Отговори
# 15
  • Мнения: 3 922
За мен хората от зодия рак, въобще от всички водни зодии (рак,риба,скорпион) са малко или много депресивни личности.
Депресиите са по Сатурн, и то когато е в твърд аспект със Слънце или Луна. Квадратът е именно такъв твърд аспект. Ако се роди близнаци Сатурн ще "ранява" Слънцето - депресиите и фобиите не му мърдат!

# 16
  • Мнения: 6 993
Аз съм рак, с асцендент рак. Така за допълнително вълнение - луна в риби.
Няма такъв кошмар. Мога само отрицателни черти да изреждам.
То не е рев, то не е чувствителност, то не са депресии, дето и аз не знам за какво са...
(трябва да проверя Сатурн, явно)
Познатите ми близнаци (обградена съм) са весели, забавни, оптимистични хора...
Бих заложила на близнаци.
Много е трудно да си рак в тоя свят. Crazy

# 17
  • Мнения: 3 922
Аз съм рак, с асцендент рак. Така за допълнително вълнение - луна в риби.
Няма такъв кошмар. Мога само отрицателни черти да изреждам.
То не е рев, то не е чувствителност, то не са депресии, дето и аз не знам за какво са...
(трябва да проверя Сатурн, явно)
Познатите ми близнаци (обградена съм) са весели, забавни, оптимистични хора...
Бих заложила на близнаци.
Много е трудно да си рак в тоя свят. Crazy
Сега ако кажеш, че и Сатурн ти е в рак и ти е затиснал Слънцето и асцендента - наистина ще имаш основателна причина да говориш така. Иначе не ми се вярва.

# 18
  • Мнения: 596
Зодия Рак съм, но гласувам за Близнаци Simple Smile

# 19
  • Мнения: 917
Близнаци.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2
Аз съм за РАЧЕ с двете ръце. Рака е добричък, влюбчив и верен, като си навие нещо на пръста и трябва да стана на всяка цена. Недостатък му е гооолемия инат, но ако го оставиш да си удари няколко пъти главата, ще го спечелиш. Относно депресията, тя се появява, когат го оставиш сам и не го подкрепяш.

# 21
  • Мнения: 3 922
От друга страна пък, ако е близнаци Юпитер, който в момента е във водолей и е планетата на късмета и щастието, ще е в тригон със Слънцето, което е много силен положителен аспект.
Пак казвам, че е най-добре бебето само да реши кога да се появи, в краен случай - задължителна консултация с астролог. Пиши на лични, ако стигнеш до този вариант - ще ти препоръчам наистина много добри астролози.

# 22
  • Мнения: 3 922
Да ти кажа и в трите случай няма да е нито чист рак, нито чист близнак.
Е тва пък е голяма глупост!!! Слънцето може да е или в 29-я градус на близнаци или в 1-я на рак, ама така неопределено няма как!

# 23
  • Мнения: 6 993
Greene,  в скорпион бил пустият Сатурн. Crazy
Да ти кажа и в трите случай няма да е нито чист рак, нито чист близнак.
Е тва пък е голяма глупост!!! Слънцето може да е или в 29-я градус на близнаци или в 1-я на рак, ама така неопределено няма как!
Това одеве  и аз щях да го кажа, но се впуснах да обяснявам за моите драми. Mr. Green

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Нямам наблюдения за близнаците.Около мен са само раци.Съпруг, брат, снаха, леля, братовчед.Еми да ти кажа , че са невероятни партньори, с каквото се хванат трябва да го изведат до край, обичат и държат (ама много) на семейството си,позитивно настроени и т.н.За мойте хора само суперлативи, но все пак си е до човек!Рожд.дни са-13,5,9,19,и,1,юли Peace
Това все едно аз съм го казала. Без датите  Laughing

# 25
  • Мнения: 293
Моето скромно мнение е,че не е хубаво така да се разпореждаме със съдбата на един все още дори нероден човек. Смятам,че човек когато и да се роди си носи някаква своя карма независимо от зодията.Нашата намеса не е нужна. Така,че когато и да родиш ти желая най-вече здраво бебче,а пък другото.... са бели кахъри   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7 191
Аз съм рак, с асцендент рак. Така за допълнително вълнение - луна в риби.
Няма такъв кошмар. Мога само отрицателни черти да изреждам.
То не е рев, то не е чувствителност, то не са депресии, дето и аз не знам за какво са...
(трябва да проверя Сатурн, явно)
Познатите ми близнаци (обградена съм) са весели, забавни, оптимистични хора...
Бих заложила на близнаци.
Много е трудно да си рак в тоя свят. Crazy
Не вярвам да вярваш, че всички гореизброени черти са единствено и категорично следствие от зодията  Thinking

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
гласувах за рак, но живея с един близнак. Ядва ми се животЯ Wink

# 28
  • Мнения: 593
Зодия Рак съм, но гласувам за Близнаци Simple Smile

Аз също.  Laughing

Моят термин беше 25 юни и отначало много се радвах, че и двете с дъщеричката ще бъдем Раци.
Но тя се роди 17 дена преди термина и излезе Близнаци. Не съм съжалявала нито за миг!

Авторката: каквато и зодия да е детето ти, за теб винаги ще бъде най-прекрасното дете на света! Леко раждане и живо и здраво бебче!  Hug

# 29
  • Мнения: 743
А защо не на 21 юни,моята рождена дата Laughing!Абсолютно вярно,че родените на границата на две зодий,вземат и от двете.Близнаците са доста трудни хора,имам в предвид за заобикалящите ги,защото наистина сме много хора в един!Нестандартни,нетрадиционни,изненадващи постоянно дори най-близките.Представителите и на двете зодий,както и други преди мен са писали,са хипер чувствителни.
Раците са домошари,обичат семейният уют,държат много на семейството и са всеотдайни на него.
Много приказливи и с мнение по всички въпроси са и двете ,но повече близнаците.

За мен близнаците са по-интересната зодия.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368336.300
не съм чела цялата тема,но ето темата за ЖЕНАТА БЛИЗНАЦИ,ако не ти е попадала вече,най-дълга е от всички останали зодий,най-шарените хора,за които има най-много за казване,и пак има нещо недоизказано...

Забравих да пиша,че почти цялото ни семейство сме раци и близнаци-майка ми ,баща ми,детето ми,баба ми,леля ми..

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:46 от rozi-maxi

Общи условия

Активация на акаунт