеем още по-добре. Вярвай .

А за протокола, само еднаж съм си тръгвала, бях на 18 тогава. Оттогава насам, те си тръгват. Явно това значи, че се боря докрая.  Laughing Ако някой се предаде, това е другият. Тогава си казвам - ами, той явно не ме обича, не може да ме оцени, не ме харесва достатъчно, значи просто не е моят човек. Ако гледаш позитивно на нещата, ще разбереш, че във всички случаи ти печелиш. Чашата си е наполовина пълна. Ако те обича - печелиш него, ако ли пък той си тръгне - печелиш бъдещето си с някой, който е 'по-твоят човек'.. с който повече ще си паснете и .. ще си по-щастлива. При всички случаи - прости му. Той толкова си може!!!

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 15:50 от Анонимен

# 85
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, впечатли ме!   bouquet

# 86
  • Мнения: 1 030
Вече си мисля, че и изневяра съм способна да простя.
Това не мисля,да го правя повече.
Не се заяждам,но да простиш,или направиш компромис,относно изневярата значи обичаш силно.А дали е така от другата страна,не съм сигурна,само страдание и болката върху собственото ми АЗ.
Умнице,когато човек е наясно със себе си прави,точно това което заслужава.
Дано сега се чувстваш по добре,и всичко мине по леко около развода! Hug

# 87
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вече си мисля, че и изневяра съм способна да простя.
Това не мисля,да го правя повече.
Не се заяждам,но да простиш,или направиш компромис,относно изневярата значи обичаш силно.А дали е така от другата страна,не съм сигурна,само страдание и болката върху собственото ми АЗ.
Умнице,когато човек е наясно със себе си прави,точно това което заслужава.
Дано сега се чувстваш по добре,и всичко мине по леко около развода! Hug

извода ти не е правилен - поне за мен
около мен крадат, убиват...но аз не мисля яда се променям щото някой или нещо в живота ми не е оправдало очакванията!
това че един мъж те е подвел, не е повод да си го изкарваш на всичките след тов!
обичай както умееш пък да става каквото ще, щото само любовта  ще спаси света!
повярвай Каси мина през ада за да бъде днес на това мнение...и през доста години в които писа точно като теб...
но хубавото е че накрая нашите силни женски и пълни с любов сърце побеждават скептицизма и страха   bouquet

# 88
  • Мнения: 1 030
Нямах предвид,че няма да обичам вече.
Аз да не съм безчувствена,имах предвид,че не бих търпяла изневяра за да го задържа при мен.
Щото има и такива случай,тогава как да се обича?

# 89
  • Мнения: X
Вече си мисля, че и изневяра съм способна да простя.
Това не мисля,да го правя повече.
Не се заяждам,но да простиш,или направиш компромис,относно изневярата значи обичаш силно.А дали е така от другата страна,не съм сигурна,само страдание и болката върху собственото ми АЗ.
страданието и болката - зависят изцяло от теб. не си решила, не е спряло да те боли. повярвай, контролът върху емоциите ни си е наша задача. има безброй механизми за справяне с болката. не ме плаши болката. ъм, може би щото 4 години съм разведена и ... преборила съм я  Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт