So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 099
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 505
Джулс, благодаря ти за линковете. Ама какво й се е случило на Лейси - да не наближава трийсетака, че за мене е неузнаваема.  Joy
Много ми хареса вторият танц на профитата.

на 31 съм.  Laughing

# 436
  • Мнения: 6 529
Бибияне, ти кой искаш да спечели, Брендан ли? Miriel, а ти? Пумиета Пумева, на теб кой ти е фаворит? А на другите момичета? Avicom нещо ми се изгуби напоследък. За molestosa знам - Аде, zorizori е за Брендън, a Джулс за Мелиса. Аз съм за Евън, но отдавна казах, че според мен Брендън ще победи. Макар че Джанин като нищо може да му отнесе титлата под носа.
Джанин, както споменах по-рано, ме впечатли със солото си и с последните танци... много добре. Искам най-накрая момиче да спечели сезон... newsm68. Иначе русичката много грациозно танцува. Някой знае ли кога излиза следващата серийка?

Вече се е случвало това в трети сезон - Сейбра беше победителката.  Интересното за нея е, че е почнала да се занимава с танци доста късно и то на майтап

# 437
  • Мнения: 6 529
Бибияне, ти кой искаш да спечели, Брендан ли? Miriel, а ти? Пумиета Пумева, на теб кой ти е фаворит? А на другите момичета? Avicom нещо ми се изгуби напоследък. За molestosa знам - Аде, zorizori е за Брендън, a Джулс за Мелиса. Аз съм за Евън, но отдавна казах, че според мен Брендън ще победи. Макар че Джанин като нищо може да му отнесе титлата под носа.

Златна да ти е устата и предположението, че ще победи Брендън  Peace, че в последно време отчитайки гласуването не съм толкова сигурна  Thinking

Нека в следващата тема анкетата бъде за фаворит/победител с 1 опция измежду останалите 6-ма.
Мой фаворит е Брендън  Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 1 775
Ако ме изчакате до следобед, като се върна от работа ще пусна новата тема. Смятам да добавим и торент сайтове с и без регистрация, от които могат да се свалят епизодите, както и нова снимка. Анкетата незнам дали да е за победител, защото шоуто свършва след 2 седмици и няма да сме изписали темата. Ще започне веднага канадското, а няма как да променя анкетата после. Обаче ако всички сте "за", това ще е анкетата. Peace

# 439
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Stitch , анкетата може да се промени по всяко едно време.
Изтриваш старата и слагаш нова.
За това пускай на първо време за фаворит, а после ако не се справиш
ще помогна.

# 440
  • Мнения: 1 775
Stitch , анкетата може да се промени по всяко едно време.
Изтриваш старата и слагаш нова.
За това пускай на първо време за фаворит, а после ако не се справиш
ще помогна.
Ооо, ами щом е така, значи-решено. Аз си мислех, че може да се редактира само през първите 24 часа. Peace

# 441

Общи условия

Активация на акаунт