ПЛЕВЕН - 105

  • 13 342
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 070
Ей така заспива Хрисито на Косето http://vbox7.com/play:8ebc14b3
Това е едно бебенце от нашата отчетна, но Муза да каже не е ли едно към едно, че и аз не успях да я видя...доколкото разбрах Хриската заспала на третата лъжица  Laughing

# 286
  • Мнения: 1 951
Аз пък как се подредих. Еййй какво става с мен не знам. Аз дето боледувах един път на 3 години, а сега....
Не знам помните ли, че ви казах преди малко повече от 2 седмици, че ме боли гърло, беше много червено и пих АБ. Е, пих го 7 дена и нищо. После пих друг и пак нищо. Спрях всякакви АБ-ци и минах на чайове и т.н.
Днес вече не издържах, защото толкова силно ме боли, че едва си преглъщам слюнката, и отидох на УНГ специалист.
Човека като ме прегледа се хвана за главата. Точните му думи бяха :"Имате много рядка форма на фарингит, който е изключително болезнен. Не съм виждал такова чудо от години"  Shocked
Беше почти във възторг, че отново го вижда, ви казвам  Crazy

Ще ме маже през ден с една гадост с цвят на жабурняк и почти същия вкус, гаргари с разни билки и сода, локален АБ за пръскане.......
Ако не минело да не се притеснявам с една радиохирургия ще го оправим  ooooh!.

Пфууу...толкова ме яд.
Било резултат от обикновенна вирусна инфекция на фона на отслабена защитна сила на организма.
Ми те в родилно със 100-те си антибиотика, с които си лекуваха собствените грешки ми го отслабиха явно. И първата настинка ми атакува фаринкса  Tired

Ама, че дълъг мрънкащ пост му ударих.
Преглъъът....

# 287
  • Мнения: 5 621
Валенце, страхотни сте. Hug Изобщо не изглеждаш притеснена, беше перфектна.
Дикси, много ти се събра напоследък. Откъде вземаш сили, направо не знам. За гърлото пробвай да пиеш мед - една колежка го правеше и й действаше много добре. Меда не трябва да е захаросан, пиеш и направо преглъщаш - трябва да усетиш как минава по гърлото.

# 288
  • Мнения: 189
Деси,същата беше,но тя клюмна и яде заспала,Смях се с глас тогава....
Валенце,беше невероятна,Шапка ти свалям.Ти си един страхотен човек Peace
Дикси,това зеленото не е ли гранофорин/дано го пиша правилно/?Пробвай с меда наистина-помага много!
Оф аз сънувах едни кошмари нощес ooooh!...Сега видях в съновника-на хубаво са поне...Айде,Хриси спинка,ще се опитам да подремна още малко Thinking

# 289
  • Мнения: 506
Моята сега заспа пак ама и се събуди към 6.Ако поспи 2 часа ще е добре.

# 290
  • Мнения: 1 951
Кати, така едно време баба ми ми даваше когато кашлях мед с канела с една голяма лъжица. Резултата беше - дълги години не опитвах мед. Сега мога да го ям, но само на филийка с масло и в чая.

Косе, не е гранофурин, тъмно зелена мътна течност, която се съхранява в една колба. И като питах какво е това, ми каза "Тука едни френски рецепти"  Mr. Green И така и не разбрах с какво ми маже гърлото  Laughing

Днес ще ходя до социалните да си подам за детските  Wink

# 291
  • Плевен
  • Мнения: 239
Валенце, и аз ви гледах. Много добре беше. Peace Hug
Дикси, ай излизай от сесията с болестите вече.


Furor и Nomadka,ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ! ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК.  bouquet

# 292
  • Мнения: 5 026
Честито на рожденичките, много здраве!   bouquet 


ПЛЕВЕН - 106

# 293
  • Мнения: 18
здравейте мами аз се казвам милена а моят син се казва Антонио роден на 11,09,2008

# 294
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравей Мими.
Пиши в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406248.new#new

Общи условия

Активация на акаунт