Как да разпознаете "старото куче" във форума

  • 6 373
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 393
Правописната грешка е нарочно, нали?
Не, не е. Старите кучета са с влошено зрение, клавиатурите им са с изтрити знаци. Забелязват се само крайните, в ъглите.

Едно старо куче не би трябвало да има нужда да вижда знаците по клавиатурата. То ги е научило наизуст и може да пише и със затворени очи.

# 106
  • Мнения: 1 394
Да се включа пак!Което /не/  му хареса на "старото куче" го слага в кавички /чинийка/ и започва лакомо да яде,ама така яде,че чак ушите му пукат...и да ви кажа в повечето случаи,чете през ред и наистина,не забелязва останалата "храна",а само това,което му се хареса/в кавичките демек/ и направо накрая започва и да се самоизяжда....особено,ако те хапе,а ти се хилиш.... Mr. Green newsm53
А в "останалата храна" е ценното по принцип.....
Мен ми не дреме ,ама гледам да се държа прилично и да не нагрубявам хората.Ама "старите кучета" понякога се държат,като дечица,които викат и крещят:"Тоя форум е на тати!Няма да ми казваш кво да правя,не си ми майка нито татко!  smile3534 ......а трябва да си призная,че има доста новаци,от които можеш да научиш неща,които старите кучета дори не са и чували...Много е детинско това да се правиш на велик само щото имаш 5000 и незнам си колко публикации и си се регистрирал преди 6 години...това не означава ,че знаеш всичко и нищо ново няма да научиш!....И не ти дава правото да се подиграваш с останалите.Те също са хора все пак.Да,това е форум,ама има едно нещо дето се казва възпитание!Поне от обща култура би следвало да кажат първо "Добре дошла!",пък после да точат  зъбки...А "старите кучета" първо те ръфнат веднъж-дваж да видят дали ставаш за ядене,ако не ставаш -зарязват те,ако ли не ще те оглозгат до кокал....
...И к`во за Как`Сийка бе?Ако ви кажа пък,че тя е единственият потребител "старо куче",което не ми се озъби ,като се появих на хоризонта сигурно няма да повярвате!...Стига сте я яли нея!Тя не хапе,само лае отвреме навреме,ама и не ви гони,като някои и по другите теми,така,че нея поне я оставете!....Има такива,които като им се изплъзнеш ,преследват те по всички теми и не спират да ти напомнят,че си новак.Ей тез последните са напаст...

# 107
  • София
  • Мнения: 7 209
Не можахте ли да измислите малко по-лицеприятен епитет?
Тая кучешка тематика с цялата и нагледна символика като ръфане и хапане някак не ми е естетична.
Можеше да става въпрос за стари лисици.
По-галантно ми изглежда, да ви кажа.

# 108
  • Мнения: 5 393
Някой се опита да обърне символиката и да говори за кокошки и петли, ама не се получи.

# 109
  • Мнения: 7 837
dodyniki, пак се вживяваш... Simple Smile
Напоследък, просташкото поведение е главно от потребители с 2000+ мнения. Ако, бройката е критерий форумско самочувствие при бълването на глупости и плява, по-добре да има опция и за обратно броене.
Съвсем "старите кучета", които аз все още засичам из форума, нямат нищо общо с това... А някои от тях, дори нямат и 1000 мнения...

# 110
  • Мнения: 87
Не можахте ли да измислите малко по-лицеприятен епитет?
Тая кучешка тематика с цялата и нагледна символика като ръфане и хапане някак не ми е естетична.
Можеше да става въпрос за стари лисици.
По-галантно ми изглежда, да ви кажа.

Казват, че кучето е най-добрият приятел на човека...  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 24
Не можахте ли да измислите малко по-лицеприятен епитет?
...Можеше да става въпрос за стари лисици.По-галантно ми изглежда, да ви кажа.


На мен най-галантно ми изглежда "стари чанти"  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Ето, дори в иначе толкова добронамереното да почерпим откривам ирония! Какво е това сладко от боровинки с малко масло върху филия франзела? Гурмето за кого е? Confused

Не те е срам - лично съм ги брала, докато трънаци разпорваха финия плат на елегантната ми дизайнерска рокля! А Фурлата беше безнадзорно оставена на един дънер. (нищо не ценят тия млади, еееей!)

# 113
  • Мнения: 1 473
Какви бисери се изписаха за старите кучета...дали им горят ушите на горките ?
А никой не каза, че старите кучета обикновено са едни добри, самотни души, който чакат малко ласка, искат спокойствие, за да подремят и след това блажено да се оближат и с беззъба уста да налапат кокала. Какво повече може да очаква от живота доброто старо куче?
Виж, старата змия във форума е друг феномен, за нея умора няма...

# 114
  • София
  • Мнения: 3 099
Какви бисери се изписаха за старите кучета...дали им горят ушите на горките ?
А никой не каза, че старите кучета обикновено са едни добри, самотни души, който чакат малко ласка, искат спокойствие, за да подремят и след това блажено да се оближат и с беззъба уста да налапат кокала. Какво повече може да очаква от живота доброто старо куче?
Виж, старата змия във форума е друг феномен, за нея умора няма...

Не-самотна, наласкана добре... к'во да прави.

# 115
  • Мнения: 2 011
...
Ето, дори в иначе толкова добронамереното да почерпим откривам ирония! Какво е това сладко от боровинки с малко масло върху филия франзела? Гурмето за кого е? Confused

Не те е срам - лично съм ги брала, докато трънаци разпорваха финия плат на елегантната ми дизайнерска рокля! А Фурлата беше безнадзорно оставена на един дънер. (нищо не ценят тия млади, еееей!)
на мен пък ми се стори че това е черен хайвер  hahaha

# 116
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Ето, дори в иначе толкова добронамереното да почерпим откривам ирония! Какво е това сладко от боровинки с малко масло върху филия франзела? Гурмето за кого е? Confused

Не те е срам - лично съм ги брала, докато трънаци разпорваха финия плат на елегантната ми дизайнерска рокля! А Фурлата беше безнадзорно оставена на един дънер. (нищо не ценят тия млади, еееей!)
на мен пък ми се стори че това е черен хайвер  hahaha

Са да те светна ли как мъчително се снася черен хайвер върху центъра на средата на току приготвена блина?!

# 117
  • София
  • Мнения: 816
Кучето не престава да яде месо,защото си е променило природата, а защото са му опадали  зъбите.
Мен ми се дърляше миналата седмица,сега чета и си мисля,че нямам никаква мисла.
Нека сега се потупаме,подушиме,да разберем кой-коя порода е и всяка жаба да си знае гьола.
  

# 118
  • Мнения: 9
Най-любимите ми ,  дори няма да кажа животни , а същества са кучетата . Особено СТАРИТЕ , БОЙНИ .Те могат да сръфат палето / за да си знае мястото / , но благородно ще го оставят живо , т. е. ще му помогнат . Едва ли недостатъчно информиран новак ще тръгва да "блесва" - по скоро търси съвет и помощ . И фактът , че го прави от чужди и непознати може да е леко наивен , но достатъчно Уважителен .

# 119
  • София
  • Мнения: 816
Най-любимите ми ,  дори няма да кажа животни , а същества са кучетата . Особено СТАРИТЕ , БОЙНИ .Те могат да сръфат палето / за да си знае мястото / , но благородно ще го оставят живо , т. е. ще му помогнат . Едва ли недостатъчно информиран новак ще тръгва да "блесва" - по скоро търси съвет и помощ . И фактът , че го прави от чужди и непознати може да е леко наивен , но достатъчно Уважителен .
ThinkingМоже би това е и целта на форумите.Да четеш,пиеш,шегуваш,споделяш,избягаш,намериш. ooooh!
Или може би някой има друга цел newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт