ПЛЕВЕН - 105

  • 13 359
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 189
Гербер има в едно гаражче,точно зад р-т"Централ". Магазинчето винаги е много добре заредено. Peace

Ние бяхме на мерки и теглилки-или кантара им е мноооого неточен или Хриси много е била отслабнала в болницата,качила е само 100гр newsm78 и редовните 2см.Кухня отказа да давам,но ме "натири" да давам жълтък..И да съм правела домашни кисели и незнам си какво още...Аз само кимах и виках"да,даааа" и си знам мойта.. Crossing Arms

Ще търся във Вбокса предаването,че не можах и повторението да гледам...
Деси Т,къде се губиш тия дни?Имам да ти давам нещо...

# 271
  • Мнения: 498
Здравейте майчета  Simple Smile Бих искала да попитам къде в Плевен се продават пюренца Гербер?
в детското магазинче/гараж/ зад Централ

# 272
  • Мнения: 498
Деси Т,къде се губиш тия дни?Имам да ти давам нещо...
не се притеснявай,имам доста задачи за вършене

# 273
  • Мнения: 22 476
eligeorgieva, пълен асортимент на Гербер има в Кауфланд.
Калина обаче хич не ги харесваше, много домат слагат.

Муза, тя Хрисито вече няма да наддава толкова много, така че не се притеснявай. ))
Калина жълтък до сега е яла общо 2пъти (имам предвид само жълтък). Но вече в много от храните примерно има яйце - като правя кекс, някой сладкиш, торта и т.н.
Нищо не и е станало от това, че не е яла.

# 274
  • Мнения: 1
Благодаря Ви за инфото момичета  Simple Smile Остава малкия да ги хареса тези пюренца  Wink
ами аз уж гледах в Кауфланд, ама какво съм гледала  newsm78  Wink

# 275
За радост на малчуганите-започва 4 дневна кампания на Danonino В Плевен,ще има игра с шоу карта,където децата си слагат главата и се снимат с Дино и после получават ДАНОНИНО,няма да ви казвам ,че е полезно,ако имате свободно време елате утре от 17-20ч във Фантазията на Булеварда за да похапнат малките и да се забавляват.Снимките при ваше желание ще бъдат качени след 26.06.2009 в саита на данонино Simple Smile ще има и в други три магазина,но нямам още информация кога в кой ,но кампанията е от 17.06-20.06.2009 Simple Smile

# 276
  • Мнения: 5 026
Ей ме Simple Smile
Дайте линк към предаването с Валенцови,моля. Там нямаше НТв  Wink

# 277
  • Мнения: 189
 newsm44Имаме си  newsm47

П.П.Алекс,имаш правописно грешки Mr. Green Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 2 070
Гербер има и в пресечката зад Мола
Също и в една пресечка на старата главна в посока Дойран - там има и Сънвал  Peace

Косе, Елена не е надавала от три месеца нищо, ако е мерена правилно де, цащото я мерим с памперс След 6-7 месец поччват да наддават между 100-400гр, нормално е, не се шашкай

# 279
  • София
  • Мнения: 9 881
Уф,най накрая и аз се гледах.Установих,че наистина гласът ми е треперил Laughing.Установих също,че съм казала това,което съм искала.И че децата ми са много красивички също видях.И освен това разбрах,че иимам голям проблем с тази част от женското тяло,която мъжете много харесват.Раздавам я безплатно Laughing.
Сериозно,не очаквах да го кажа,ама се харесах какви съм ги говорила.и сега ако някой ме светне дали мога да си сваля предаването от сайта на нова по някакъв начин...

# 280
  • Мнения: 5 643
Валенце, дай линк да ви видя.
Ох, навън мирише невероятно на липи. Като наркоман съм към този аромат направо.

# 281
# 282
  • Мнения: 1 196
И освен това разбрах,че имам голям проблем с тази част от женското тяло,която мъжете много харесват.Раздавам я безплатно Laughing.

Какъв проблем?   newsm78    А, да. Измисли как да ти плащат   Laughing

# 283
  • София
  • Мнения: 9 881
Бе Тина аз на нуждаещите жени ще раздавам,бре,нищо не ща да ми плащат,само да ме отърват.
Да ви кажа на Гала диванчетата са много неудобни.Бубка не ги удостои със сядане,само с недоволен поглед.Каква е тая мода сред мебелите не знам,обаче като седнах няма ставане...те ниски до земята.а ние с докторката не сме от най слабичките Blush и само дето после не се наложи да дойде някой млад асистент да ни вдига. Flutter

# 284
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ето ме и мен,днес цял ден разпускаме на село,но сутринта не пропуснах да гледам Валенцето. Peace
Валенце,поздравления с Тишо много ти се кефихме. Hug Grinning

Общи условия

Активация на акаунт