So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 125
  • 441
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 775
При Еван поне няма такава опасност да го изтърве някоя партньорка, но вижте обратното е твърде възможно
Съмнявам се, щом Кейла не я изтърва.
Аз това за целуването откога го говоря...
Видях и аз, цунка я за секунда по бузката, беше мило дори.

# 406
  • Мнения: 6 533
http://vbox7.com/play:24a5332e

Тази хореография на Шейн спомняте ли си я?

# 407
  • Мнения: 505
Нещо ми е неспокойно като казахте, че са обвинявали Дани във високомерие - аз не си го спомням този момент, за съжаление. Но пък смътно се сещам как и Уил беше обвиняван в подобно нещо. Според мене се получава така, когато двойката е неравностойна. Каквото и внимание да обръщаш на партньорката си, ако тя няма нужните качества, за да се "покаже", нищо не можеш да направиш. А ако си няколко пъти по-добър от нея... какво да направиш... да не танцуваш ли...   

Хореографията на Шейн не си я спомням...

# 408
  • Мнения: 6 533
Нещо ми е неспокойно като казахте, че са обвинявали Дани във високомерие - аз не си го спомням този момент, за съжаление. Но пък смътно се сещам как и Уил беше обвиняван в подобно нещо. Според мене се получава така, когато двойката е неравностойна. Каквото и внимание да обръщаш на партньорката си, ако тя няма нужните качества, за да се "покаже", нищо не можеш да направиш. А ако си няколко пъти по-добър от нея... какво да направиш... да не танцуваш ли...


Това не е наше мнение за Дани. аз много го харесвах като танцьор и излъчване, но имаше наистина такъв спор между журито. Дани си беше класа !  Peace

Ето още една групова  хореография от далечното минало http://vbox7.com/play:0cffa4e5

# 409
  • Мнения: 505
За мене не е толкова важно чие е мнението, а по-скоро това, че Дани може и да е останал недоразбран. На него като че ли му липсваше повече артистичност, възможно е и заради това да е изглеждал така...

# 410
  • Мнения: 6 533
За мене не е толкова важно чие е мнението, а по-скоро това, че Дани може и да е останал недоразбран. На него като че ли му липсваше повече артистичност, възможно е и заради това да е изглеждал така...

Той по принцип си изглеждаше малко особен, може би го отдавам на сексуалността му /ако действително е вярно това,че е гей/, но иначе го намирах за доста чувствителен

# 411
  • Мнения: 1 775
Аз си спомням, как Дани в началото изобщо не успяваше да осъществи контакт с публиката и единствено страхотните хореографии (джайв и валс, помня ги много добре) през първите 2 седмици ги държаха с Аня далече от дъното. Падна им се Дан Карати и оттам влязоха в черна серия. Следващата седмица при contemporary-то им Адам и Найджъл спориха за държанието и отношението на Дани. Мисля, че в топ 12 танцуваха фокстрот и Дани сякаш разцъфна, през цялото време се усмихваше и сияеше, сякаш беше друг човек. Оттам тръгна нагоре и се отвори за публиката, но вече беше късно, ако го беше няправил от самото начало, няма никакво съмнение в мен, че щеше да победи безапелационно. Интересно обаче, помня всичките му хореографии с Аня много добре, явно са ме впечатлили.

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 09:43 от Stitch

# 412
  • Мнения: 505
Да, и аз спомням този момент, когато му казаха, че хората може би не гласуват за него, защото няма контакт между него и публиката.

# 413
  • Мнения: 6 533
Да, и аз спомням този момент, когато му казаха, че хората може би не гласуват за него, защото няма контакт между него и публиката.

 Peace За това ставаше въпрос! Може би щяхме да си имаме отново победител в трети сезон!
Аз затова се притеснявам толкова за Брендън. Той  също е първокласен и перфектен танцьор, но липсва тази връзка с публиката

# 414
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Имате ли някакво обяснение защото победителите са основно мъже?

# 415
  • Мнения: 6 533
Имате ли някакво обяснение защото победителите са основно мъже?

За сега вървят 2 към 1, мъже към жени... Може би гласуват повече жени, затова ...

# 416
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Това нали е 5 сезон?

# 417
  • Мнения: 6 533

Да!  Peace Първия, втория и четвъртия - победители бяха мъже, трети - жена, сега ако се водим от статистиката би трябвало да е мъж  Thinking

# 418
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Значи 3 към 1 в полза на мъжете.

# 419
  • Мнения: 1 775
Значи 3 към 1 в полза на мъжете.
Предполагам zorizori има предвид, че се редуват като победители два пъти мъже и един - жена, после пак два пъти мъже, един - жена и т.н.

Скоро май ще трябва да пускаме нова тема, като изчерпим лимита от 30 стр.
Какво ще кажете за някаква анкета, например любим сезон до сега от англоговорящите? Предложете нещо друго, ако се сещате.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт