Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО - [8]

  • 100 909
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
Честито anssi, да си жива и здрава и много обичана!  bouquet

# 691
  • Мнения: 187
anssi,  newsm51 Честито! Всичко най-добро!!!
Момичета, нали знаете, че Хашимототототтоотото няма да си иде никога, ще си е с нас за цял живот. С хапчетата не се лекуваме, а само провеждаме поддържаща терапия.... Така че всяка от нас трябва да намери своя начин за справяне  newsm12

# 692
  • Мнения: 776
anssi, да си жива и зрава, обичана и щастлива!!!
Весело прекарване !

# 693
  • Мнения: 775
Много ви благодаря и целувки на всички!  Heart Eyes

# 694
  • София
  • Мнения: 2 908
Анси,Честит Рожден Ден!  bouquet
Да си задрва и винаги щастлива. Hug
Весел празник. smile3510

# 695
  • Мнения: 776
bloom, виждам че си запозната с всички рискове от неприемане на хормона и при това положение решението си е изцяло твое. Важното е , че гледаш обективно на нещата. Бих си позволила да ти дам съвет поне веднъж годишно да се изследваш, но естествено твоя работа си е дали ще приемеш съвета. Възможно е на този етап просто да си се изморила от изследвания и доктори , разбирам те, все пак радвам се, че си при нас  Hug  bouquet

Виждам, че имаш три дечица, поздравления за смелостта !

# 696
  • Мнения: 775
Да се похваля:
Според Бодимед хормончето ми е само 1.94 /преди месец беше 3.22, но в друга лаб., та не знам../, ТАТ също се оказват в норма и само МАТ са 83.13. Иде ми да запея. Simple Smile
В сряда чак съм на док, но се вълнувам. Досега не съм взимала тироксин,пък да видим какво ще ми рече.

Весел ден и всичко хубаво!

# 697
  • София
  • Мнения: 6 803
Браво!!!Само такива резултати! И честит роджен ден!!!  bouquet

# 698
  • Мнения: 1 091
anssi, да си жива и здрава! И браво за добрите резултати!

# 699
  • Мнения: 776
Да се похваля:
Според Бодимед хормончето ми е само 1.94 /преди месец беше 3.22, но в друга лаб., та не знам../, ТАТ също се оказват в норма и само МАТ са 83.13. Иде ми да запея. Simple Smile

Тези резултати са чудесен подарък за рожденния ти ден  Heart Eyes  bouquet

# 700
  • Мнения: 775
Много се зарадвах и уж нямаше да празнувам, но подочух, че милото маса резервирал,на тоз-оня се обадил  Simple SmileНека му е!
Много мерси пак и само хубави емоции на всички  Hug

# 701
  • Мнения: 104
Anssi, Честит Рожден Ден и от мен! Много здраве, любов и положителни емоции ти желая и все така хубави резултати  bouquet newsm24

# 702
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Anssi Честит Рожден ден и от мен,Грижи и неволи забрави,празника с усмивка посрещни,дните да минават и да не тежат,годините да се трупат ,но да не личат newsm51

# 703
  • Мнения: 775
Къде се губите,момичета? Ако е поради почивки,съм склонна да простя.
На мен ендото ми каза,че хаши се държи чудесно,още няма да пия тироксин и да се бода пак през ноември Simple Smile И ако искам, даже да зачевам,ех защо не взех с мен Милорд Laughing
Имам някакви прескоци на сърцето,които нямат връзка с нашето чудо,та ако ми се яви муза,ще го гледам него. Ама то май просто пърха от радост.

# 704
  • Мнения: 1 091
Момичета, а как сте с продължителността на цикъла? Гинеколожката каза, че повече от 7 дни не е нормално, това е максимумът, а при мен последните дни са като ръждиво зацапване, но се проточва като цяло повече от седмица...Има ли някой с по-дълъг цикъл и правил ли е изследвания?

Общи условия

Активация на акаунт