Как да разпознаете "старото куче" във форума

  • 6 349
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 776
Аз ги разпознавам по това, че ме подминават, без да ме забележат и колкото и въпроси да задавам или да се опитвам да "блесна" с някакво остоумие, продължават да си лафят, а мен направо ме няма. Rolling Eyes
Ама така е по-добре, защото минавам между капките... за сега де  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 192
Нема те, ама кихаш на първа линия  Wink

# 137
  • Мнения: 17 546
Хихи, готино написано! Laughing
Ама не трябваше да махат казармата, и трябваше да има и женска, и щяхме всички да приемаме тези разделения по-нормално. Питайте мъжете си! Но пък нямаше да има такива забавни теми като тази и онази на Сийка.
Където и да иде човек за първи път има "стари кучета" и "зайци". Поведението, правата и задълженията на съответните, са едни и същи навсякъде. Но навсякъде има и единаци, както и тук. Не всички се движат на глутници или стада.
Забавно е този петък! Grinning

Аз ги разпознавам по това, че ме подминават, без да ме забележат ...
Ти пък пишеш толкова важни неща в една от най-полезните теми тук! Който не се интересува от здравето и живота на децата си, и на близките си никак, той не би забелязал.

# 138
  • Мнения: 776
Благодаря Бижу, много си мила, накара ме да се почувствам щастлива  smile3525

Старите кучета са супер  Joy

# 139
  • Мнения: 431
Три въпроса ме мъчат след прочетеното.
  • Няма ли най-сетне поименно да се изброят тези стари кучета.
  • На кого да платя, за да стана старо куче.
  • Време ли е за петиция срещу старите кучета.

# 140
  • Мнения: 2 792
Три въпроса ме мъчат след прочетеното.
  • Няма ли най-сетне поименно да се изброят тези стари кучета.
  • На кого да платя, за да стана старо куче.
  • Време ли е за петиция срещу старите кучета.
Мога да ти помогна само по втория въпрос:
  • На мен.
всъщност и по първия:
  • ще уредя да те включат в поименния списък,
нищо че не степенуваш правилно приоритетните въпроси.
 

# 141
  • Мнения: 37


2. Старите кучета .....

* Темата няма за цел да обиди никой във форума, а да илюстрира по хумористичен начин определен стил на форумско поведение.



Принципно- съм съгласна. С първата част.
Моята първа регистрация тук ( имам две, защото късно открих, че  може само  името " да си сменя"   е от Четвъртък, 11 Ноември 2004.) Броя се за новак, защото  5 години се уча от старите. Все някога ще пропиша.
Но, като цяло, нямам чуФство за хумор. За това ше коментирам останалото.
Ще си позволя да направя  малка забележка.
Тук никой от "старите" не репликира  неуместно и с цел заяждане. На  дидактично мнение  рядко се отговаря със присмех или с  чиста ирония. Освен ако не е  поучение  без основание в стил... " имам Фурла, вие - не, ' начи за к'во  изоПщо си говорим".
Глупостите всеки сам си ги пише на  собствена отговорност.
'Ко нещо някой нещо не е доразбрал- виждала съм и извинения.
Че и на старите кучета  по-можеш да разчиташ  и за "справка " с форумната история по въпроса, и за  адекватни мнения. Не  случайно са " стари " все пак.
Хубавото е, че от "старите" винаги може да намериш някой, който да изказва  и твоята позиция. Та  ако се заформи спор, вместо да се набиваш в шамарите- просто да се " кефиш" на твоята си ... кръвна група. Справя се отлично! Даже  не е нужно да се правиш на Моисей, като някой друг е доказал, че не просто ще ги преведе през  пустинята.
Общо взето- ако е е вярно, че " трябва да се учим от всички, но да не подражаваме на никого" то това е точното място. И добре, че има стари кучета, че без тях...


# 142
  • Мнения: 87
Може ли тука аз да се обърна към една млада кучка?  newsm03 Понеже цял ден се опитва да привлече вниманието ни, гледам пуснала е и тема за мен - какво би станало ако се срещнете със старото куче и то се окаже ваша подчинена, дрън, дрън..
Пале, фантазирай си, не ми пречиш. Ама не си интересна на аудиторията, стига си се напиняла като едногодишно със запек. Само маминка ще впечатлиш.  
Та, некои некои другарки си имат собствена програма, ама само те си верват, че е пичеливша.  Wink
  

Тъй като аз съм "палето", пуснало въпросната тема, само наминавам, за да ти кажа да не се ласкаеш
прекалено. Никъде не е упоменат твоят безценен ник.
Когато реша да пусна тема специално за теб, ще бъде с посвещение,
така че да съм сигурна, че този път ще разбереш за какво иде реч, например -
"На булдога, наричащ себе си Минзухар! С обич, Кокичето".  newsm03

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 00:14 от *Кокиче*

# 143
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тема с предизвестен край.

Използвайте Лични Съобщения за изясняване на личните си драми.
Моля.

Общи условия

Активация на акаунт