ПЛЕВЕН - 105

  • 13 360
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Участието на Валенцето започна току що.

# 241
  • Мнения: 506
И аз я гледам по Нова Телевизия.Много сладки са децата на Валенцето[/color].

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 10:20 от ice_

# 242
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Разказвайте, на  работа съм и не мога да я гледам.

# 243
  • Мнения: 498
Страхотни са,обаче е адски притеснена .Предполагам след рекламите и първоначалния шок от камерите ще се успокои.Как се е нагласила само,а дечицата са големи сладуранки.

# 244
  • Мнения: 1 954
Айс, малката й дъщеричка няма никакъв проблем  Peace

Ха-ха, Мими и Бубка атакуваха студиото на Гала. Мими ще прекъсне жиците, а Бубка "налази" операторите. Забавляват се добре  Laughing
Валенцето изобщо не ми изглежда притеснена!
Браво Валенце, страхотни сте  Hug

# 245
  • Мнения: 498
На мен пък ми изглеждаше много притеснена в началото.Но сега като разказваше за случката с балоните вече е различна,забрави за камерите.
Валенце прекрасни сте  bouquet

# 246
  • Мнения: 2 139
И аз ги гледам. Много са сладки и трите дечица. И много контактни. Не мога да преценя Валенцето дали е притеснена, но говори много добре. А и отношението на Гала е страхотно.

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дано някой го качи в нета. Яд ме е , че не мога да ги видя.

# 248
  • Мнения: 1 196
Браво на Валенцето   Hug   И да е била притеснена, не й личеше. Децата са много сладки, и явно Мими я харесаха операторите   Grinning

# 249
  • Мнения: 22 477
Хайде и аз тук. ))))
Валенцето е чудна, малко притеснена, но определено се владее. )) А децата са страхотни. )))

Ние след малко слизаме към града с Калина, дано да видим някого на вън. )

# 250
  • Мнения: 2 111
И аз гледах предаването  Simple Smile
Поздравления Валенце    smile3501

Valka,следобед от 15.30 повтарят "На кафе" по Диема Фемили.
Може би ще го има и във v-box-а качено.

# 251
  • Мнения: 108
Валенце бяхте страхотни  smile3525

Поздравления.

# 252
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А как мога да гледам он-лайн Диема фемили (на работа съм до 17ч)? Пробвах да гледам нова тв по нетера, но не ме пусна.
Иде ми да се гръмна. Могла съм да гледам директно от сайта на Нова телевизия. ooooh!

# 253
  • Мнения: 248
Валенце, поздравления и от мен  Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 9 881
Много ви благодаря,момичета!
Според мен мина много добре всичко,като най-важното беше да кажем каквото имаме да казваме и мисля,че успяхме.Не знам дали съм изглеждала притеснена,но определено след втората минута в ефир вече не бях въобще притеснена.Гала е чудесна,направо съм очарована.Все едно бях седнала да пия кафе с Дикси например. Laughing
Всъщност най много се страхувах беше какво ще правят децата,да не стане някоя беля.Но целият екип ни успокояваше постоянно че всичко е ок.
Мисля,че добре се получи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт