Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Здравйте! Нова съм тук, но прочетах доста от нещата за диетата на Огнян Симеонов. Смятям да си запиша час за консултация и ще съм Ви благодарна ако ми дадете тел. номер за контакт. Мерси предварително!

# 676
  • Мнения: 117
Заповядай - GSM: 0899 937 677

# 677
  • Мнения: 0
Благодаря! Simple Smile

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Искам да ви попитам,доктора може ли да ми изготви менюто по скайп,и ако става така,как му се заплаща?!

# 679
  • Мнения: 3 117
Искам да ви попитам,доктора може ли да ми изготви менюто по скайп,и ако става така,как му се заплаща?!

може, по банков път става разплащането.  Peace

# 680
  • Мнения: 989
Добро утро, момичета!

Аз минавам да се отчета. Мина точно един месец от консултацията ми с Оги и резултатите са следните:

минус 4.600кг. - вече съм 54.800кг.
минус 5см. от талията
минус 10см. от ханша
минус 3см. от всяко бедро

Мъж ми днес ми каза, че съм по-слаба отколкото когато се запознахме и след две родени деца, така че режимът е просто страхотен. Пък и се чувствам прекрасно откакто се храня по този начин - няма я умората, няма го главоболието, настроението ми винаги е на ниво... За миг не съм съжалила, че започнах режима. Забелязвам само, че тук-таме има за стягане и затова карам велоергометъра през ден, а всяка сутрин правя упражнения за стягане. Сега целта ми са 52-53кг.

Успех на всички режимни!

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Някои от вас биха ли споделили за колко време колко кг сте свалили общо?!

# 682
  • Мнения: 989
Ако прочетеш поста ми, който е точно над твоя, ще разбереш.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 494
да,но искам  други резултати.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 221
Здравейте,
Обмислям и аз да отида при Симеонов на консултация, че от много време не мога да се преборя с излишните 7-8 кг. Може ли да ми кажете колко се заплаща за консултацията и след колко време е готов режимът?
Благодаря предварително за информацията. Хубав ден Simple Smile)

# 685
  • Мнения: 44
ma6ka_   доколкото знам от самия Огнян Симеонов, взима 60 лв. за консултация в кабинета му или 50 лв. за консултация по скайпа. Времето на прегледа е около 2 часа, същото е и по скайпа. Можеш да се свържеш с него на посочените по горе телефони или на скайп DIETOLOG. След вчерашната серия на "Нашите момичета" обаче, трябва лично да го питаш, защото може да е вдигнал тарифата Laughing.
Аз от два месеца все се опитвам да намеря време да стигна до него, но за съжаление много професионални промени ми минаха през главата. Пожелавам ти успех!

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 221
Fringe1981, много ти благодаря за отговора. И аз гледах вчера "Нашите момичета" Simple Smile)) дано не вдигне цената заради рекламата. Тези дни ще се обадя за час. Ще пиша като имам диета Simple Smile




# 687
  • Мнения: 0
Здравейте на всички от доста време следя темата и изчетох доста неща за Огнян Симеонов. Тъй като ме впечатли с доста от нещата реших да си запазя час. Тъй като не живея в България ще се свържем по скайп. Имам да свалям поне 7 кг, но проблемът при мен е че имам проблем със стомаха... Откриха ми преди повече от половин година гастрит, а към него имам и още "радостни" заболявания и всичко това се получи след като свалих 15 кг... Това е друга тема, въпросът ми е някой от вас, който е на режим чувства ли промяна, тъй като зная, че се ядат доста зеленчуци и плодове, а от тях имам много силни болки...  Cry И тези, които са свалили килограми в какъв период от време е Simple Smile Благодаря ви   bouquet

# 688
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми каже защо постоянно  съм гладна въпреки че спазвам всички препоръки  newsm78 Cry

# 689
  • Мнения: 0
зависи какво си ядяла преди това, но според мен като спреш захарта и мазнините (с изключение на много малко ядки и зехтин) няма как да не си гладна в началото, зеленчуците не защитат за дълго, а белтъчините също са в относително малки количества (поне в моята схема:)). На мен лично първия месец в съчетание с пролетна умора ми беше лошо и постоянно ми беше ниско кръвното - предполагам, че е било стрес за организма, но сега през втория месец се чувствам прекрасно. Успех

Общи условия

Активация на акаунт