Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора... Снощи го попитах и той каза всеки път, когато ти се яде яж!! Та това е лудост аз постоянно съм гладна и той каза - ще ядеш постоянно  Joy Ама се чудя, като ям постоянно ще отслабна ли?  Thinking

# 691
  • Мнения: 0
Амиии...аз съм убедена, че човек, за да отслабва, трябва да изразходва повече калории, отколкото приема. Така че зависи основно какъв ти е разходът, индивидуално е. От друга страна, когато стоиш на диета и намалиш калориите, организмът минава на икономичен режим и метаболзмът се забавя, така че не е добре да се намалява храната прекалено много. Лично аз си смятам калориите непрекъснато, защото имам да свалям малко и става много трудно, но гледам да не падам под 1100, защото не искам да свалям мускулна маса и ми трябва енергия, за да спортувам.
Sorry, че съм толкова обстоятелствена, но няма с кого да си говоря за тези неща, защото аз всъщност съм 50 кг, а искам да съм 45, затова спазвам режима, обаче вече никой не може да понася тази моя мания да съм слаба:) Но иначе диетата е супер здравословна и дицсиплинираща. Аз спрях захарта, рафинираните въглехидрати, кафето и т.н. и съм в много добра форма. Пиши някой път как върви при теб Simple Smile

# 692
  • Мнения: 989
При мен гладът беше първите 3-4 дена. След това свикнах с този режим. Аз също спрях всякакво сладко, газирано, хляб/тестени храни и пържено. Сега стигнах целта си и дори паднах под желаните килограми и започнах да си позволявам сладко от време на време. Не ми се отразява отрицателно, тъй като винаги добавям и протеин към сладкото. Въпреки че свалих необходимите килограми, аз продължавам да се храня по този начин, тъй като това за мен е най-здравословният и ефективен режим, чувствам се страхотно и енергията ми не стихва по цял ден. Мъчеше ме едно главоболие, което също изчезна. Пия по 2-3 кафета, без захар и сметана. А преди колко захар само си слагах...  Shocked Онзи ден реших да му добавя мляко, защото преди много обичах да си сложа и мляко в кафето. Ами...  Sick Разбрах колко прекрасен е всъщност вкусът на чистото кафе.

# 693
  • Мнения: 0
При мен гладът беше първите 3-4 дена. След това свикнах с този режим. Аз също спрях всякакво сладко, газирано, хляб/тестени храни и пържено. Сега стигнах целта си и дори паднах под желаните килограми и започнах да си позволявам сладко от време на време. Не ми се отразява отрицателно, тъй като винаги добавям и протеин към сладкото. Въпреки че свалих необходимите килограми, аз продължавам да се храня по този начин, тъй като това за мен е най-здравословният и ефективен режим, чувствам се страхотно и енергията ми не стихва по цял ден. Мъчеше ме едно главоболие, което също изчезна. Пия по 2-3 кафета, без захар и сметана. А преди колко захар само си слагах...  Shocked Онзи ден реших да му добавя мляко, защото преди много обичах да си сложа и мляко в кафето. Ами...  Sick Разбрах колко прекрасен е всъщност вкусът на чистото кафе.

Добре а за колко време ги свали тези килограми т.е колко бяха те? Аз имам цели 8 за сваляне Sad И може ли да се яде кайма поточно свинска но не тлъста естествено в определените грамажи? Cry

# 694
  • Мнения: 989
За два месеца и половина, свалих осем и половина килограма. Сега съм 52.500кг. Кайма ям от време на време. Приготвям кюфтенца на скара и хапвам 60гр. от тях или 90гр., ако са за вечеря.

# 695
  • Мнения: 0
Супер! Дано и аз успея да сваля моите 8 кг Party
Някой знае ли хубава рецепта съответно по режима ?
Желая на всички прекрасен ден изпълнен с усмивки и много щастие  Hug

# 696
  • Мнения: 699
4o4ko1704 ако прочетеш старите теми там има много рецепти. Така и не успяхме да се организираме и да ги съберем. И за глада и яденето не се притеснявай, не веднъж съм споделяла, че когато започнах да задържам кг. направих консултация и се оказа, че храната ми е малко, увеличих я и започнах да свалям пак. Слушай Симеонов, няма да сбъркаш, няма нужда от броене на калории, само спазвай стриктно правилата на режима.

Успех.

# 697
  • Мнения: 0
Аз вече се мразя съгреших и то доста... и все се казвам да от утре от утре обаче като ме налегне глада просто не съм аз. Превръщам се в нещо като чудовище  newsm78, и пак си казвам от утре! Спазвам грамажите доколкото се може да е точно, най много ми допада това че може да заменя някой от яденетата с кисело мляко, защото,когато съм навън нямам голям избор  Sad И се надявам поредното ОТ УТРЕ да е наистина така и да спра да мисля за хряна  baby_neutral, като черна дупка ми е корема попаднели нещо там на секундата изчезва егати....

# 698
  • Мнения: 3 117
Аз вече се мразя съгреших и то доста... и все се казвам да от утре от утре обаче като ме налегне глада просто не съм аз. Превръщам се в нещо като чудовище  newsm78, и пак си казвам от утре! Спазвам грамажите доколкото се може да е точно, най много ми допада това че може да заменя някой от яденетата с кисело мляко, защото,когато съм навън нямам голям избор  Sad И се надявам поредното ОТ УТРЕ да е наистина така и да спра да мисля за хряна  baby_neutral, като черна дупка ми е корема попаднели нещо там на секундата изчезва егати....
МНОГО добре те разбирам.... и аз се боря със себе си.
А то за това си има обяснение - в книгата "Зоната" на Бари Сиърс, по която е и диетата на Симеонов ясно си пише, че като прекали човек с въглехидратите и после го гони още по-голям въглехидратен глад. А нивото на инсулина се вдига и казва на тялото трупай сланинки, трупай. Та така само със 75 % от населението на Земята. Останалите 25% са с така нареченото право черво. Да ме прощавате за натурализма.
А като се замисля първия път колко лесно ми се получи влизането в режима и така неустетно си смъкнах всички ненужни кг, ееех.

Та чочко, можеш да се замислиш примерно за някаква добавка с хром в началото за намаляване на вълчия апетит и едновременно с това диетката. После предполагам ще ти е по-лесно.

Има и друг момент. Жените по принцип по време на овулация налитат яко на сладки нещица. И пак има научно доказателство за това. Всичко е въпрос на хормони и химия. И в нкакъв случай не се мрази за това, просто част от природата е. Имай търпение в тези дни.  Simple Smile

Хаясче,    Grinning    bouquet

# 699
  • Мнения: 0
То хубаво да не се мразя ама като знам че панталона е лепнал по мене и ми става лошо...  #2gunfire а откъде мога да взема хром и как точно се приема?

А ти защо каза в началото че лесно се влезнала в режима сега отново ли са се върнали килограмите?  Sad

# 700
  • София
  • Мнения: 1 850
Да се похваля hahaha Бях миналия понеделник при Симеонов. Направи ми консултация и програма. Купих кантар за мен и кантарче за храните и започнах. Първите три дни свалих по 1кг. Четвъртия ден 0,400кг. Петия ден нито грам, оххх, да видим утре сутринта какво ще покаже кантара, но мисля, че пак няма да има надолу, най-много 50-100гр. Спазвам всичко стриктно. И ще му звъня да питам да не бъркам някъде newsm78.... Охххх, имам още 2.... за сваляне #2gunfire

# 701
  • Мнения: 699
Пит, радвам се да те "видя"  Hug Hug Hug

Чочко, обади се на Симеонов пак. Не виждам как при толкова храна ти се яде толкова много. За мен е леко необяснимо. На мен при стриктно спазване на режима сладко не ми се ядеше. Не съм изпитвала вълчи глад и храната определено ми стигаше. Сега нямам време да пиша (предстои ми оперативка), но по-късно ще напиша още неща, които спазвайки ги може да помогнат.

Да се похваля hahaha Бях миналия понеделник при Симеонов. Направи ми консултация и програма. Купих кантар за мен и кантарче за храните и започнах. Първите три дни свалих по 1кг. Четвъртия ден 0,400кг. Петия ден нито грам, оххх, да видим утре сутринта какво ще покаже кантара, но мисля, че пак няма да има надолу, най-много 50-100гр. Спазвам всичко стриктно. И ще му звъня да питам да не бъркам някъде newsm78.... Охххх, имам още 2.... за сваляне #2gunfire

Ти  мериш ли си обиколките? Първите дни се сваля много, защото организма се освобождава от много задържана вода. За това и кантара показва много свалени килограми. Друг вариант е, ако не ти е достатъчно яденето да сваляш мускулна маса, коет пък не е добре. Мери обиколките, те са най-важни. Аз кантар не ползвам, само метър. Там е истината. Сланините не тежат. Може да не отчете нищо кантара, но да имаш - в обиколките. Хващай се за метъра и тогава виж бъркаш или не бъркаш.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 850
Меря и обиколките. Само на корема де.  Mr. Green Уж има намаление 2 см., ама може и неправилно да го меря. Подсъзнателно да го пребирам, че да не се плаша #2gunfire Сега в 12ч. ще се чуя със Симеонов, че в момента има преглед и ще ми каже да би да бъркам някъде.
Иначе не усещам много глад, дори някоя сутрин като изям от трите колонки по едно цяло редче.... имам чувството, че  ще се пръсна #Cussing out
Хайде приятно диетуване на всички, че иде лятоооо Hug Grinning

# 703
  • Мнения: 699
Roje22, Мери обиколки навсякъде. Аз например слабея от горе на долу. Първо ми се стопяват  бузите, после ц*ц*те, ръцете и чак след това се отразява на корем, дупе и бедра. Бързаш според мен. Сланините се топят по-бавно отколкото се трупат - за съжаление.

Чочка, пиеш ли вода? Спазваш  ли правилото преди да хапнеш да пиеш 1 чаша вода? Пиеш ли въобще достатъчно вода. Опитай първо да приемаш протеините или мазнините, а не въглехидратите. Мазнините са тези, които дават сигнали за ситост. Да не си ги изключила от менюто си на своя глава? Всъщност ако искаш напиши си за 1-2 дни менюто да видя какво ядеш. Дори и това, което ядеш извън режима.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 850
hayasy, права си! Преди малко говорих с Огнян Симеонов и той ми каза същото. Да не бързам. Още повече, 4,5кг. надолу само за седмица си е направо супер Grinning  bouquet Важното е да не се бърза и упорито да се преследва заложената цел на прегледа при него. Оххх, лошото е че идва Великден newsm78 и едни софри....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт