СЕДМОКЛАСНИЦИ - изпитите!!!

  • 20 052
  • 383
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 829
аз знам ,че на изпита се носи само служебната бележка с разпределението и документ за самоличност Thinking

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
too many boys може и да ви изненадат  Joy .

На синът ми са му казали, че в понеделник щели да ги дават. Ама и нас може да ни изненадат и да не ни ги дадат  Joy .

Не зная дали се носят на изпитите.

# 47
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
аз знам ,че на изпита се носи само служебната бележка с разпределението и документ за самоличност Thinking

Така знам и аз  Peace

# 48
  • Мнения: 258
 wavey Удостоверенията не се носят на изпита! yesСпокойно- те са нужни чак след като излезе резултатът, при класирането и при записването...
Я не се шашкайте, рано е още- има време да луднем... rotfImao

# 49
  • София
  • Мнения: 257
Вярно, че се носеха при подаване на заявлението за класиране.  Embarassed
Някои сме луднали по-рано.  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 754
не може да е истина това с контролно по музика за барок, ренесанс ... на 11.06. И въобще какви са тези контролни в последния момент. Тормозят Ви, но не им обръщайте внимание=
Анна Лии - За 149 у-ще - то е межди ОК1 и ОК2 ние сме там по Мат. 104 е на мотопистата, бул България, мисля че е кв. Борово или стрелбище. Ако искаш подробности - пиши на лични

# 51
  • София
  • Мнения: 343
Ние сме в 1 СОУ и на двата изпита

# 52
  • София
  • Мнения: 1 634
Too many boys , моля те записвай си! Simple Smile
Виж аз как чинно се старая да не пропусна някоя майка за нашето скромно отборче  1swing

Върнах се в старите теми и уточних-седем сме с три деца, има и две майки с четири деца, затова преди бях писала и броя общо на многодетните, та затова се е получило разминаване.  Peace

А удостоверенията за завършен седми клас дадоха ли ви ги, че нашите в понеделник нямало да бъдат готови. Нали и те се носят на изпита?  newsm78

Е, .. Too many boys, моля те , ако записваш и майките с четири  деца при теб направо сте ни били!  moresmile
Всъщност мисля, че Детелина-69 и Кабо Алма са с по четири деца   bouquet

За изпита - само служебните бележки и документ за самоличност. Чак при подаване на заявлението за 1-во  класиране - дипломата

# 53
  • Мнения: 639
Знаток, Дороти, с удоволствие ще пия кафе с вас, стига да не съм с малкия змей Laughing Защото в противен случай вие ще пиете кафе, а аз ще тичам с чаша кафе след един 6 годишен дивак Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 634
Mama Gabi, добра вечер!
Какво стана с историята ви и НГДЕК? Признаха ли оценката на детето?

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Запис и от Пловдив и ние си имаме бележки вече много ми е интересна технологията на разпределение.
Моя син се падна с неговото приятелче дори в една зала, вярно е че са от различни училища и  единия е в началото на азбуката другия е в края  newsm78

# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 mamaGabi тамън като се съберем повече мами ще си разделим времето на тичане по пършинга.  Наблизо е градинката Заимов пространство има ще се справим. Най-много да взема малкия да го забавлява - поне това може.

# 57
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Добрутро!
Едвам се надигам,едва надигнах и седмокласничето. Laughing Какво ще правят днес не е ясно,приключили са по всичко.
С нетърпение ще ви докладвам какъв ще е нашия късмет за разпределението по късно.Дано се падна с някоя мама от вас ,че и аз да пия кафе.

# 58
  • Мнения: 7 159
Защото в противен случай вие ще пиете кафе, а аз ще тичам с чаша кафе след един 6 годишен дивак Joy

Това с тичането не свършваше ли по-рано?
Моят е почти на две години и аз съм се отказала да се виждам с приятелки на кафе по горните причини.Ама ако е така с момчетата ,кажи,че да свиквам с мисълта от сега.

Интересно,въпреки,че дъщеря ми завърши с една петица,някои от учебниците изглеждат почти като нови.Едва тази сутрин забелязах този факт.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 08:33 от ana_

# 59
  • Мнения: 52
Я и аз да се отчета че напоследък време никакво.
Единия изпит ни е  в 125 СОУ а другият в 32СОУ. Таня днес  каза че не  и се ходи никъде ама набързо ще я изритах да си върне учебниците и да си взема бележника. В понеделник ще ходим за удостоверението за завършен седми клас.
Да попитам вашите деца тъгуват ли си за класа защото  моята щерка снощи си изплака очите за тях едвам я успокоих.

Общи условия

Активация на акаунт