Познавате ли/чували ли сте за мъж, който...?

  • 4 484
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 269
Разбира се, че има и такива мъже.
Съпругът на моя колежка е такъв. Той я напусна, не защото имаше замесен трети човек, не защото е получил наследство, което не иска да дели, а защото тя го тероризираше. Не физически, а психически. Е, накрая той не издържа и си събра багажа.

Не търсете винаги вината в мъжа, има жени, които не са "цвете за мирисане".

# 31
  • София
  • Мнения: 3 648
При нас причината беше другата, но после се оказа, че съм аз, защото не съм давала необходимата обич, признание и уважение на мъжа си. Или поне, както той го е разбирал, защото аз си го обичах, уважавах и пр.
Сега се развеждаме и за всички причината е, че аз срешнах друг. Всъшност причината е, че се чувствам много, много, много предадена от този човек и неговото присътвие непрекъснато ми напомня за неусъществимото бъдеще.

# 32
  • Мнения: 886
a дали  винаги в дъното ( или  в някое спотаено ъгълче) на такава история не е намесена жена ....  newsm78, за която  се научава в последствие ???? Туй се питам и аз !!!  newsm78

Винаги е намесена жена, съпругата  Laughing. Дори при триъгълник той вече е бил приключил и само като страхливец е  чакал сгоден момент оправдавайки се с децата. При добър брак може  и да има авантюри, но няма сериозни кифли. Някой мъже просто не чакат, а си тръгват по рано- дали заради изневяра от нейна страна или просто от умора , различно е. И сега имам приятелка дето след близо 10 години и две деца мъжът и я гледа с блеснал поглед, но тя просто се променя в негово присъствие. Става направо страшно, дори не е нужно той да говори, постоянни заяждания, критики и репчения. Не е въпрос на пари, той печели повече от добре и тя има достъп до финансите . Всеки знае себе си, проблемите си,  но колко се очаква да издържат при  такава ситуация   мъжете. newsm78 И има много така.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Днес се запознах с още един такъв мъж. Развел се е, защото много пътувал, а жена му водила през това време разхайтен живот - е, не е имало намесени мъже, но барове, излизания, черпни, пиянски изпълнения.
Той си е тръгнал и не е имало друга.

# 34
  • Мнения: 20
Да се включа и аз.Познавам такъв,който напусна семейството си,не за ради жена,а заради майка си-но и тя е жена все пак.Още от самото начало преди брака,майката прави какво ли не,за да прдотврати женидбата,защото жената беш с едно дете,а той не- плюс това стерилен,с невъзможност за свои деца.Живяха 12години,ако въобще може да се нарече това тяхното брак и семейство.Без никакви финансии,внесени от него в дома,без никакъв ангажимент за детето,а последните години и с невероятен натиск да му се припише на негово име апартамента,защото  той нямал нищо.Дотам му беше стигнала наглостта,да пита адвокат,ако жена му и детето й починат,тогава той ли остава наследник на всичко.Та тая майчица неговата,не миряса,докато не го разведе,или може би си дадоха сметка,че няма да докопат нищо от имотите за тях,та да не си губи повече времето човека.Но,в крайна сметка той след големия тормоз и всичко,което преживя тая жена с детето си заради тези хора,май й направиха страхотна услуга.Сега тя си живее щастливо с човек до себе си и има и детенце,а господина се скита немил -недраг и се чуди къде да се присади отново.

# 35
  • Мнения: 6 441
При нас причината беше другата, но после се оказа, че съм аз, защото не съм давала необходимата обич, признание и уважение на мъжа си. Или поне, както той го е разбирал, защото аз си го обичах, уважавах и пр.
Сега се развеждаме и за всички причината е, че аз срешнах друг. Всъшност причината е, че се чувствам много, много, много предадена от този човек и неговото присътвие непрекъснато ми напомня за неусъществимото бъдеще.
Вени,предадена се чувстваш от кого?
Аз отдавна спрях да слушам мнението на околните за нещата,които не са им толкова ясни.Достатъчно ми е,че съм чиста пред себе си.

# 36
  • Мнения: 1 258
Вени,забелязала съм че когато двама души се разделят по един или друг повод всички си мислят че е намесен трети човек.Много глупаво,но очевидно такава е логиката на недоразбралите.

Росси_маг,очудвам се че има такива пиявици.При това мъже.

# 37
  • Мнения: 7
Да моят си трагна просто така дори не успяхме и брак да сключим такмо разбрах,че сам бременна той много искаше датето,но роднините му решиха друго и така просто си отиде поне да беше заради жена да не ме е яд толкова,а то заради някаква си леля #2gunfire

# 38
  • Мнения: 151
Познавате ли/чували ли сте за мъж, който е напуснал жена си НЕ заради друга жена? newsm78

Моят мъж си тръгна заради майка си, ама като се замисля - тя също е жена.  newsm78

хехе, и моят така. (по-скоро аз си тръгнах.)
...все жена стои на дъното  Whistling

# 39
  • Мнения: 204
Май ги преброихме белите лястовици. Като се замислих повечко, и аз се сетих за един такъв случай, в който мъжът (чужденец) напусна жена си (българка) след 6-7 години брак, защото се почувствал обезличен покрай нея. Подчертавам обаче, че нямат деца.

А иначе равносметката за познатите ми случаи е следната:
- 1 мъж развалил брака си (без деца) не заради друга жена
- 6 мъже развалили брака си (всичките с поне едно дете) заради друга жена
- 2 жени с по едно дете, развалили брака си заради пиянство, тормоз и в единия случай - множество изневери от страна на мъжете им
- 1 жена, зарязала дори и децата си (случаят ми е известен покрай едно от децата й, приятелче на моето, иначе не я познавам лично), заради мъж 

# 40
  • Мнения: 204
В горната сметка не влизат случаите, за които чета из този форум, само хора, с които съм имала малко или много личен контакт.

# 41
  • Мнения: 1 258
............
- 1 жена, зарязала дори и децата си (случаят ми е известен покрай едно от децата й, приятелче на моето, иначе не я познавам лично), заради мъж 

Ето това не мога да си го обясня!колкото и да го мисля не ми го побира главата как може да си зарежеш детето .

Общи условия

Активация на акаунт