Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!

  • 10 432
  • 278
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 262
Честит рожден ден на Любчо, нека расте здравичко и щастливо и много да радва мама
Момичета ако знаете че от миналата година все се каня да си направя кичури че вече направо ми се прошари косата и все отлагах ама вече няма накъде. Та това че обсъждате фризьорите ми е от голяма полза

# 211
  • Мнения: 22
Добро утро, мамуси! Как сме днес?
Инче, разказвай как мина рождения ден? Доволен ли е порасналия юнак?
Темата пак минала във втора глуха...та викам да пием по едно кафенце за добро утро, хем да се чуем, хем да я побутнем...ето от мен:


И НЕЩО ИНТЕРЕСНО ЗА ЧЕТЕНЕ, АКО НЕ СТЕ ГО СРЕЩАЛИ ДОСЕГА:
http://www.jenite.net/2008/07/blog-post_9523.html

МНОГО УСМИХНАТ ДЕН ОТ МЕН!!!   newsm51

# 212
здравейте!ето ме тук Hug
LaMariposa,благодаря за поканата newsm03
вярвам,че ще ми е много приятно с вс Wink

# 213
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета  Hug

Много благодаря за поздравите bouquet

Празника мисля, че се получи - децата се налудуваха, рожденника се топна в тортата, получи много подаръци... всичко както си му е реда  Wink. Дъжда ни пожали и можеше да сме и на откритата част, но и така беше добре. Любчо не знам колко и какво разбра, обаче тази нощ по изключение се буди само веднъж  Crazy

Ето ни

а тук има повечко снимки http://vkamburova.multiply.com/photos/album/10/10#

miraje добре дошла Hug

Гале, оправяйте се по-бързо Hug

# 214
  • Мнения: 909
Стефи...ето още няколко имена за клуба ако искаш може да ги добавиш..."Светло Бъдеще","Делта Майки","Лъч в Небето","За нашите Деца",... Simple Smile

# 215
  • Мнения: 22
miraje, добре дошла и от мен, радвам се, че се отзова и се надявам да ти хареса и да останеш  Hug

А бе, мамо Ина, това ти ли си на снимките, направо си голяма мадама за празника   Hug изглеждаш страхотно!!! А, Любчо изглежда много весел и явно е разбрал, че нещо важно и хубаво се е случило с него! Всичко изглежда много шарено и весело, а тортата е супеееер!
Много ви се радвам!

Гале, вие болни ли сте бе? Ако можем да помогнем казвай...да се оправяте бързо  Hug

merydit, мила, изпуснала си явно някоя страничка, тук вече не пишем за клуба, ако имаш желание ела в другия форум, където е клубната тема:
 http://www.targo.org/forum/viewtopic.php?t=12477

# 216
  • Мнения: 155
Ох LaMariposa да бе болни сме , че и други проблеми си имаме с детенце , но не ми се говори /просто е много дълго и тъжно/ .   Tired  .  

Четох темата в другия форум и много се радвам , че се присъединяват и други хора   smile3501 . Така е по-добре , повече хора от града ще бъдат информирани за проблемите.

Добре дошла на miraje  welcome   Бъди сигурна , че тук ще ти е приятно  Wink  .

П.П.  Ето на забравих  ooooh!  Веси  страхотен празник се е получило!!! Много ми хареса и тортата /ако знаеш ние каква избрахмееее   Whistling / . Важното обаче е ,че Любчо наистина се забавлява . Поздравления за идеята да направиш рожденния ден по този начин   Peace . Наистина много ми допадна.  Може след някоя друга година, живот и здраве и аз да се възползвам. 

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 21:06 от lina1313

# 217
  • Мнения: 3
Здравей Мираж,добре дошла.Надявам се да ме бъркам но ти трябва да си мамата на малкия студент Аркан.Ако е така много целувки на сладура.  love001

# 218
  • София
  • Мнения: 1 535
LaMariposa аз ами  Embarassed... то поне едно червило да бях сложила, ама покрай суматохата и надуването на балоните го забравих  Crazy
Благодаря за комплиментите  Hug

lina1313 ще чакаме снимки и от вашия празник  Peace. Дано се оправите и да изкарате весело  Praynig

# 219
  • Мнения: 17
ПРОБА!

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 19:05 от van4eto_02

# 220
  • София
  • Мнения: 136
И ние сме си вече в града  newsm19

# 221
  • Мнения: 17
Да ви почерпя за първия ни рожден ден. Днес Ники става на един месец!




# 222
  • Мнения: 155
                                  van4eto_02   Честита  първа  месечинка

                                       


Ние се подготвяме усилено за нашия първи рожден ден утре и направо главата ми пуши вече.....

# 223
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТА ПЪРВА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКАТА НИКИ!!! ДА ПОРАСТНЕ ГОЛЯМА, УМНА И ХУБАВА МОМА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!!
ЗА НИКИ:


ЗА МАМА:

# 224
  • Мнения: 22
Стефи, може вече да махнеш анкетата за имената, името вече е избрано, мерси много!!!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт