Новите ви книги - 3 част

  • 18 642
  • 366
  •   1
Отговори
# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Естер, впечатления?  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 212
Като за прочетени няколко странички мога да кажа много добри, по мой вкус е и типично в стил Ваня Щерева, дори по-добро от предишните неща, които съм чела, може би защото е малко или много последователен сюжета.

# 47
  • Мнения: 5 370
Да споделя-официално "измърморих" на "Пингвините".
Половин месец след като ПОТВЪРДИХ , че да, ИСКАМ си книгата, но вопъл ни стон.
Днес телефонът ми звънил на пожар около 13 ч., обаче аз на работа изключвам звука, такова е нареждането. Спедиторът оставил и гласово съобщение, че е идвал!!! Shocked На мене предварително никой не ми се е обадил да потвърди, да каже, аджеба, тъй -тъй-този ден ще е, по обяд. Върнах му обаждането, разменихме си любезности, чакам до час книгата си.
Но повече оттам няма да поръчам. След това позвъних в самите "Пингвини". Не знам къде се къса брънката, ама не е така. Naughty

П.С. Ако ние работехме така с нашите клиенти, досега компанията да е фалирала, а ние-без работа.

# 48
  • София
  • Мнения: 439
запис smile3529

# 49
  • Мнения: 1 196
Да следя за идеи за лятната ваканция  Hug

# 50
  • Мнения: X
Сдобих се с книгата на Илия Троянов - "Светът е голям, но...", както и с продължението на "Шоколад" на Дж. Харис!
Сега обаче чета "Дъщеря ан съдбата" на Алиенде и отново съм очарована  Party

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 409
Вчера си купих книгата"Отива една жена при лекаря",но сега съжалявам.Не ми допадна,а толкова я хвалеха тук във форума.
Аз предупредих в предишната тема, че книгата НЕ Е ЛЕКА. Самата и тематика я прави такава. Изчетох я почти на един дъх, тоест, на 3-4 четения.
и аз така... за 2 дни и дори си поплаках,а не помня книга така да ме е развълнувала...
ето тук има инфо ако иска някой да си я купи:http://otivaednazhena.com/

# 52
  • Мнения: 572
Да споделя-официално "измърморих" на "Пингвините".
Нали в петък и на мен ми се обадиха, че книгите са пристигнали.. и в понеделник ще ми ги донесат...Е, понеделник вече мина, книги няма...

# 53
  • Мнения: 5 370
Ileto, аз вчера си получих "Упражненията", в интерес на истината. И си ги четох даже снощи.
Обаче никой не ме беше предупредил авансово.

# 54
  • Мнения: 572
Е, ние се уговорихме, че ще ме предупредят авансово, но от петък до понеделник всичко се забравя, а днес вече е вторник и мисля след час-два да звъня и да питам какво ставам, че ми дойде до гуша...

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз се сдобих с тези двете:

   

Филмът ми е много любим, надявам се и книгите да ми харесат   Grinning

# 56
  • Мнения: 83
Много хубава тема Simple Smile
Относно Пингвините-миналият понеделник направих поръчка, веднага получих e-mail, че 3 книги не са налични, че са поръчани и че ще бъда уведомена кога ще ми ги доставят. Тъй като до сряда изобщо ни вест, ни кост направо им се обадих и ми обясниха, че до края на деня ще имам информация, кога ще ми бъдат доставени. Естествено не се получи така. В петък пак им звъннах, размених липсващите книги с други, които бяха в наличност и слава богу вчера си получих пратката. Мисля,че от book.store.bg поръчките идват по-бързо.

# 57
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Моята последна придобивка. Обаче не съм я купила, свих я от татко.  Mr. Green
Книгата е получила Голямата литературна награда на Русия през 2001 (и други).

# 58
  • Мнения: 553
Привет, момичета  Hug
Искам да попитам има ли някоя от вас мнение за книгата "Последния харем"  на Петер Пранге http://www.book.store.bg/p30888/posledniat-harem-peter-prange.html
Не успях да намеря мнение за нея.
Аз я поръчах, пък ако няма друго мнение за нея, ще дам отчет като я изчета Wink

# 59
  • Мнения: 38
От две години си купувам книги само от поредицата КРАЛЕТЕ НА ТРИЛЪРА
няма слаба книга четат се на един дъх

Общи условия

Активация на акаунт