Гинекологът ви стресираше ли ви заради качените килограми?

  • 5 530
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 887
Следяха ме много за килограмите и имеше критики,ако съм качила повечеко.Общо натрупах 15кг. за бременността.В чужбина много държат на добрата форма през бремеността и слагат на диети,не се чудете.Толкова дебели бременни не съм виждала другаде,освен в България.
Единствено бих се сърдила на лекаря си ако има непочтителен тон и отношение.

# 136
  • Мнения: 189
                              Ка4их към 25 кг през бременността.Гинеколога ми се ядосваше доста,а и повишената захар при изследванията
                              хи4 не му се харесваше,заради коли4ествата сладки които поглъщах.Накрая дори ме сложи на диета без
                              сладки и хляб.Постоянно твърдеше 4е няма да мога си върна килограмите от преди.
                              Но за щастие са ми останали да свалям още 5кг. Grinning

# 137
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И с двете ми бременности качвах по 1кг. на месец и никога нъм имала проблеми.
Може би рязкото качване на толокова кг.го е притеснило.
И все пак си мисля, че е трябвало да ти обясни спокойно за евентуални рискове или проблеми от толкова качени кг., а не да те навиква.

# 138
  • Мнения: 3 314
качих около 30 кг. , но не са ми правили проблем  Simple Smile

# 139
  • Мнения: 866
И аз по същия начин до 4 месец бях качила 2 кг и в 5 за един месец 4 кг. Лекарката ми направи забележка, но не съм е вманиачавала в това какво ям и какво не ям, хранех си се пълноценно и не съм гладувала и в крайна сметка през следващите месеци си качвах по 1-2 кг и така до края си бях около 15 кг повече.

# 140
  • Мнения: 489
Качих 12 кг и не е имало за какво да ми стресира, само в началого ми казваше да ям повече. На жените, които наддават повече от 20 кг трябва да се обърне внимание, според мен. Поне да знаят, че са само върху тях, а не върху бебето и после трудно се свалят.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт