So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 121
  • 441
  •   1
Отговори
# 420
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аха, ясно Peace

На мен Бенджи не ми харесваше повече от Хайди например. Изобщо, прави ми впечатление "клановете", които има в това предаване - я брат, я братовчед Peace

# 421
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Их, че бързо я изписахме тази тема  Mr. Green
Гледам оживени коментарии е имало.

Залагания приемат ли се  Laughing

От мъжете залагам на Аде/Брандън. Иска ми се да заложа на Аде/Еван, но няма да ме огрее.
При жените Кейла/Мелиса. Надявам се да е Мелиса. Не харесвам никоя от трите и май ми е все едно.

Любими хореографии - Всички на Уейд (от всички сезони  Mr. Green)
Хореографиите на Табата и Наполеон. Мия разбира се.
Най-голямата ми изненада за този сезон е Травис в ролята на хореограф.

# 422
  • Варна
  • Мнения: 99

Най-голямата ми изненада за този сезон е Травис в ролята на хореограф.

[/quote]

Съгласна съм! Травис  newsm20

# 423
  • Мнения: 1 775
Бибияне, ти кой искаш да спечели, Брендан ли? Miriel, а ти? Пумиета Пумева, на теб кой ти е фаворит? А на другите момичета? Avicom нещо ми се изгуби напоследък. За molestosa знам - Аде, zorizori е за Брендън, a Джулс за Мелиса. Аз съм за Евън, но отдавна казах, че според мен Брендън ще победи. Макар че Джанин като нищо може да му отнесе титлата под носа.

# 424
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз харесвам най-много Брендън и Джанет. Тя отпадна. Остава Брендън.

# 425
  • Варна
  • Мнения: 99
Бибияне, ти кой искаш да спечели, Брендан ли? Miriel, а ти? Пумиета Пумева, на теб кой ти е фаворит? А на другите момичета? Avicom нещо ми се изгуби напоследък. За molestosa знам - Аде, zorizori е за Брендън, a Джулс за Мелиса. Аз съм за Евън, но отдавна казах, че според мен Брендън ще победи. Макар че Джанин като нищо може да му отнесе титлата под носа.
Джанин, както споменах по-рано, ме впечатли със солото си и с последните танци... много добре. Искам най-накрая момиче да спечели сезон... newsm68. Иначе русичката много грациозно танцува. Някой знае ли кога излиза следващата серийка?

# 426
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
В чевъртък излиза по тракерите.

На мен ми харесваше Джанет. Тя си ми беше фаворит отначало заедно с Брендън.
Джанин и Филип бяха много сладки като двойка, особено в първия хип-хоп,
но напоследък нещо тц   Whistling
Исках да е Джанет, но сега викам за Брендън.

# 427
  • Мнения: 505
Тази вечер ме мързи да обощавам, ако има някой по-трудолюбив - да заповяда.
Иначе за победителя  - много ми се иска да е Аде, ама ми се струва, че той може и да си иде тази седмица...

# 428
  • Мнения: 0
Малий, момичета, едва насмогнах да ви изчета.  Laughing Оживеничко стана.  Mr. Green

Аз съм ясна, дърта съм и залагам на Мелиса щото ми е най-близко до годинките. Аха-аха и ще ме стигне, само да можех да я изчакам. Ако се чудите за връзката, обяснението е, че рожденния ми ден наближава, та такива застаряващи мисли са ми в главата.  Joy

# 429
  • Сливен
  • Мнения: 1 022

Аз съм ясна, дърта съм .... 

Шт! Я марш в ъгъла.
Аз какво да кажа тогава, а?
Че съм престаряла ли  Mr. Green

# 430
  • Мнения: 505
Ооо скоро и нова те ма ще си имаме. Супер. Каква анкета наистина да пусне Стич, аз идея си нямам.

# 431
  • Мнения: 0
Бибиянче - fine wine.  Mr. Green

Като питате за любим сезон от англоговорящите, при положение че аз гледам само САЩ (без Канада и Австралия), то този с Лейси обира точките. Тази мацка има такова излъчване, че направо я обичам. Тя продължава да ме радва с присъствието си в Dancing with the stars.

# 432
  • Мнения: 505
Ооо Лейси е в Денсинг ли... заради нея ще си го сваля. Аз също много много я харесвам. Вие както си говорите с Бибиян, сигурно сте на по 30 години, така че няма да ви коментирам хич.

# 433
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Сложи и на Бибияна още 11 отгоре и ще улучиш в целта  Laughing

# 434
  • Мнения: 0
Ооо Лейси е в Денсинг ли... заради нея ще си го сваля. Аз също много много я харесвам. Вие както си говорите с Бибиян, сигурно сте на по 30 години, така че няма да ви коментирам хич.

Ооо да, там е:
http://www.youtube.com/watch?v=OfxFiPAkA6g
http://www.youtube.com/watch?v=TZxOpqq34fQ

ПП: Как само позна за мен, но още точно 4 дена и вече няма да съм на 30. Joy

Общи условия

Активация на акаунт