Новите ви книги - 3 част

  • 18 643
  • 366
  •   1
Отговори
# 30
  • Майничка
  • Мнения: 12 636

Ерика, разказите на Джефри Арчър са дори по-увлекателни от романите му.

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Благодаря ти, наскоро го открих, но ми допадна. Ще послушам съвета ти и ще потърся негови разкази. Благодаря!  Hug

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От мен това:

# 33
  • Мнения: 148
За какво става въпрос...?

# 34
  • Мнения: 4 916
Лу,
пиши дали ти е харесала книгата.
Гледах едно представяне, където беше обявена за по-добра от The Food of Love, дано да е така  Peace

# 35
  • Майничка
  • Мнения: 12 636

И аз се интересувам. Първата му книга "Ако искаш да легнеш с мен - сготви ми" беше бозичка, но приятно-лятна.

# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, трудно ми е да дам отзиви, защото съм буквално на 15та страница  Laughing

Купих я, да разредя малко Куелю, че ми лази по нервите.

Започва обещаващо - как са пласирали кафето според различните му вкусови оттенъци (с дъх на канела, на лимон и т.н.). Аз обичам кафе и ми е интересно да прочета за него в такива подробности. На някой това може да му се стори досадно. Не подхождам с големи очаквания (няма я атмосферата на Изабел Алиенде например), но според мен ще е едно приятно, леко четиво.

Като я завърша, ще дам по-подробен отчет  Laughing

# 37
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Старите хипари ме заинтригуваха, Кафето на Лу също. Скоро не съм чела нищо ново и смятам да поправя това.

# 38
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Получих за големия си син "Бавачката МакФии" от Англия, ама май аз ше я прочета преди него . Ето я : http://www.moviemart.in/upload/nanny-mcphee.jpg

# 39
  • Мнения: 5 228
Каква мъка мъча с този последен Гришам ooooh! Паралелно чета "Париж завинаги", да ми оправя вкуса. В резултат- раздвоение и Гришам в застой.

А на мен ми беше много интересна (Изнудването на Гришам). Прочетох я за 2 дни.

# 40
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 162
Аз в момента чета на Хорхе Букай " Приказки за размисъл" и ми харесва. Доста силно напомня на Куелю Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 210


А на мен ми беше много интересна (Изнудването на Гришам). Прочетох я за 2 дни.

Че я захапах, захапах я вече, че срамота... Ама нищо ново, нищо, което да научиш, на всичкото отгоре твърде наподобява "Фирмата", без да може да се сравнява с нея. Започна да пише като ксерокс, Гришам.

"С дъх на кафе" е много приятна, несериозна и отпускаща. Кой каза "лятна"? Много точно, Гаргамела Grinning

# 42
  • Мнения: 660
Франсоаз Саган " Усмивка почти "

Отзиви за Саган сигурно няма да са нужни  Grinning, но ще дам като приключа !

# 43
  • Мнения: 476


Това е една от новите ми книги и вече я прочетох. Много ми хареса, както и всичко, което съм чела от Уилям Уортън.

# 44
  • Мнения: 2 212
От днес, та даже и я започнах докато съм на работа от нетърпение - Ваня Щерева - Татко, аз и Ангелът

Общи условия

Активация на акаунт