Отговори
# 60
  • Мнения: 426
Близнаци е супер,това са много комуникативни и пробивни хора.Моята дъщеря е Близнаци и е най-интелигентното едногодишно хлапе което познавам.

# 61
  • Мнения: 1 775
Аз съм рак също. Бих ти препоръчала 23-ти, като най-късната възможна дата, а пък ако ѝ е писано да е близначе, тя ще те изненада по-рано.

# 62
  • Мнения: 3 804
Аз съм Рак ,а от познатите ми Близнаци съм се разочаровала доста.
Та гласувам за Рак  Peace

# 63
  • Мнения: 393
  и аз за Рак-може би са по-затворени,по-саможиви,по-егоцентрични...,но как обича едно Раче Flutter
 Още малко плюсове-силно интуитивни,съчувстващи и помагащи,пазят добре тайни и макар и инати все пак могат да си променят мнението;някои казват,че са и спестовници,аз обаче нещо съм се разминала с това си качество Tired
 За минус- голямата чувствителност и затварянето за света:Моята тъга е най-голяма и никой не може да ме разбере! ,нещо като девиз,когато ме хванат щурите и затъгувам;мога да рева за неща станали преди 20г.,но и пазя добре различни спомени за добри стари времена...
 Въобще живея малко по-вчера,по-малко утре и не много днес Wink

# 64
  • Мнения: 6 887
Рак естествено. Готини хора и добри любовници.

# 65
  • Мнения: 6 993
Бе да ти кажа и близнаците не са лоши любовници  Mr. Green
След 2 и половина годишна връзка с един и 3 и половина годишен брак с друг близнак...
Имам мнение по този въпрос  Mr. Green
За жените не знам, обаче. Там опит нямам.  Laughing

# 66
  • Мнения: 32
 И аз съм за Близнаци-много готина зодия, имам много приятели от нея, всичките са чудесни хора!

# 67
  • Мнения: 2 908
Хм,не знаех,че има нещо курвонделско в мен,като съм Рак...добре,че е този форум да разбера. Hug Благодаря на милото майче,преди две страници,дето осветли въпроса.
И както Нан мисля преди каза-много точно-ако искаш детето ти да се харесва-нека да е Близнак,ако искаш да не се харесва,но да драпа цял живот да се харесва на другите и да страда от факта,че все някой не го харесва-нека е Рак.И приятелките ми-Близнак-се харесват,обичат и не им пука за  тъпото хорско мнение,докато аз не се обичам,не се харесвам и все искам някой друг да ме хареса и одобри-моето дете го планирам и го планирах да не е Рак въобще...И на твоята дилема отдавна съм си отговорила от лично мнение,не бих се чудила и грам коя дата да избера,ти явно нямаш гледна точка върху двете зодии наистина. Една моя колежка е Рак също-ами тя е по-трагичен случай и от мен-няма да разказвам...отделно,че имам още и още примери от личното си пространство. Винаги има случаи ,различни от тези-аз говоря от общото правило,което видях и в което живея. Рака е най-скапаната зодия,която може да има-откъм чувствителност на човека...

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 18:13 от огнена стихия

# 68
  • Русе
  • Мнения: 3 711
А защо не на 21 юни,моята рождена дата Laughing!Абсолютно вярно,че родените на границата на две зодий,вземат и от двете.Близнаците са доста трудни хора,имам в предвид за заобикалящите ги,защото наистина сме много хора в един!Нестандартни,нетрадиционни,изненадващи постоянно дори най-близките.Представителите и на двете зодий,както и други преди мен са писали,са хипер чувствителни.
Раците са домошари,обичат семейният уют,държат много на семейството и са всеотдайни на него.
Много приказливи и с мнение по всички въпроси са и двете ,но повече близнаците.

За мен близнаците са по-интересната зодия.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368336.300
не съм чела цялата тема,но ето темата за ЖЕНАТА БЛИЗНАЦИ,ако не ти е попадала вече,най-дълга е от всички останали зодий,най-шарените хора,за които има най-много за казване,и пак има нещо недоизказано...

Забравих да пиша,че почти цялото ни семейство сме раци и близнаци-майка ми ,баща ми,детето ми,баба ми,леля ми..


Моят термин беше определен за 21 юни,последен ден на Близнаци.Имах не много добри впечатления от една позната навремето,която беше тази зодия, а моята най-добра приятелка е Рак,та затова много исках да е Рак,а не Близнаци.Познай ,обаче кога се роди - точно на термина.Все едно имам 2 деца,а не 1-толкова е различна.
Ей това е много вярно:
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=369



БЛИЗНАЦИ
И аз съм на 21 юни, не сме 2, а три в едно Simple Smile (два близнака и един рак). Майка ми винаги така се е майтапела с мен, а сега и мъжа ми. Ами хубави хора сме Simple Smile, особено ние близнаците на границата с рак. Хем сме весели и забавни като близнаците, хем обичаме семейството и дома си като раците. Мисля, че е добра комбинация, но от към близнаците. Иначе не съм голям фен на чистите раци, дано не ми се сърди никой. Вярно, че са много обичливи, но са много бавни за нашия темперамент.

НО най важното е да е здраво Simple Smile.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 064

Много е трудно да си рак в тоя свят. Crazy

Мъжът ми е рак, трудно му е, верно Wink
Близка приятелка, също.
Много емоционални, чувствителни натури.
Близнаците пък са по-трудни за околните Mr. Green В тях живеят не двама, а по десетима наведнъж!

# 70
  • Мнения: 2 448
Недолюбвам Близнаците по лични причини, пък аз съм Рак. Така че едва ли ще вземеш предвид съвета ми да избереш датата 23.  Laughing 

# 71
  • Мнения: 14 654
Избери датата, която е най-близко до термина, зодията няма значение.

# 72
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Особено риба и рак - все нещо има, дето ги мъчи, един ден са ОК, на другия ден сърдити на целия свят.

аз съм риби и е точно така.
Но при близнаците е през 10 минути  ooooh!

# 73
  • София
  • Мнения: 3 880
аз съм за раче Peace

# 74
  • Мнения: 200
Мила, рак или близнаци все тая , няма да го върнете нали, важното е да сте здрави и всичко да мине добре, от сърце го желая.
Ето и моят термин беше за 17 май и си се настройх да е теленце а то влезе в Близнаци и даже ме подмина - аз на 25 то на 29 май. каквото такова - да е здраво и да има ум в главата, казва майка ми

Общи условия

Активация на акаунт