Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!

  • 10 418
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 080
Махнах я.
То май и нямаше много смисъл от нея.
Честита първа месечинка на Ники!!!
malenush, добре дошла (аз пък как те посрещам - ще кажеш че съм си в Търговище  ooooh! )
nellito, виждам теееееее    smile3530
Ела се разпиши!!!  Hug
А ти си ме изпреварила, бе!!!

# 226
  • Мнения: 209
Здравейте мами! Присъединявам се към Вас/ако ми позволите  Simple Smile / Казвам се Нели имам син на 9г Християн,и дъщеря на 4г Моника. Радвам се,че Ви открих  bowuu

# 227
  • Мнения: 1 080
напиши ако искаш рождените ви дни и после като имам време да ги вкарам в списъка на 1-ва стр.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • Мнения: 22
Май трябваше да я махнем още като се премести ОНАЗИ тема в другия форум, но не е от голямо значение!
Здравей, nellito, добре дошла и от мен     bouquet

# 229
  • Мнения: 5
Честита месечинка на Ники!!!   ura
Да порасне голяма красавица и да радва много мама и тати.
 Да правиш ремонт е най-тежката задача, сега виждам колко много съм изпуснала и имам да чета. Надявам се да ога скоро да се вклуча по-пълноценно и в двата форума по обсъжданите теми.

# 230
  • Мнения: 27
Честита месечинка на сладката Ники  love001
 welcome на новите мами,при нас е хубаво,ще ви хареса Hug

# 231
  • Мнения: 1 080
LaMariposa, крачето на Мими е станало супер.
Направо не мога да повярвам колко добре сте го направили (нали ти и твоя приятелка го правихте).
Супер е станала плочката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Bory, какъв ремонт правите бе жена - я седни и си почини малко. Щом не ти остава време за форума не е добре  Crazy
Егаси, моя мъж не мога да го накарам вече половин година да ми премести един гардероб - бива ли такъв мързел беееееееееееееее  #Cussing out
Ай чао, от мен толкоз.
  bouquet

# 232
  • Мнения: 0
честита месечинка на мъничкото Ники!

# 233
  • Мнения: 17
Благодаря за честитките!
 
Да честитя на krisi_bebeto на патерици и вашия месец. Да ти е жива и здрава хубавицата и да те радва!

Един подарък от мен.
Мечето за сладураната, букета за мама!

# 234
  • Мнения: 22
Ма, Криске, що не ни напомняш, свиди ти да почерпиш ли?  Laughing Joy Хайде да ви е честита и на вас месечинката, много да ви радва малката Андреа и да е здраво и весело бебе!!!   bouquet

# 235
  • Мнения: 22
Stefi, и аз много се кефя на крачето, то приятелката ми е майсторката, ама не се навива да прави за други, питах я вече   newsm78
Ванче, снимката в линийката ви от вашата сватба ли е, много хубава ми изглежда, пусни да я видим де?!

# 236
  • Мнения: 5
Stefi, аз си почивам, не ми дават да се товаря, само се нервя  че става бавно. Изостанах с форума понеже ми спряха нета, няма къде дори лаптопа да си цопна щот няма място от багаж и  wireles-а е спрян. Сега ми пуснаха аванта докато се подреди едната стая и да се разхвърля следващата, тогава пак ще ми спрат кранчето Wink и пак настава скука. 
Айде лека на всички, приятна почивка в надявам се хладната нощ след този дъжд.

# 237
  • Мнения: 155
                     Влизам да черпя , че днес поводи има колкото искате!

                Дъщеря ми Преслава става на 1 годинка!!!

               С мъжа ми имаме годишнина - 5 години , от както сме заедно!

                                                                Заповядайте


                                                     

                 

# 238
  • Мнения: 747
Здравейте,
Ще приемете ли една живееща във Варна Търговищка мама?
Имам две дечица - Даниел - на почти 6 г. и Станислава - на 1 г. 5 мес.

# 239
  • Мнения: 27
lina1313,да ти е много здрава сладураната,да е много послушничка и добричка
                            
Честита ви 5 годишнина с любимият!Нека любовта не ви напуска никога и да ви носи само щастие!

Dandi добре дошла Hug

Общи условия

Активация на акаунт