So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 095
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Току що изгледах 8-ми епизод. Мога да кажа само: BRIAN FRIEDMAN IS BACK!!!, много съм щастлива от което. Страхотна хореография и на Стейси Туки от канадското шоу. Карла и Джонатън, за които си мислех, че са следващите пътници, се представиха страхотно, благодарение и на хореографката, разбира се. А Кейла - още не съм чула нито един от съдиите и хореографите да ѝ отправи каквато и да е било критика или забележка - със сигурност ще е в топ 10, като нищо ще е в топ 4, а защо не и America's favourite dancer.

Откъде го дръпна?
И 2та рилийза от мининова не ми се теглят Sad

# 31
  • Мнения: 505
И аз го изгледах току що... Най-добрият танц според мене беше на Оска и Витолио... разплака ме. За Джонатан и аз си мислех като Стич, че ще си тръгне, ама явно няма да е тази седмица. Първият хип хоп беше супер слаб и това са ми фаворитите за вкъщи утре.
Dеничка   не знам откъде  го е дръпнал мъжът ми, но ако не си го свалила все още, мога да ти го пратя в скайп. molestosa1 ми е никът там.

Като цяло този епизод не беше по силен от топ 20, но имаше добри хореографии.

# 32
  • Мнения: 1 775
Току що изгледах 8-ми епизод. Мога да кажа само: BRIAN FRIEDMAN IS BACK!!!, много съм щастлива от което. Страхотна хореография и на Стейси Туки от канадското шоу. Карла и Джонатън, за които си мислех, че са следващите пътници, се представиха страхотно, благодарение и на хореографката, разбира се. А Кейла - още не съм чула нито един от съдиите и хореографите да ѝ отправи каквато и да е било критика или забележка - със сигурност ще е в топ 10, като нищо ще е в топ 4, а защо не и America's favourite dancer.

Откъде го дръпна?
И 2та рилийза от мининова не ми се теглят Sad
Пробвай от тук - без регистрация. Или се регистрирай тук, скоростта е доста по-добра.

# 33
  • Мнения: 2 897
stitch, явно точно от там тегля, защото ми даде "url now in download list"... има надежда, мининовата се събужда чат пат...

# 34
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
8-ми епизод го теглих от тукhttp://xtremespeeds.net/browse.php?do=search&search_type=t_both
На мен като силни двойки ми се оформят Макс и Кейла, и Аде и Мариса.
Много са ми интересни Брандън и Джанет.За сега добре вървят ще видим как ще се развият по-нататък-все пак е само 2 седмица и със сигурност ще има много изненади.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък  Grinning го изтеглих от мининова , този рилийз

http://www.mininova.org/tor/2695996

Tц , не съм доволна , уви.
Имената не мога да им запомня , дори исках по-бързо да свърши.
Хореография само една ми хареса - на Стейси Туки.
Кейла е добра. Филип и Брендън са харизматични.
От това има остра нужда шоуто - на техници сме се нагледали.
Ще го гледам по инерция.
Чакам си обаче 6-ти сезон , надявам се с Ариел , Натали и едно 17-год.момче, което получи директен билет.
Такива танцьори искам да гледам !

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 21:11 от avicom

# 36
  • Мнения: 1 775
Според страницата на шоуто във фейсбук, премиерата на 6-ти сезон е насрочена за 16.09.2009. Аз, честно казано, с най-голямо нетърпение очаквам да видя как ще се представи онова седемнадесет годишното момченце, явно ми е направил доста силно впечатление.
Чакам си обаче 6-ти сезон , надявам се с Ариел , Натали и едно 17-год.момче, което получи директен билет.
Такива танцьори искам да гледам !
Авиком, на една вълна сме за 6-ти сезон с теб, май. Grinning Аз и за 5-ти сезон не съм се предала, според мен тепърва ще става интересно.

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
На мен ми хареса. Който и да си тръгне  - ще ми липсва.
Филип и Джанин са ми много сладки като двойка  Flutter

# 38
  • Мнения: 505
Ян Бибиян, и аз ги харесвам Филип и девойка - танцуват с много енергия и им се получават танците. И двата пъти много ми допаднаха.

9 епизод свалям оттук http://xtremespeeds.net/download.php?id=18439

# 39
  • Мнения: 505
Страхотна групова хореография (и музиката към нея Heart Eyes) на Мия Майкълс. Малко съм разочарована от резултатите, особено за момичетата...  Sad

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не съм гледала още, но резултата не ми допадна много  Confused

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Тегля 9-ти и ще пусна сериите заедно.

# 42
  • Мнения: 505
Не съм гледала още, но резултата не ми допадна много  Confused

От тройката момичета особено можеше и друга да си тръгне(а и от момчетата). След физиономията, която направи въпросното момиче като разбра че ще е в bottom 3 couples, вече не ми харесва.

# 43
  • Мнения: 6 529
Тегля 9-ти и ще пусна сериите заедно.

Аз 9-ти не можах да изтегля

# 44
  • Мнения: 6 529
Някой ще ми каже ли кой отпадна или да ми даде линк   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт